2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İlla çıkacak da fazla hasara sebebiyet vermeyeydi yavrum iyiydi 😂
Vermez inşallah ya iyiyi düşünelim 😂 yani benim hem kesi vardı hem yırtık vardı düşün. Ama elhamdülillah çok kolay iyileşti eve geldim normal hayatıma devam ettim, ağrı sızım olmadı, doktorun verdiği ağrı kesiciyi bile kullanmadim. Hani illa dikiş var diye zorlanacaksin diye bir şey de yok. Hepimizinki çok güzel geçsin inşallah.🤍

Kızlar isimli nohut battaniyelerimiz geldi çok şükür sağlıkla kullandığımız günleri de görelim duygulandım 🧿❤️

Ateş ölçer de 10 sn de ölçümü yaptı başarılı buldum kısa sürede ölçtü 🤩
Cook güzeller amaa 🥹🥹❤️❤️ güzel günlerde kullansin prensesler 🤲🏻🤲🏻 bende bu ateş ölçerden almak istiyorum ama kuzum her defasında yaş ayarı yapmak gerekiyormuş ondan kararsız kaldım bide bunun bir alt modeli var ikisinden birini alicam ☺️

Kızlar bugün ben de devlet hastanesine kontrole gittim. 27+3 1300 gram olmuş bebeğim. Çok şükür her şey yolunda.

Devlet hastanesinde NST e 32 itibariyle giriyormuşuz.

Glikoz testini sordum. Normal çıktı ama yine de dikkat etmem lazım mı, tatlı yersem şekerm çıkar mı diye sordum. Ara ara yiyebilirsin test normal çıktıysa tekrarlamaya gerek yok. Canın çektiğinde az olmak şartıyla ye tabi bişey olmaz dedi.
Maşallah ya ben de haftaya gittiğimde 27+2 olacağım ama bebişim bu kiloda olmaz gibime geliyor. Çokzel beslemissiniz bebisleri maşallah 😍

Cook güzeller amaa 🥹🥹❤️❤️ güzel günlerde kullansin prensesler 🤲🏻🤲🏻 bende bu ateş ölçerden almak istiyorum ama kuzum her defasında yaş ayarı yapmak gerekiyormuş ondan kararsız kaldım bide bunun bir alt modeli var ikisinden birini alicam ☺️
Evet kuzum seçim yapmak gerekiyor ama yorumları baya hoşuma gitti kulaktan ölçümlerde bana pahalı geldi 2000 küsürdü 🤭

Maşallah ya ben de haftaya gittiğimde 27+2 olacağım ama bebişim bu kiloda olmaz gibime geliyor. Çokzel beslemissiniz bebisleri maşallah 😍
7 aydır kendim için 1-2 kere yemek yemişimdir 😂 sürekli şundan şu vitamini alır bundan bu vitamini alır diye hesap yapıyorum bebek besler gibi 😂😂 bilmiyorum onun faydası olmuş mudur ama çok şükür iyi çıktı kilosu. Darısı senin başına inşallah 🙏😍

7 aydır kendim için 1-2 kere yemek yemişimdir 😂 sürekli şundan şu vitamini alır bundan bu vitamini alır diye hesap yapıyorum bebek besler gibi 😂😂 bilmiyorum onun faydası olmuş mudur ama çok şükür iyi çıktı kilosu. Darısı senin başına inşallah 🙏😍
Vallahi son birkaç haftadır ben. Ondan önce zaten yemek yediğim yoktu. Şimdi de zorla yiyorum ama yiyorum 🙈

Yediğim her şeyi bebek kilo alsın diye seçerek yiyorum ☺️ çok şükür işe yaramış 🙏☺️😍

Özelde nst biraz daha erken başlıyor sanırım 30. Haftada. Özel hastanedeki doktoruma da 28 haftalık olunca gidicem yani pazartesi günü. Tarihleri çok yakın oldu bu sefer ama özelden heyet raporu aldığım için mecbur gitmem lazım. Bide iki doktorum da artık 28 haftadan sonra 2 haftada bir kontrol edelim dedi. Yani 2 doktorum olduğu için haftada bir gitmiş olucam.
Anladım benim özelde ki doktorum da 30 da başlatacak nstye ama devleti bilmiyordum yani ben devlette doğum yapacağım o yüzden artık biraz daha ona ağırlık vereceğim

İnşallah canım haftaya ben de yazarım nasipse. Geçen hafta 900 gram civarıydı. 2 haftada 400 gram alır mııı biraz zor ama olsun göreceğiz 🤣

Vallahi son birkaç haftadır ben. Ondan önce zaten yemek yediğim yoktu. Şimdi de zorla yiyorum ama yiyorum 🙈
Evde yoğurt yapıyorum sürekli doğal olsun diye . labne bile yaptım kalsiyum olur doğal olur diye. 😂 insanlar bebekleri ek gıdaya geçince yapıyormuş bu labneyi. Faydası olsun sağlıklı olsun da 2 ay daha dişimi sıkarım. Sonra gelsin ciğerler , kumrular 😋😋 zor tutuyorum kendimi şu an 😂

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
Canım ben 4. Aydan beri kullanıyorum ama doktoruma söylemedim kullandığımı çünkü o 11e düşmeden vermiyor benim kanımda Cook hızlı düşüyor düşüncede toplaması çok zor oluyor o yüzden kafama göre başladım hala kullanıyorum 🤭

Son düzenleme:
İnşallah canım haftaya ben de yazarım nasipse. Geçen hafta 900 gram civarıydı. 2 haftada 400 gram alır mııı biraz zor ama olsun göreceğiz 🤣
Haftaya ne zaman kız kontrolünn

• Beğen
Reactions: The
Anladım benim özelde ki doktorum da 30 da başlatacak nstye ama devleti bilmiyordum yani ben devlette doğum yapacağım o yüzden artık biraz daha ona ağırlık vereceğim
Ben kaybettiğim gebeliğimde özele gidiyordum normal istiyordum ama acil durum olunca devlette sezaryen oldum mecburen. Çok kötü iz kaldı. Bilmiyorum normalde öyle mi oluyor ama o yüzden devleti hiç düşünmedim. Ben yarama baktıkça daha çok üzülüyordum simsiyah kapkalın kaldı dikiş yerim.

X