2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım benim ablam yenidoğan bebeğin göbeği düşene kadar alttan çıtçıtlı zıbın giydirilmez, mutlaka çıtçıtsız iç zıbın( yandan io bağlamalı veya hiç bağcıksız) olmalı demişti. Ben hastane çıkış seti almamıştım onlar da oluyor aslında çıtçıtsız yandan bağcıklı iç zıbınlar. Ben hep 3 lü falan yenidoğan takımı almıştım onlarda yoktu. O yüzden gittim e bebek ten şu iç zıbınları aldım 2 tane. Gruptaki tecrübeli annelere de sormak lazım
Ben de öyle duydum canım . Aynısından aldım e bebekten . Civilde de vardı ordan da aldım. Göbek düşene kadar böyle giydiriyolarmış.

ay ne güzel benim kendi annemle babam hiç böyle şwyler demez yani ilk defa bunlarda görünce bir garip oluyorum. Kv yapsın sarıları yesilleri😂 Anneme hep pembiş yaptırdım
Zaten çok saçma . Allah'ın verdiğini beğenmiyolar. Bizim elimizde olan bişey mi cinsiyet 🤣Araya mavi yelek de sıkıştırır ne olur ne olmaz diye 🤣

Üzülme kardeş aynıyım ayılardan hallice 😂g*t göbek basen ne varsa almış başını gidiyor 😂
Hahahah olsun be zayıflarız kime ne sadece kıyafet seçerken zorlanıyorum o kadar 🤣🤣 çok özeniyorum triko elbise giyenlere ama ben bu g*tle triko elbise giyersem ölü dirilir bu ne biçim fizik diye hqhaha :KK70::KK70::KK70:

Ben yatak almak istemedim çünkü anne yanı beşik aldım aynı odada kalacağım için benim yan tarafıma sığacak şekilde bir beşik aldım döşeği de onun içine göre yaptım daha sonra bir oda yaptığım da alırım belki yatak ama ben yünü daha sağlıklı buluyorum ter açısından
Benimki de bi gelsin de bakacağım

Yalnız değilsin bende kilolu hamile kaldım, şu ana kadar 6 kg aldım ama kiloluyum yani bir ara foti çekerim şimdiye kadar hiç çekmedim göbeğimi 😅
Hemen çeker misin lütfen şu lanet olasi fit hamilelerden sonra kendimle aynı olan birini görmeye ihtiyacım var psikolojim bozuk :KK70: :KK70:

Kızlar Dagi emzirme sütyenlerim geldi merak eden kimdi unuttum beynim artık benle aynı çalışmıyor 🤭😁
Niqu Niqu sen miydin kız 👀😀

175 boy 82 kg göğüs çevre ölçüm mezurayla ölçtüm 120 cm😬 hamilelik öncesi 85B giyen ben şimdik 100B aldım 2 rengini de denedim. Müt hiş tek kelimeyle bana cuk uydu eşimde keşke daha önce alsaydın bu kadar öveceniği bilsem diyor 🤣 neysem kapsız ama kumaşı yumuşacık hiç kaşındırmıyor 2 tanesi 1 alana 1 bedavayla 545 tl ye geldi 🥰 hatta bir kaç kilo alsam bile hala olur hiç rahatsız etmiyor şimdiden giymeye başlarım şükür olan bir sütyen geldi ucu kapsız ama bende şimdilik dışarda giyerken göğüs ucu var pentiden almıştım yazın kullanıyordum onu takarım belli olmaz 🌸

Eklentiler

• d3bd4962-1b9d-4824-b74a-c953c299094f.jpeg
    d3bd4962-1b9d-4824-b74a-c953c299094f.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 70
O Oylesinwbirisii cnm bu pıhtılaşma testi evet, ınr testi. Çok az sınırda çıkmış yani kanın koyu. Ama genetık test yerıne geçmez, genetık test bambaşka bişy.
Bu testi neye dayanarak istedi?
Canım doktor kendisi istedi, ben bir şikayetimden falan da bahsetmedim. Hatta ilk istememişti bile kan vermeye gittiğimde arayıp söyledi personele bi tüp daha alın diye🤷

Sen sus kız kilolu görmesek inanacaz :kızgın::olamaz::KK70:
Kız 73le hamile kaldım. Yiyemediğim için 75 oldum anca 🙈 normal zamanki iştahım olsa şuan ooooo neler olmuştu 😂😂 sabah kahvaltımı 2 saatte yaptım yine bi lokma ye yat uzan bi lokma ye yat uzan sistemim bu kusmamak için 😂😂😂 mesela şuan da yemeğimi bitiremedim yine yattım. Ama hepsi mide bulantımdan 😢😢

Kız 73le hamile kaldım. Yiyemediğim için 75 oldum anca 🙈 normal zamanki iştahım olsa şuan ooooo neler olmuştu 😂😂 sabah kahvaltımı 2 saatte yaptım yine bi lokma ye yat uzan bi lokma ye yat uzan sistemim bu kusmamak için 😂😂😂 mesela şuan da yemeğimi bitiremedim yine yattım. Ama hepsi mide bulantımdan 😢😢
Kız sen hiç 73 durmuyorsun kemiklerin iri o zaman.
Benim moodum ektedir; :KK70:

Eklentiler

• IMG_20231220_190627.jpg
    IMG_20231220_190627.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar Dagi emzirme sütyenlerim geldi merak eden kimdi unuttum beynim artık benle aynı çalışmıyor 🤭😁
Niqu Niqu sen miydin kız 👀😀

175 boy 82 kg göğüs çevre ölçüm mezurayla ölçtüm 120 cm😬 hamilelik öncesi 85B giyen ben şimdik 100B aldım 2 rengini de denedim. Müt hiş tek kelimeyle bana cuk uydu eşimde keşke daha önce alsaydın bu kadar öveceniği bilsem diyor 🤣 neysem kapsız ama kumaşı yumuşacık hiç kaşındırmıyor 2 tanesi 1 alana 1 bedavayla 545 tl ye geldi 🥰 hatta bir kaç kilo alsam bile hala olur hiç rahatsız etmiyor şimdiden giymeye başlarım şükür olan bir sütyen geldi ucu kapsız ama bende şimdilik dışarda giyerken göğüs ucu var pentiden almıştım yazın kullanıyordum onu takarım belli olmaz 🌸
Ben atleti diyordum kuzum ama bunuda merak ediyordum😀🤭bu kapsız ya ben bunu giyinemem kesinlikle ama sen beğendin ya ne güzel boşuna para vermemiş oldun🥰🌷

Kız sen hiç 73 durmuyorsun kemiklerin iri o zaman.
Benim moodum ektedir; :KK70:
Burda beni kimse geçmiyor heralde herkes Max 70 ben en son 86yi gördüm onun üstünden de haftalar geçti😂 saymıyorum daha bereketi kaçmasın 😂

Eki Görüntüle 3355534
,😍🧿canım, ben de 25+3 den selam vereyim kizlar +6kilo ile , 2. Trimester in olabildigince keyfini çıkarmaya çalışıyorum her anlamda, çünkü bel ağrısı yokluyor, keyfimiz kaçacak belliki 3 de bebislerimiz sağlıklı olsun agrimiz sizimiz azalır o moralle insallah😍😍
canımmmm üstündeki kazaktan arıyorum yeni mi aldın link atar mısın ☺️çok güzelsinnnn 😍😍😍

X