2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
ben de sizden özendim bugün bı foto çekeyim dedim, o an bile oğlum geldi mama istiyor ahshdhdh

,canım, ben de 25+3 den selam vereyim kizlar +6kilo ile , 2. Trimester in olabildigince keyfini çıkarmaya çalışıyorum her anlamda, çünkü bel ağrısı yokluyor, keyfimiz kaçacak belliki 3 de bebislerimiz sağlıklı olsun agrimiz sizimiz azalır o moralle insallah

Burun kemiği tek başına bir anlam ifade etmiyormuş canım bebeğin burun kemiğinin az gelişmiş veya gelişememiş olması da yüksek bir ihtimal demişti perinatoloğum

Maşallah ne güzel inceciksiniz hepiniz bir ben ayı gibiyim hahaha

Aynen seninki gibi yaptırdı annem de kuzum .güzel günlerde kullansın inş. ben bayılırım yerde o yatakta yatmaya mesela bence bizim yataklardan kat kat rahat
Ben yatak almak istemedim çünkü anne yanı beşik aldım aynı odada kalacağım için benim yan tarafıma sığacak şekilde bir beşik aldım döşeği de onun içine göre yaptım daha sonra bir oda yaptığım da alırım belki yatak ama ben yünü daha sağlıklı buluyorum ter açısından

Canım benim ablam yenidoğan bebeğin göbeği düşene kadar alttan çıtçıtlı zıbın giydirilmez, mutlaka çıtçıtsız iç zıbın( yandan io bağlamalı veya hiç bağcıksız) olmalı demişti. Ben hastane çıkış seti almamıştım onlar da oluyor aslında çıtçıtsız yandan bağcıklı iç zıbınlar. Ben hep 3 lü falan yenidoğan takımı almıştım onlarda yoktu. O yüzden gittim e bebek ten şu iç zıbınları aldım 2 tane. Gruptaki tecrübeli annelere de sormak lazım

Eklentiler

• IMG_6377.png
    134,6 KB · Görüntüleme: 60
Kuzum benim minigimde 25+1 de 770 Gr cikmisti normal bence çünkü ultrasonda da tam haftası gösteriyordu

Bende 5 li hastane çıkışı aldım 2 tane onların içinde de yok 10 lularda oluyor sanırım. Ama zaten bende bundan aldım acaba almasamıydım diyordum onun için sordum gerekli mi diye gerekliymiş demek ki bilmeyenlerde öğrenmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…