2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Niqu Niqu kuzum emzirme atleti de geldi şimdi beyaz rengi de sipariş edeceğim. Kumaşı çok yumuşak ben 95 beden aldım çok rahat şuan göbeğimle de sığdım. Tam bir fiyat performans ürünü çok memnun kaldım sağol ☺️ 😻

Kızlar isimli nohut battaniyelerimiz geldi çok şükür sağlıkla kullandığımız günleri de görelim duygulandım 🧿❤️

Ateş ölçer de 10 sn de ölçümü yaptı başarılı buldum kısa sürede ölçtü 🤩
Yaa bayıldım güzel günlerde kullansınlar 🧿😍

Niqu Niqu kuzum emzirme atleti de geldi şimdi beyaz rengi de sipariş edeceğim. Kumaşı çok yumuşak ben 95 beden aldım çok rahat şuan göbeğimle de sığdım. Tam bir fiyat performans ürünü çok memnun kaldım sağol ☺️ 😻
Bu ay bende sipariş edeyim o zaman fiyatı uyğun bunun güzel günlerde kullan hepsini😍

Benimki de genellikle mesaneme vuruyor ben her gün mutlaka yürüyorum pilates yapıyorum birde gebe okuluna yazıldım oraya gideceğim orada da egzersizler yaptırıyorlarmis benim ilk bebek insanlar normalden korkar ben sezeryandan korkuyorum sorun bende mi :KK70: :KK70:
Aynen ben de öyle hıc doğum yaşamadım oyizden mi dioyrum bazem, herşey yolunda gider ve kolayca vajinal doğum olur inşallah , hergun yürüyorum yoga pilates devam bakalım , ama nasıl gelecek neler olacak bilmiorum sağlıkla gelsin, küçük bı tehlike bile olsahangi yontemdaha iyi olacaksa razıyım tabi😇🐣

Kızlar transfer olan arkadaşımın bebeğinin kalbi durmuş ya çok üzgünüm 😥😥 gebelik kaybı yaşayan arkadaşlarım neden olur ki bu bebeğin geçen hafta herşeyi iyiydi 😥 bugün 6+6 olması lazımdı 5+6 da kalmış bebek daha canlanmaz dimi beklese de
canım ben yaşadım sağlıksız bebek ondan dediler sonradan olmasındansa en başından belli olması inan çok dhaa iyi Allah yardımcısı olsun elini doldursun inşallah 🙏

Kızlar bu arada kasılmayı söyledim . Tuvalete çıkamadığın için o şekilde olmuştur dedi . Peki mesela normal bir günde ne zaman acile gelmem gerekir dedim . 2-3 dakikaya bir düzenli kasılma olur ve acı eşlik ederse gel dedi :)
Cnm kontrolun guzel geçmiş çok sevındım🙏🤩bn kasılmalarıma bugun yıne baktım, özellıkle sırt üstü yatınca dırekt sertleşiyor, 2 aynı yerde oluyor hep.
Aynı yerde olunca acaba bebişmi dıye düşündüm ama sertlesınce acımada var bnde🙄 aynı anda acıda oluyor. Fakat duzenli değil. Bugun farklı zamnlarda 7-8 kez oldu. Haftaya kontrolum var

Doktora desem karnın yumusak dıyor. Ya nst ye gırmem grek inanması için yada yanımda braz beklemesı grek olayı görsun dıye

