2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hım bnde kan hapı başlıcam zaten. Acaba vinelacı bıraksammı dıye dusundum.
Doktoruma sorsam illaki kullan dermi acaba?

Hee 14 ayar. Ben 22 ayar aldım ya 14 ayarı bozdurursan çok düşer fiyatı illa o fiyatlara alacaksan 22 ayar 5 gram falan filan al bari

Ben de geçen sene çocuğumuz olmuyor diye depresyona girmiştim. Bana da eşim 14 pro max aldı çok şükür sonrası bebişimiz de oldu

Kuzum Apple Watch SE o kadar yüksek değil . Ondan aldır. Ben öyle yaptırdım

Kuzum bende bilezikten nefret ederim. Düğünümde takılan bileziklerden birisini bile alıp takmadım. Ama Ajdalara bak sen bence çok şık bileklik gibi
Yok kuzum çok şık gerçekten de ben böyle ne bilim takmam. Ama yüzük takarım. Baget, tek taş, üç taş, elmas hepsi var. Hepsini de takıyorum. Beş taş ya da sekiz taş yok

Ay almasa da olur uzak olsun yeter karışmasın. Karıştırtmam zaten asla da. Lafımı çat çat söylerim

22 ayar 8 ya da 10 gr olur dedim künyede alacakları için 8 gr da okeyim ama bilezikleri işlemesin alsın dedim eşime yüzüne diyemedim kv nin işlemesin alsın ki satınca fiyat oynamasın bu beni üzer söyle annene dedim kv Ata altın alınır biz de dedi ata altın ben hiç bilmiyorum sanırım cumhuriyet altından bahsediyor

Reactions: The
Eskiden ben de hiç sevmezdim altın ama herhalde yaş ilerledikçe 25imden sonra sarı sarı güzel gelmeye başladılar bir de altın dişil enerjiyi artıyormuş

Kızzzz ne hırsızıııı omaygat

Saolsun yapar alır önceden daha romantik filndi da smdi hayat koşturmasi kendi bile dinlenemiyor gündüz okul aksm özel dersler filn eve aksm 10 11 oluyor gelmesi yine de elinde fırsatı olduğunda alır yapar sukur
Maşallah maşallah darısı bizimkilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…