2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kız onu. Bilerek yapıyolar sarıyı hem kız giyer hem erkek diye. 2. Yi erkek bekliyor senden o da giysin diye
kız yok öule ikiside giysin kafasında değil 2.erkek olsa ona da çeşit çeşit yapar yiğidi öldür hakkını yeme demisler karnımdaki çocuğun çükünün çıkacağına dair umutları var hala sorun o

ay bende sordum bugün sen o gün gelceksin kan verceksin ona göre iğne yapcaz dedi. Kan vermiş miydin kız?
İndirect coomb mu ne testi oluyormuş. Kan uyuşmazlığı tespiti için. Onu geçen hafta verdim canım. Negatif çıktı. İğneyi yazdı doktor. Ama devlet karşılamıyormuş benimkini Özel klinik doktoru yazdığı için. Başka hastane doktoruna gidip yazdırayım demiştim.eşim uğraşmak istemedi beni alalım geçelim iğneyi dedi. Bana yakın hastane de yok. kendim hayatta gidemem.

benden o testi 2-3 ay önce falan istedi de şey dedi bugün kan alcaz sana hangisi uygunsa o iğneyi yazıcaz, siz alcaksınız dedi

Ben de bu hafta hep 7 bin 8bin adim atmışım memlekete annemlere gleince çarşı pazar gez dolaş, uzandiktan sonra geliyor aklıma, 3aydan sonra eski hayatıma döndüm bazem unutuyorum bile arkadaşlarla çıkınca falan djgk

Hala cinsiyet dönebilir diye eli gitmemil pembeye kırmızızaya o zaman benim kv geçen şey dedi 3 kızı ,2 kız torunu olduğu halde 10 tane kız da olsa 10 tane erkek de olsa sağlıklı olsun bizim olsun dedi. Çok duygulandım

Fındıkısına kurban olsunlar kızının

eser miktarda protein olması gebelikte normal ama tabi sayısal değer olarak sınırları bilmiyorum canım. 3 aylıkken bende eser miktarda çıkmıştı doktorum sorun görmedi.

Ay bizimkiler de öyle vallahi sağlıklı olsunlarda evladın kızı erkeği olmaz diyorlar

ay ne güzel benim kendi annemle babam hiç böyle şwyler demez yani ilk defa bunlarda görünce bir garip oluyorum. Kv yapsın sarıları yesilleri Anneme hep pembiş yaptırdım

Teşekkür ederim kuzum ben de baktım da gelişimleri için iyi değil diyor. Olmadı alacagim ben park beşik aldım onlarin içindeki yataklar da çok ince geldi bana sünger yataklar bir de o da içine göçer
Ben minik bir döşek yaptım bebitoma yün pamuk karışık birde babynest aldım onu koyarım beşiğin içerisine

Maşallah canım. Aman boşver takma ya ikili taraman normal çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum ikilide çıkmıyorsa genellikle sorun olmuyor demişti doktorum bana

2. ve 3. trimesterde 3 ün altında olması isteniyor. bende haşimato çıktı ancak tsh ve t4 normal aralıkta olduğu için ilaç vermiyorlar. her ay kan tahlili yaptıracaksın dediler. değerler şaşarsa ilaç veriyorlarmış, ilacın bebişe zararı yok.

Maşallah canım. Aman boşver takma ya ikili taraman normal çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum ikilide çıkmıyorsa genellikle sorun olmuyor demişti doktorum bana
bana öyle demişti doktor, bugün gittiğim ikili riskli çıkmış dedi bende şaşırdım çünkü her şey normal sadece burun krmiği küçük görünüyor demişlerdi. Bende belki burun krmiğinden dolayı riskli çıkmıştır diyorum

Ben minik bir döşek yaptım bebitoma yün pamuk karışık birde babynest aldım onu koyarım beşiğin içerisine
Aynen seninki gibi yaptırdı annem de kuzum .güzel günlerde kullansın inş. ben bayılırım yerde o yatakta yatmaya mesela bence bizim yataklardan kat kat rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…