2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Merhaba kizlar. Yarin 26 haftalik olucaz. 10 kilo almişim çokmu. 28 haftada kan uyuşmazligi ignesi olucam. Sizde boyle igne vurulucak varmi
aramızda 1 hafta varmıs bende 28.haftada olucam. 10 kilo da fazla ama sağlıklı beslenirsen bundan sonra bebişe gider kendin için daha iyi olur. Ben 2 kilo aldım şimdiye kadar ama bebiş de zayıf

Canlar annem bebişim için pamuk yatak sipariş etmiş organik yaptıralim yumuşak güzel olur kızım dedi aldı kendim mekan yatağı almayı düşünüyordum ama siparisi vermiş sizce sağlıklı mı bebek için tecrübeli annelerime özellikle soruyorum

Maşallah kuzum sen zaten benim burmum da küçük demistin demek ki sana benzeyecek ne güzel işte kv de bir mucize olsun diye beklesin dursun napalim olmazsa kendi bı tane daha yapsın da oğlan olsun hevesini alsin aynı benim kv

25. Haftada 750 gr normal canım bence imzanda bile 25. Haftada 790 gr diyor yani normal bence kilosu

ay canım daha hala frtal dna öneriyolar, çocuk karnımda 7 aylık olcak nerdeyse ki ben 2 aydır hareketlerini hissediyorum bi cana kıyamam yani istemiyorum dedim yine. Sağlıklı olsa da olmasa da cocuğum iştekvde çok istiyosa oğlan kendi doğursun baksın biz eşimle tek cocuk taraftarıyız

Pamuk yatak ne bilmiyorum canım ama kumaş açısından tabiki pamuklu yüzey tercih edilmeli. Sertlik bakımından 2 yaşa kadar sert yatakta yatmamalılar diye biliyorum çünkü omurgaları tam gelişmediği için yatağa görülmemeli sert zeminde yatmalılar

Reactions: The
Sabırlarrrr… doğurucam artık sus diye bağırasın geldi
Ya dün naptı bana..ip almaya gittik yelek örcekmiş, sen seç diye ısrar etti. Ne renk beğensem ay bu yaşına gitmez falan dedi en son sen kendin yapcaksın hangisini istiyosan al yoksa seçemicez dsdim sarı ip aldı çıktı

Ahahahahh gencim güzelim her renge girerim deseydin kv sarı aşığı net benimkide aynı versiyon

Senin için nasıl rahat edecekse içinden nasıl geliyorsa öyle yap kuzum onlar bizim meleklerimiz sağlıkla gelsinler o testlerin de kesin sonuç olduğunu düşünmüyorum onu kollarima aldığımda nasıl bir evlada sahip olacağımı Allah nasip ederse ogrenicem hepimiz için geçerli bence

24+2 de 700 gr idi bnım
Kılosu ıyı masallah

Kuzum içi pamukla dolu yatak el yapımı yani yumuşak bir yatak aslında eğer öyleyse zararı yoktur

Cnm şu saatten sonra fetal dna greksız, boşuna masraf. Stres. Hiç grek yok bnada en son 21. Haftada halaa fetal yaptır dedi perinatolog
Sırf yaşım geç dıye bide ikili testım riskli dıye.
Bebiş doğunca görücez. Risk faln yok çok şukur

öyle canım hiçbi şeyin garantisi yok

Brnde öyle düşünüyorum ilk haftalar olsa neyse, 6.5 aylık oldu miniş. Ya bide benim eşimin tarafının burnu nerdeyse yok gibi ona güveniyorum artık, inşallah onlara çekmiştir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…