2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyy kuzum benim usuttu mu acaba ya kıyamam sana da çok zor olur bende geçen gün oğlanı banyo ettiremedim dedim kendin yıkan durdum banyoda kendi kendine yıkandı yapamıyorum artık 🥴 seninki daha küçük işte senin için zor olur Allah yardımcın olsun canimm
Bilmiyorum ki üşüttü mü ne oldu. Hani başta öğrenmemis olsa başta kacirsa anlayacağım ama 1 aydır hiç kaçırmayan çocuk şimdi kaçırır oldu. 2 yaşında şu an erkenden öğrendi diye seviniyordum 🥲. Ben de artık banyoyu falan babasına yaptiriyorum. Bir de benimki sürekli kucak istiyor, nazlaniyor vs. Bebek aslında o da yani🥲

Kizlar Alize puffyden battaniye örüyoruz annemle🐣yumus yumus çok sevdik biz😍
IMG_20231221_211752.jpg

Bnde 3 pk kullan at alt örtusu aldım zam gelmeden.
Oğlumdada kullandım. En pratıgı o. Zaten tek kullanımlık degıl pislenene kdr bıkaç kez kullanıyosun
Benim yengem onlari 2ye boluyodu bide sadece belden asagisina gelecek sekilde ayarliyodu dahada uzun gidiyo o sekil 😁

Benim yengem onlari 2ye boluyodu bide sadece belden asagisina gelecek sekilde ayarliyodu dahada uzun gidiyo o sekil 😁
İkiye bölünmez ki ya yanlışlıkla yırtıldığında bile içindeki pamuklari dökülüyor hep 😂 nasıl kullandığını merak ettim. Pislenmedigi müddet çok uzun kullanılabiliyor zaten yeter ki çişi kakasi bulaşmasın 😁

Bilmiyorum ki üşüttü mü ne oldu. Hani başta öğrenmemis olsa başta kacirsa anlayacağım ama 1 aydır hiç kaçırmayan çocuk şimdi kaçırır oldu. 2 yaşında şu an erkenden öğrendi diye seviniyordum 🥲. Ben de artık banyoyu falan babasına yaptiriyorum. Bir de benimki sürekli kucak istiyor, nazlaniyor vs. Bebek aslında o da yani🥲
Evet ya daha oda süt kuzusu çok küçük 🥹 masallah alışmış erkenden doğumdan sonra ugrasmazsin en azından bence usutmustur kuzum

• Beğen
Reactions: The
Vermez inşallah ya iyiyi düşünelim 😂 yani benim hem kesi vardı hem yırtık vardı düşün. Ama elhamdülillah çok kolay iyileşti eve geldim normal hayatıma devam ettim, ağrı sızım olmadı, doktorun verdiği ağrı kesiciyi bile kullanmadim. Hani illa dikiş var diye zorlanacaksin diye bir şey de yok. Hepimizinki çok güzel geçsin inşallah.🤍
Ayh inşallah canım 🌸 bir de şey sorucam ayıptır sorması 😀 vajende ciddi bir genişleme oluyor değil mi eski sıkı halinden pek eser kalmiyordur 🥺

Uzun zamandan sonra oturdum ağladım😞sanırım çok yoruldum😔hem tüp bebek sürecinde ilaçlar hep bir beklentiler içinde günüm geçiyordu sonrada çok şükür hamile kaldım ama riskli oluncada yine hep yatdım yine iğneler her doktora gidince korkular devam ediyor bunlar hepsi yordu beni bu gün bunu hiss etdim..zaten eşim bana o zaman dedi tüp bebek süreci seni çok yıpratdı çok zormuş ben farkında diğildim ama o bana demeden hep beni izliyormuş🥹ayy her şeye ağlayasım var

Uzun zamandan sonra oturdum ağladım😞sanırım çok yoruldum😔hem tüp bebek sürecinde ilaçlar hep bir beklentiler içinde günüm geçiyordu sonrada çok şükür hamile kaldım ama riskli oluncada yine hep yatdım yine iğneler her doktora gidince korkular devam ediyor bunlar hepsi yordu beni bu gün bunu hiss etdim..zaten eşim bana o zaman dedi tüp bebek süreci seni çok yıpratdı çok zormuş ben farkında diğildim ama o bana demeden hep beni izliyormuş🥹ayy her şeye ağlayasım var
Ooo kuzum ben hergün herşeye ağlıyorum. O kadar normal ki ❤️ hormonlarımız bizi mahvetmiş durumda zaten. Herşey güzel olacak inşallah 🙏❤️

Ooo kuzum ben hergün herşeye ağlıyorum. O kadar normal ki ❤️ hormonlarımız bizi mahvetmiş durumda zaten. Herşey güzel olacak inşallah 🙏❤️
Amin kuzum🙌🏻bu güne kadar göz yaşlarımı hep tuttum dedim ağlamayım etkilenmesin oğlum ama hiss ediyorum çok çok yıpranmış haldeyim birde korkularda var bu korkularla yaşamakta çok zormuş

X