2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hahah tamamen ona güveniyorum ama kuzenim kızını bugün 40 artilarda doğurdu gerçi ilk doğum onunki 😂😂
Ay demeee benim de ilk doğum olacak 😂 yok yok biz hep önce olacağını düşünüp öyle evrene mesaj gönderelim😅 ben 36. haftaya gelince Ikeaya gideceğim Finlandiyada insanlar doğumu başlatmak için Ikea geziyormuş uzun uzun yürüdükleri için olsa gerek gazetelere çıkmış haha ben de burada gezeceğim doğum başlasın diye😂

Kızlar kendimce hastane çantası için liste hazırladım. Deneyimli annişler sizce eksik var mı? Lütfen yazımla dalga geçmeyin 🥲

1703162954253.jpeg

Yaa çok iyi anlıyorum ben de aynı şekildeyim çoğunlukla.😟 Dün biraz da canlı kanal gezeyim dedim Esra Erol'a takıldım eşimi aradım durum vahim bu programlara sardım al götür beni buradan diyorum 😅 aslında eşim izin alsa biraz tatile gitsek çok iyi gelir ama bu sefer de dışarda nasıl yemek yiyeyim düşüncesi oluşuyor
Yok kuzum dışarıdan yiyemeyiz biz dikkat etmek zorundayız. Vallahi ben bi yere gitmek de istemiyorum enerjim de yok zaten 🙈

Yok kuzum dışarıdan yiyemeyiz biz dikkat etmek zorundayız. Vallahi ben bi yere gitmek de istemiyorum enerjim de yok zaten 🙈
Yaa aslında farklılık iyi gelir de işte dediğin gibi dikkat etmek zorundayız. İnşallah bebislerimizi kucağımıza alınca o enerjiye sahip olur gezeriz 🤲🏻🤲🏻

Kızlar kendimce hastane çantası için liste hazırladım. Deneyimli annişler sizce eksik var mı? Lütfen yazımla dalga geçmeyin 🥲

Eki Görüntüle 3356121
Çok güzel canım sadece hastane terlikleri çok ince ya kaput gibi belki ayrı bir terlik götürmek isteyebilirsin rahat etmek için

Çok güzel canım sadece hastane terlikleri çok ince ya kaput gibi belki ayrı bir terlik götürmek isteyebilirsin rahat etmek için
Kaput gibi terlik nasıl oluyur? Ben şunu düşünmüştüm evden götürmeyi.

Kaput gibi terlik nasıl oluyur? Ben şunu düşünmüştüm evden götürmeyi.

Of bu tel beni delirtecek kaput diye çevirmiş canım kalın gibi bir terlik attığın linkteki gibi alt tabanı kalın daha rahat olur 🌸

Eki Görüntüle 3356121
Ay ağız mendili ben koymamıştım onu da koyayım.🙏🏻 Bir de ben alt değiştirme örtüsünü kullan at almadım yıkanabilirden aldım ama o gerekli mi onu da sipariş vereyim

Aminn kuzum inşallah donsunler bizi uzmesinler 😂 benim ki döndü ama nereye doğru bilmiyorum 😂😂 makat mi baş mi bilmiyorum yaklaşık bir haftadır aşağı vuruyor yanlarda gezmiyor 😂ayy evet makat döndürme pozisyonlari var ve çok zor koltukta baş aşağı poponu dikerek uzaniyorsun 😂😂
Benimki de genellikle mesaneme vuruyor ben her gün mutlaka yürüyorum pilates yapıyorum birde gebe okuluna yazıldım oraya gideceğim orada da egzersizler yaptırıyorlarmis benim ilk bebek insanlar normalden korkar ben sezeryandan korkuyorum sorun bende mi :KK70: :KK70:

Benimki de genellikle mesaneme vuruyor ben her gün mutlaka yürüyorum pilates yapıyorum birde gebe okuluna yazıldım oraya gideceğim orada da egzersizler yaptırıyorlarmis benim ilk bebek insanlar normalden korkar ben sezeryandan korkuyorum sorun bende mi :KK70: :KK70:
Yok canım ben de öyle 😅karnımın kesilme düşüncesi beni mahvediyor inşallah normal kesisiz sağlıklı bir doğum yaparız 🤲🏻🤗

Kızzzz doona pahalı değil miydi 🤭 ben de çok beğendim bunu pembesini özellikle ama kullanım süresi kısa diyerek kendimi ikna ettim 😂😂
Bana da pahalı geldi ama 4 düşük ikinci tüp bebekte oğlum gelmeye karar verince içimden hep amannn dünya para harcadım bışver diyommm çok bekledim çok 5 yıll dile kolay🙈🥰🥰

Benimki de yuvarlak değil elips gibi 😂 aynen bence de böyle iyi. Ben zaten çok severim hafif arkaya bombeli kafaları 🥲😍 oğlumun öyle çok şükür. Benim değil mesela olmasını isterdim 😂
Ay ben hiç dikkat etmedim dur ultrason kağıdıma bakayim sanki yuvarlak benim oğlanın ki 😂😂

Yok canım ben de öyle 😅karnımın kesilme düşüncesi beni mahvediyor inşallah normal kesisiz sağlıklı bir doğum yaparız 🤲🏻🤗
İnşallah Allah hepimize sağlıklı doğumlar sağlıklı evlatlar nasip etsin bir avazda inşallah 😊🥲

Ay demeee benim de ilk doğum olacak 😂 yok yok biz hep önce olacağını düşünüp öyle evrene mesaj gönderelim😅 ben 36. haftaya gelince Ikeaya gideceğim Finlandiyada insanlar doğumu başlatmak için Ikea geziyormuş uzun uzun yürüdükleri için olsa gerek gazetelere çıkmış haha ben de burada gezeceğim doğum başlasın diye😂
Aaa bu doğru olabilir arkadaşım 2-3 hafta önce Ikea gezdikten sonra doğum yaptı hatta hastanenin kapısında çocuk bacaklarının arasına düşmüş 😂😂😂

X