2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben şu sıra 2 haftada falan gidiyorum, böyle de devam etsin ya 🥲 ayda bir çok meraklaniyordum gerçekten.
Ben 3 haftada bir gidiyorum bu kontrolden sonra 2 haftada bir çağıracak doktorum ay dur kız bende cuma gideyim ayın birinde gitmek isteme sebebimde tam 3 haftada ne kadar kilo almış onu merak ettiğimden 2 güncükten bişey olmaz demi nolacak sanki 🥲

Ben 3 haftada bir gidiyorum bu kontrolden sonra 2 haftada bir çağıracak doktorum ay dur kız bende cuma gideyim ayın birinde gitmek isteme sebebimde tam 3 haftada ne kadar kilo almış onu merak ettiğimden 2 güncükten bişey olmaz demi nolacak sanki 🥲
Cuma git cuma 😂 cuma gidecek çok kişi var konuşuruz o gün nasipse 😂

Bnde 3 pk kullan at alt örtusu aldım zam gelmeden.
Oğlumdada kullandım. En pratıgı o. Zaten tek kullanımlık degıl pislenene kdr bıkaç kez kullanıyosun
Öyleymiş ama ben yıkanabilir ve silinebilir alt değiştirme örtüsü aldım o yüzden sadece 1 paket sipariş verdim hastane için 🙈

Kızlar 1 2 günden bişey olmaz ama 1 hafta olana Allah yardım etsin diyorlar kız iyiki yetiştin ya iyiki varsın 🤣♥️🥲
Olmaz olmaz benim oğlanın da gerçekten baya kafası öndeydi 😂 kilosu da öyle. Hatta doktor çok gözümü korkutmustu. Sanıyordum ki böyle anormal bir kafa doğacak falan, görünüşü farklı olacak. Halbuki Allah aşkına birkaç milim oynuyor yani 🥲 bir şey olmaz merak etme. Kaldı ki doğana kadar daha neler değişir 🤍 benim 28. Haftaya kadar falan her şeyi normal düzeydeydi. 32den sonra her şeyi birden fazla büyümeye başlamıştı 😂

Benimde 28+5 olacak inşallah 🤲🏻😍 kız senin hedef 27 de 1300 mu maşallah 😂😂😂 bende diyorum benim kız anca 1100 çıkar 😂😂😂
Ahahah hayal kurdum kız 2 haftada 400 gram alması çok zor yani kaldı ki hiç dikkat de etmedim bu hafta 😂 oğlan çok zorluyor şu sıra. Tuvalet eğitimi vereli 1 ayı geçti, hiç altına kaçırmayan çocuk günde 3 4 kere kaçırmaya başladı. Ağlaya ağlaya değiştiriyorum üstünü bazen 🥲 pek düzgün beslenmedim valla.

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
Ben 20. haftada başladım kan testlerim benim de normal geliyordu ama 20. haftadan sonra düşmeye başladı o şekilde başladım ilk verdiği demir ilacı bulantı ve kusma yaptı sonra söyledim değiştirdi şu an kullandığım öyle yan etki yapmadı o yüzden devam ediyorum

Olmaz olmaz benim oğlanın da gerçekten baya kafası öndeydi 😂 kilosu da öyle. Hatta doktor çok gözümü korkutmustu. Sanıyordum ki böyle anormal bir kafa doğacak falan, görünüşü farklı olacak. Halbuki Allah aşkına birkaç milim oynuyor yani 🥲 bir şey olmaz merak etme. Kaldı ki doğana kadar daha neler değişir 🤍 benim 28. Haftaya kadar falan her şeyi normal düzeydeydi. 32den sonra her şeyi birden fazla büyümeye başlamıştı 😂
Aman 3 kiloda olsa 5 kiloda olsa kafası kocaman da olsa bir şekilde çıkacak mı çıkacak boşversene yemeye devam 🤣🤣🤣

Ahahah hayal kurdum kız 2 haftada 400 gram alması çok zor yani kaldı ki hiç dikkat de etmedim bu hafta 😂 oğlan çok zorluyor şu sıra. Tuvalet eğitimi vereli 1 ayı geçti, hiç altına kaçırmayan çocuk günde 3 4 kere kaçırmaya başladı. Ağlaya ağlaya değiştiriyorum üstünü bazen 🥲 pek düzgün beslenmedim valla.
Oyy kuzum benim usuttu mu acaba ya kıyamam sana da çok zor olur bende geçen gün oğlanı banyo ettiremedim dedim kendin yıkan durdum banyoda kendi kendine yıkandı yapamıyorum artık 🥴 seninki daha küçük işte senin için zor olur Allah yardımcın olsun canimm

• Beğen
Reactions: The
Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
16. Haftaydi sanırım canim, d egerlerin iyiyse çok iyi olmuş canım, ben de biraz kabızlık yaptı sanirim

X