2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben Ben de bir kaç model beğendim de alması bakalım ne zaman olur çok girdik kartlara

Kızlar bu arada bende kan sulandırıcı kullanıyorum karnım artık çok gergin vurunca zorlanıyorum son zanlarda top top kalıyor ve hafif morarıyor koluma vurmayada cesaret edemiyorum

benim ilk 12 haftada oluyordu. iğne oldum ama hemen geçmedi o kahverengi lekeler ve pıhtılar. moralini bozma canım bol bol yat dinlen 10 gün.

Ayyy nasıl mutlu oldummmm. E bakıyormuş 18lere çıkınca peki kuzum? Dedi mi bi şey? Çok şükür öyle olmadı ama inşallah da olmaz
Kuzum onun burnu kanıyormuş sık sık öyle birseyler anlatıyordu, ama yani sonuçtan yine zamanında gelmiş. Hem bak Arya kuşumuzda kilo alıyor bu bence çok güzel birsey

Çokkk geçmiş olsun canım uzun süre yaşadım onu ben. Progestan fitil yada iğne o kanı kesmiyor zaten canım aslında dışarı çıkması daha iyi kanama alanı olarak kalmaması. İlk etapta kırmızıdan kahverengiye dönüyor, bir süre kahverengi devam ediyorum. Sen sadece uzan canım ayaklarının altında yastık koyarak. Allahın izni ile birsey olmayacak. Kan sulandırıcı kullanıyor muydun canım birde.

Çok geçmiş olsun.. açıklık derken rahim ağzında mı açıklık olmuş.yat dinlen ayaklarını yukarda tut yemeği de yattigin yerde ye kalkma.agir bir iş mi yaptın acaba.progestan verdi değil mi

Ay benim de özel bölgemde yoktu ama hamilelikle tekrar coşmaya başladı. Bebiş doğduktan sonra bir kaç seans lazere giderim ben de. Yine de iyi ki gitmişim ya. O orman görüntüsü yok, rahatlık vallahi. Kızçemi de ilerde epilasyona götürcem direkt. Ağda mağda uğraşmasın çocuğum.

Kuzum çok geçmiş olsun korkma, bol bol dinlen sadece WC ye kalk. Düzelecek Allah ın izniyle

Kuzum onun burnu kanıyormuş sık sık öyle birseyler anlatıyordu, ama yani sonuçtan yine zamanında gelmiş. Hem bak Arya kuşumuzda kilo alıyor bu bence çok güzel birsey
İnşallah hep güzel devam etsin kuzum inşallah ben de o zamanları görürüm

Kızlar selam dün sağlık ocağında test verdim idrar testi pozitif 1 çıkmış protein. Daha önce böyle bi durumla karşılaşan oldu mu aranızda ve ne yapıldı ? Kendi doktorum idrar biriktir 24 saat evde sonra buraya getir dedi çapadan bahsediyorum korkulacak birşey yok yanlış bakmışlardır orada dedi ama korktum yine de

Merhaba kızlar 16+1 gunluk hamileyim bugun sol tarafımda batma olunca acile gittim kendi doktorum sehirdısındaydı. Acilde baktılar bebek iyi plesenta ıyı suyu ıyı dediler niye agrım var dedim. Kasılma var dediler o ne demek bu zamanda olurmu dedim panikledim onemli bişe değil deyip pruluton depot verdiler. Cıkarken doktoruma ne diyeyim dedim bir sorun gorulmedi enfeksiyon yok bebek iyi dediler dersin dedi kasılmaya tajılma dedi gonderdi. Doktorumu aradım sacmalamıs o bu zamanda kasılmamı olur kasılma olsa duramazsın dedi. Kafam cok karıstı kasılma bu zamanda naaıl olue ki

Canım çook geçmiş olsun Allahın izniyle düzelir inşallah merak etme fitili düzenli kullan ve boool su iç bende de olmuştu ve tabiki ondan sonraki süreçte hep yattım açıklık olmaması için dikkat et mutlaka yatmak gerekiyor

Canım bende tam 16 haftalıkken ciddi yoğun bir kanamayla hiçbir ağrı sızım olmadan şu gibi kan akmasıyla acile gittim nst ye bağladılar 2 dk da bir 50-60 sancı ve kasılmam vardı düzenli doktorum gelmesen doğuma alırdık o derece nasıl hissetmiyorsun demişti ve 4 gün hastanede yatış vermişlerdi sancılar durmuyordu ilaçla çok şükür müdahale edip durdurmuşlardı. Sen kendi doktorunu bilgilendirdiğinde o zaten sana fitil ya da ayrıca bi iğne falan ya da serum verir ya da kasılmalar düzenliyse takip ederler bilgilendir mutlaka. Kasılma olabiliyor maalesef rahim erkenden kasılmayı öğrenebiliyor demişti o zamanlar benim doktorum tedaviyle durduruyorlar müdahale edilebiliyor ilerlemeden geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…