2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum ben oğlumda çok karambole getirildim doktor tarafından bide ikinci doğumum normal oldu ya iki doğum şeklini de yaşadım normal doğum çok daha konforlu her açıdan o yüzden inşallah bunu da normal istiyorum
Allah yardımcımız olsun kuzum. İnşallah bebisler bizi hiç zorlamaz baş aşağı donuverler 😂 benimki hala orda burda tepiniyor gibi karnımda, oğlum çok erken dönmüştü hayırlısı. Eğer dönmezse de bazı egzersizler dualar falan varmış her şeyi denerim açıkçası 😂

Aynen bi deneyim ,herturlu giderek azalacak çok yükseleceğini sanmıyorum ama sabit kalıp çok düşmezse ben de rahat geçiririm kansızlık çok kotu bişey gerçekten herşeyi etkiliyor , bu hafta bı ciğer kaçamağı yapicam yarım porsiyon dkhhj
Hahahah ciğer seviyorsan az ye gitsin ne olacak herkes sosis sucuk pişmiş yiyor ben ciğer sevmem de aşırı canım istiyorsa biraz ucundan yerdim herhalde bir zararı var mı ki 🤷🏻‍♀️😀

Hahah napcan bacım bu kocalar paraya hemen çöküyor 😂😂😂
Sorma bana diyor ben o paranın yerini bile hazırladım 🤣
Yani işin şakası bir yana gerçekten eşim öyle har vurup harman savuran bir tip olsa asla vermem, mantıklı biridir genel olarak, birikim yapmaya çalışıyor malum dimdizlak evlendik ev vs olmadan. Benim, evimin ihtiyaçlarımı karşıladığı sürece sorun yok diyorum 😁

Kızlar özellikle tansiyon sorunu yaşayanlar😟 tansiyonum 2 saattir 13e 9 ve hala düşmedi. Çok yüksek değil dimi artık bu sebeple hastaneye gitmekten bıktım çünkü hep bir şey çıkmıyor artık kendim de ciddiye almıyorum. Limon harici öneriniz var mı doktora sormalı mıyım
Sakin ol kuzum. Gitmene gerek yok. Bu çok yüksek kabul edilmiyor ve hastane bi şey yapmayacak. Sol tarafına yat

Aynen bi deneyim ,herturlu giderek azalacak çok yükseleceğini sanmıyorum ama sabit kalıp çok düşmezse ben de rahat geçiririm kansızlık çok kotu bişey gerçekten herşeyi etkiliyor , bu hafta bı ciğer kaçamağı yapicam yarım porsiyon dkhhj
Ciğer sanırım ilk 3 ay tehlikeli. Valla ben de bayılırım ciğere 🥲 en yakın zamanda ben de yemek istiyorum😂

Allah yardımcımız olsun kuzum. İnşallah bebisler bizi hiç zorlamaz baş aşağı donuverler 😂 benimki hala orda burda tepiniyor gibi karnımda, oğlum çok erken dönmüştü hayırlısı. Eğer dönmezse de bazı egzersizler dualar falan varmış her şeyi denerim açıkçası 😂
Aminn kuzum inşallah donsunler bizi uzmesinler 😂 benim ki döndü ama nereye doğru bilmiyorum 😂😂 makat mi baş mi bilmiyorum yaklaşık bir haftadır aşağı vuruyor yanlarda gezmiyor 😂ayy evet makat döndürme pozisyonlari var ve çok zor koltukta baş aşağı poponu dikerek uzaniyorsun 😂😂

• Komik
Reactions: The
Aminn kuzum inşallah donsunler bizi uzmesinler 😂 benim ki döndü ama nereye doğru bilmiyorum 😂😂 makat mi baş mi bilmiyorum yaklaşık bir haftadır aşağı vuruyor yanlarda gezmiyor 😂ayy evet makat döndürme pozisyonlari var ve çok zor koltukta baş aşağı poponu dikerek uzaniyorsun 😂😂
Şu an bı hayal edemedim aahjaja ama gerekirse yaparım 🤣🤣🤣

Şu an öyle yapıyorum canım yarım saat sonra tekrar ölçeceğim inşallah düşer🙏🏻
İnşallah kuzum. Dün yazmadım ama benim tansiyonum hep böyle. 13-9,14-9. Doktor da Artuk buna hemen gel demiyor açıkçası. Çünkü daha düşük olmuyor. Evde uzanıyorum hep sol tarafıma. Bir de limonlu su etki etmiyor bence. Sen sakin ol tehlike yok 🙏❤️ kendini kötü mü hissediyorsun

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-21-14-47-43-974_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-21-14-47-43-974_com.android.chrome-edit.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 32
Hahahah ciğer seviyorsan az ye gitsin ne olacak herkes sosis sucuk pişmiş yiyor ben ciğer sevmem de aşırı canım istiyorsa biraz ucundan yerdim herhalde bir zararı var mı ki 🤷🏻‍♀️😀
Azdan bişe olmaz bence de yedim daha oncede az da olsa, abartmadiktan sonra sıkıntı olmaz ya, yüksek A vit içeriğinden dolayı fazlası zararmış canım

İnşallah kuzum. Dün yazmadım ama benim tansiyonum hep böyle. 13-9,14-9. Doktor da Artuk buna hemen gel demiyor açıkçası. Çünkü daha düşük olmuyor. Evde uzanıyorum hep sol tarafıma. Bir de limonlu su etki etmiyor bence. Sen sakin ol tehlike yok 🙏❤️ kendini kötü mü hissediyorsun
Başım ağrıyor canım sadece hafif bir ağrı onun dışında bir şeyim yok zaten ağrımaya başlayınca ölçtüm 2 saat önce ve sonra da aynı kaldı tansiyonum düşmedi. Geçenlerde doktor belki de tansiyonun çıktığı için değil de başın ağrıdığı için tansiyonun yükseliyordur demişti. Çünkü bütün değerlerim normal tansiyonum da çoğunlukla normal günde 2 kere çıkıyor ama düşüyor sonra o yüzden ilaç da vermedi

X