2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evde yoğurt yapıyorum sürekli doğal olsun diye . labne bile yaptım kalsiyum olur doğal olur diye. 😂 insanlar bebekleri ek gıdaya geçince yapıyormuş bu labneyi. Faydası olsun sağlıklı olsun da 2 ay daha dişimi sıkarım. Sonra gelsin ciğerler , kumrular 😋😋 zor tutuyorum kendimi şu an 😂
Ben yoğurt alıyorum ama ev yapımı. Yani burada kadınlar yapıp bakkala bırakıyor öyle satılıyor. Ondan alıyorum. Yediğimiz herşey şifa olsun inşallah

Hahaha koca kafalı minnoş 😂
Bunlar hep başıma yeğenimin kafasıyla sürekli dalga geçtiğim için geliyor 😅😅
Ben kaybettiğim gebeliğimde özele gidiyordum normal istiyordum ama acil durum olunca devlette sezaryen oldum mecburen. Çok kötü iz kaldı. Bilmiyorum normalde öyle mi oluyor ama o yüzden devleti hiç düşünmedim. Ben yarama baktıkça daha çok üzülüyordum simsiyah kapkalın kaldı dikiş yerim.
Evet bazen kötü şeyler gelebiliyor başına insanın tabiki siz daha iyisini bilirsiniz
Ay cumaa 🥲 heyecanla bekliyorum. Bir de şeker testim var.
Ay benimki de cumaaa kaç haftalık oluyorsunnn randevun kaçta 🥲

• Muhteşem
Reactions: The
Bunlar hep başıma yeğenimin kafasıyla sürekli dalga geçtiğim için geliyor 😅😅

Evet bazen kötü şeyler gelebiliyor başına insanın tabiki siz daha iyisini bilirsiniz

Ay benimki de cumaaa kaç haftalık oluyorsunnn randevun kaçta 🥲
8.45te alabilecek en erken saate aldım 🤣🤣🤣
27+2 oluyorum canım. Sen?

Eklentiler

• IMG_20231221_220424.jpg
    IMG_20231221_220424.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 44
8.45te alabilecek en erken saate aldım 🤣🤣🤣
27+2 oluyorum canım. Sen?
26+4 oluyorum aslında ayın 1 ine gidecektim ama randevuları daha acmamislar eğer açmazlarsa diye cumaya aldım açarlarsa ben tekrar 1 ocağa alırım herhalde 😊

• Beğen
Reactions: The
Zaten bu kilolar hep genetik faktörler . Ne yersek yiyelim sonu genetikte ne varsa o oluyor 😂
Yaa tabiki öyle. Benim oğlum 4 kilo doğdu, ilk birkaç ay öyle kilo aldı ki herkes şaşırdı bizim ailede hiç böyle çocuk olmazdı diye maşallah. 🥲😍 Eşim de ben de zayıfız bir de. Tonton bir bebemiz vardı 😂 sonra çocuk yürümeye başlayınca aldıkları heeeep boya gitti 🥲 tontonluk falan kalmadı. Kalmasi anormal olurdu zaten 😂 yani demem o ki genetikte bitiyor elbet 😅

26+4 oluyorum aslında ayın 1 ine gidecektim ama randevuları daha acmamislar eğer açmazlarsa diye cumaya aldım açarlarsa ben tekrar 1 ocağa alırım herhalde 😊
Ben şu sıra 2 haftada falan gidiyorum, böyle de devam etsin ya 🥲 ayda bir çok meraklaniyordum gerçekten.

X