2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Uzun zamandan sonra oturdum ağladım😞sanırım çok yoruldum😔hem tüp bebek sürecinde ilaçlar hep bir beklentiler içinde günüm geçiyordu sonrada çok şükür hamile kaldım ama riskli oluncada yine hep yatdım yine iğneler her doktora gidince korkular devam ediyor bunlar hepsi yordu beni bu gün bunu hiss etdim..zaten eşim bana o zaman dedi tüp bebek süreci seni çok yıpratdı çok zormuş ben farkında diğildim ama o bana demeden hep beni izliyormuş🥹ayy her şeye ağlayasım var
Canım benim çok zor sağlam psikoloji isteyen süreçler rabbim seninde aynı yoldan geçen arkadaşlarımın da yardımcısı olsun 🤲🏻 az kaldı çoğu bitti kuzum biraz daha sabır oglusunla göreceğin güzel günleri düşün onun için biraz daha sabret güzel anne ❤️

Cnm kontrolun guzel geçmiş çok sevındım🙏🤩bn kasılmalarıma bugun yıne baktım, özellıkle sırt üstü yatınca dırekt sertleşiyor, 2 aynı yerde oluyor hep.
Aynı yerde olunca acaba bebişmi dıye düşündüm ama sertlesınce acımada var bnde🙄 aynı anda acıda oluyor. Fakat duzenli değil. Bugun farklı zamnlarda 7-8 kez oldu. Haftaya kontrolum var

Doktora desem karnın yumusak dıyor. Ya nst ye gırmem grek inanması için yada yanımda braz beklemesı grek olayı görsun dıye
Kuzum bende doktorun söylediği şekilde bir şey yaşarsam bi nst ye gireyim diyorum . En azdan içimiz rahat eder .

Amin kuzum🙌🏻bu güne kadar göz yaşlarımı hep tuttum dedim ağlamayım etkilenmesin oğlum ama hiss ediyorum çok çok yıpranmış haldeyim birde korkularda var bu korkularla yaşamakta çok zormuş
Az kaldı canım sabret bebeğini kucağına aldığında eminim herşeye değdiğini bir anda bütün herşeyi unuttuğunu anlayacaksın dua et çoğu gitti 🙏🥲

Canım benim çok zor sağlam psikoloji isteyen süreçler rabbim seninde aynı yoldan geçen arkadaşlarımın da yardımcısı olsun 🤲🏻 az kaldı çoğu bitti kuzum biraz daha sabır oglusunla göreceğin güzel günleri düşün onun için biraz daha sabret güzel anne ❤️
Aynen çok zormuş Allah kimseye yaşatmasın🙌🏻aynen bir oğluma kavuşsam sağ salim bütün korkularım biter🙌🏻

Az kaldı canım sabret bebeğini kucağına aldığında eminim herşeye değdiğini bir anda bütün herşeyi unuttuğunu anlayacaksın dua et çoğu gitti 🙏🥲
Amin canım hep dua ediyorum öyle rahatlıyorum.Düşün bir biskvi eşim yanımda yediği için başladım ağlamaya

Uzun zamandan sonra oturdum ağladım😞sanırım çok yoruldum😔hem tüp bebek sürecinde ilaçlar hep bir beklentiler içinde günüm geçiyordu sonrada çok şükür hamile kaldım ama riskli oluncada yine hep yatdım yine iğneler her doktora gidince korkular devam ediyor bunlar hepsi yordu beni bu gün bunu hiss etdim..zaten eşim bana o zaman dedi tüp bebek süreci seni çok yıpratdı çok zormuş ben farkında diğildim ama o bana demeden hep beni izliyormuş🥹ayy her şeye ağlayasım var
Kuzum inşallah bütün o yaşadıklarına değecek ve oğlun saglikla sana gelecek bütün bunların hepsi geçecek geride kalacak 🙏🏻 burdaki çoğumuz zor şeyler yaşadı yaşıyor hepimiz için hayırlısı olsun 💓

Kızlar azönce kv diyo ki ‘çok kucağa alıştırma’ djdjjd özellikle ilk zamanlar kucakta kalması lazım dedim bende . Yok yok ilk zamanlardan bahsetmiyorum diyo djdjdj sonra zaten kucağıma gel desem de gelemicek en çok anne koynunda sakinliyormuş bebekler dedim bir şey demedi djdjs
Onu benimki de söyledi kucağına alışırmıs evet öyle de olacak yaka iğnem gibi olacak kızım dedim ben ona kavuşmak için çok bekledim 😍

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
19. haftada başladım ben şu an 28. haftadayım lohusalığın sonuna kadar devam dedi doktor :/

Ayh inşallah canım 🌸 bir de şey sorucam ayıptır sorması 😀 vajende ciddi bir genişleme oluyor değil mi eski sıkı halinden pek eser kalmiyordur 🥺
Yani ilginç bir şekilde olmuyor. Tabi herkeste farklıdır, üst üste birçok doğum yapanlarda ameliyat olanları da gördüm genişlikten dolayı ama ben öyle bir sıkıntı yaşamadım şükür. Topladı bir şekilde kendini 😂

20231222_072822.jpg
Günaydın teyzelerim 🥰🤭

Cook güzeller amaa 🥹🥹❤️❤️ güzel günlerde kullansin prensesler 🤲🏻🤲🏻 bende bu ateş ölçerden almak istiyorum ama kuzum her defasında yaş ayarı yapmak gerekiyormuş ondan kararsız kaldım bide bunun bir alt modeli var ikisinden birini alicam ☺️
Yaş ayarı yapmak meşakatli değil, saniyelik tek tuşla onaylanan bir şey.

Benim de 28'de 1200'dü. Doktor gayet iyi haftasıyla uyumlu dedi. Dert etmeyin bence, kilo kıyaslaması yapmak doğru değil.
Banada haftasıyla uyumlu dedi çok şükür.Ben bunu dert etmiyorum zaten kilo genetik oluyor genelde yeterki sağlıklı doğulsun🙌🏻

Çok normal. Kendini kötü hissetmen, ağlaman, aklındaki düşünceler. İnsanız sonuçta. Hormonlar zaten tavan.

Ancak şöyle düşün. Yaşadığın onca zorlu süreç sonunda hamileliğinde riskli durumlar olsa da çok şükür bak kaçıncı haftaya kadar geldin. 😊 Çoğu gitti azı kaldı kuzum. Hele bir bebişiniz doğsun da bol bol hareket edersin bebişinle, gezersin. Yer içersin. Az kaldı🙏

Yeni yıla giriyoruz valla bişi kalmadı 🥰

X