Hiç kaçırmam 20. Hafta da aşılamaya başladım annesinden 2 bilezik istedim annesi sordu ama sana ne alayım dedi doğum dedim 2 bilezik bana 2 künye bebeklere istiyorum. Eşim ben alcam mı dedi sen koca adam sen ne sandın dedim 🤣 eşimden 5 i bir yerde istiyorum dedim ama şakasına dedim eşime yoksa 5 taş yüzük isteyecektim eşimden şakasına annesinin yanında 5 i bir yerde al dedim gözü korksun diye. Geçen gelmiş fiyatlara bakmış kuyumcuda anlatıyor bana 🤣🤣 kalmış bunun aklında bu bende hiç sesimi çıkarmadım beş taş yüzük olur 5 i bir yerde olur bebeklerin isminin yazdığı bi altın kalın zincir kolye olur 🤣 sayıyorum hangisi aklına yer ederse 👀🤩
Ben de sordum ne alcan vana diye 5'i bi yerde dedi canım benim 😅 ama bilmiyorum ki ne kadar 5'i bi yerde bu aralar seninki bakmış madem söylesene 😂😂 çok zorlayacaksa çocuğu başka bişey isteyim bari

Aynen ben de öyle hıc doğum yaşamadım oyizden mi dioyrum bazem, herşey yolunda gider ve kolayca vajinal doğum olur inşallah , hergun yürüyorum yoga pilates devam bakalım , ama nasıl gelecek neler olacak bilmiorum sağlıkla gelsin, küçük bı tehlike bile olsahangi yontemdaha iyi olacaksa razıyım tabi😇🐣
panik olmadığım zaman ben de normal düşünüyorum ama bianda o çıkma anı geliyor aklıma yapamayacağım diyorum çok zor ya

Kızlar bugün ben de devlet hastanesine kontrole gittim. 27+3 1300 gram olmuş bebeğim. Çok şükür her şey yolunda.

Devlet hastanesinde NST e 32 itibariyle giriyormuşuz.

Glikoz testini sordum. Normal çıktı ama yine de dikkat etmem lazım mı, tatlı yersem şekerm çıkar mı diye sordum. Ara ara yiyebilirsin test normal çıktıysa tekrarlamaya gerek yok. Canın çektiğinde az olmak şartıyla ye tabi bişey olmaz dedi.

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de

Kızlar bugün ben de devlet hastanesine kontrole gittim. 27+3 1300 gram olmuş bebeğim. Çok şükür her şey yolunda.

Glikoz testini sordum. Normal çıktı ama yine de dikkat etmem lazım mı, tatlı yersem şekerm çıkar mı diye sordum. Ara ara yiyebilirsin test normal çıktıysa tekrarlamaya gerek yok. Canın çektiğinde az olmak şartıyla ye tabi bişey olmaz dedi.
Bende bir daha ki kontrolümde soracaktım ne zaman nste başlayacak diye çok iyi oldu söylemenn bebitonun da maşallahı varmış canım 😊😊 bir dahaki kontrolün ne zamn Allah nasip ederse 🤲🏻

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
Gyno ferro sanol 13. Haftada başladım canım sabah 1 aç karnına

Doğru diyorsun neyse bir paket sipariş edeyim madem ben de koyayım çantaya canım çok sağ ol işime yaramış oldu listen🥰
Bnde 3 pk kullan at alt örtusu aldım zam gelmeden.
Oğlumdada kullandım. En pratıgı o. Zaten tek kullanımlık degıl pislenene kdr bıkaç kez kullanıyosun

Kaç çıktı canım şeker değerlerin

Bende bir daha ki kontrolümde soracaktım ne zaman nste başlayacak diye çok iyi oldu söylemenn bebitonun da maşallahı varmış canım 😊😊 bir dahaki kontrolün ne zamn Allah nasip ederse 🤲🏻
Yediğim her şeyi bebek kilo alsın diye seçerek yiyorum ☺️ çok şükür işe yaramış 🙏☺️😍

Özelde nst biraz daha erken başlıyor sanırım 30. Haftada. Özel hastanedeki doktoruma da 28 haftalık olunca gidicem yani pazartesi günü. Tarihleri çok yakın oldu bu sefer ama özelden heyet raporu aldığım için mecbur gitmem lazım. Bide iki doktorum da artık 28 haftadan sonra 2 haftada bir kontrol edelim dedi. Yani 2 doktorum olduğu için haftada bir gitmiş olucam.

X