2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İlla çıkacak da fazla hasara sebebiyet vermeyeydi yavrum iyiydi
Vermez inşallah ya iyiyi düşünelim yani benim hem kesi vardı hem yırtık vardı düşün. Ama elhamdülillah çok kolay iyileşti eve geldim normal hayatıma devam ettim, ağrı sızım olmadı, doktorun verdiği ağrı kesiciyi bile kullanmadim. Hani illa dikiş var diye zorlanacaksin diye bir şey de yok. Hepimizinki çok güzel geçsin inşallah.

Cook güzeller amaa güzel günlerde kullansin prensesler bende bu ateş ölçerden almak istiyorum ama kuzum her defasında yaş ayarı yapmak gerekiyormuş ondan kararsız kaldım bide bunun bir alt modeli var ikisinden birini alicam

Maşallah ya ben de haftaya gittiğimde 27+2 olacağım ama bebişim bu kiloda olmaz gibime geliyor. Çokzel beslemissiniz bebisleri maşallah

Evet kuzum seçim yapmak gerekiyor ama yorumları baya hoşuma gitti kulaktan ölçümlerde bana pahalı geldi 2000 küsürdü

Maşallah ya ben de haftaya gittiğimde 27+2 olacağım ama bebişim bu kiloda olmaz gibime geliyor. Çokzel beslemissiniz bebisleri maşallah
7 aydır kendim için 1-2 kere yemek yemişimdir sürekli şundan şu vitamini alır bundan bu vitamini alır diye hesap yapıyorum bebek besler gibi bilmiyorum onun faydası olmuş mudur ama çok şükür iyi çıktı kilosu. Darısı senin başına inşallah

Vallahi son birkaç haftadır ben. Ondan önce zaten yemek yediğim yoktu. Şimdi de zorla yiyorum ama yiyorum

Anladım benim özelde ki doktorum da 30 da başlatacak nstye ama devleti bilmiyordum yani ben devlette doğum yapacağım o yüzden artık biraz daha ona ağırlık vereceğim

İnşallah canım haftaya ben de yazarım nasipse. Geçen hafta 900 gram civarıydı. 2 haftada 400 gram alır mııı biraz zor ama olsun göreceğiz

Vallahi son birkaç haftadır ben. Ondan önce zaten yemek yediğim yoktu. Şimdi de zorla yiyorum ama yiyorum
Evde yoğurt yapıyorum sürekli doğal olsun diye . labne bile yaptım kalsiyum olur doğal olur diye. insanlar bebekleri ek gıdaya geçince yapıyormuş bu labneyi. Faydası olsun sağlıklı olsun da 2 ay daha dişimi sıkarım. Sonra gelsin ciğerler , kumrular zor tutuyorum kendimi şu an

Kızlar selamlar. Demir takviyesi kullanmaya başladınız mı birde kaçıncı haftada vermisti doktorunuz? Benim doktorum değerlerin iyi gidiyor bulantıyi çok arttırdığı için henüz vermedim dedi de
Canım ben 4. Aydan beri kullanıyorum ama doktoruma söylemedim kullandığımı çünkü o 11e düşmeden vermiyor benim kanımda Cook hızlı düşüyor düşüncede toplaması çok zor oluyor o yüzden kafama göre başladım hala kullanıyorum

Son düzenleme:
İnşallah canım haftaya ben de yazarım nasipse. Geçen hafta 900 gram civarıydı. 2 haftada 400 gram alır mııı biraz zor ama olsun göreceğiz
Haftaya ne zaman kız kontrolünn

Reactions: The
Anladım benim özelde ki doktorum da 30 da başlatacak nstye ama devleti bilmiyordum yani ben devlette doğum yapacağım o yüzden artık biraz daha ona ağırlık vereceğim
Ben kaybettiğim gebeliğimde özele gidiyordum normal istiyordum ama acil durum olunca devlette sezaryen oldum mecburen. Çok kötü iz kaldı. Bilmiyorum normalde öyle mi oluyor ama o yüzden devleti hiç düşünmedim. Ben yarama baktıkça daha çok üzülüyordum simsiyah kapkalın kaldı dikiş yerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…