2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Her kes resmini koyarken ben dolab düzenliyorum organizer yine almalıyım muslinde alıcam alınacaklar bitmiyor🤭
Gerçekten yoruldum alışveriş yapmaktan ben sizler nasıl dayanıyorsunuz bilmiyorum yıldım yemin ederim kendime seçerken 40 kere düşünüyorum oğluşuma alırken daha da beterim pes ettim şubata kadar bişey almayacağım yoruldum valla size başarılar zaten burun aspiratörü bezi göğüs pompası falan kaldı geri kalan herşey tamam 🤣

Ay sorma ya bende geçen fark ettim en çok bizim konuştuğumuzu.
Dün kocama kendi kendime birşeyler anlatıyorum konuşuyorum durdum durdum ne kadar çok konuşuyorum ben aşkım ya dedim çenem düşmüş benim hahshqhs🤣🤣
Ay benim kocam konuşmuyor ya anca dedikodu yapacağımız zaman konuşuyor yoksa susuyo😁 ben hiç susmuyorum sürekli konuşuyorum Tv izlerken bile şuna bak aşkım öyle mi yapılır ya diyorum ses yok tekrar aynı şeyi diyorum yine ses yok 3. Ye yine söylüyorum sonuna demiii diye soruyorum anca cevap veriyor bozuk galiba benimki 🤣🤭

Ay benim kocam konuşmuyor ya anca dedikodu yapacağımız zaman konuşuyor yoksa susuyo😁 ben hiç susmuyorum sürekli konuşuyorum Tv izlerken bile şuna bak aşkım öyle mi yapılır ya diyorum ses yok tekrar aynı şeyi diyorum yine ses yok 3. Ye yine söylüyorum sonuna demiii diye soruyorum anca cevap veriyor bozuk galiba benimki 🤣🤭
Kahkaha attım 😂😂😂😂😂 biz de durum tam tersi eşim konuşuyor ben konuşmuyorum 😂😂😂😂😂

Kiz yok bozuk değil benimki de öyle hıhı diyor sadece ne anlattığımı sorsan söyleyemez ama sonuçta dinliyor yani bu da bişey 🤣🤣

Kız keşke çevremde öyle anlayan çeken biri olsa ya bende öyle yapardım benim kocam bile beni düzgün çekemiyor sıfır yetenek başka da öyle yok beni çekebilecek anlayan yok yani fotojenik bir göz yok 🤣 sen şanslısın valla 🤭 ben anca aynada kendimi çekerim
Kız yok benim çevremdekiler de anlamaz artık olduğu kadarına razı oldum napiyim 😂😂😂 çok bir umudum yok sırf anı kalsın 😂😂

Gerçekten yoruldum alışveriş yapmaktan ben sizler nasıl dayanıyorsunuz bilmiyorum yıldım yemin ederim kendime seçerken 40 kere düşünüyorum oğluşuma alırken daha da beterim pes ettim şubata kadar bişey almayacağım yoruldum valla size başarılar zaten burun aspiratörü bezi göğüs pompası falan kaldı geri kalan herşey tamam 🤣
Yok ya para olsun yeterki bana😅hemen tak tak seçiyorum o konuda hızlı karar veriyorum belkide önceden araştırıyorum diye bilmiyorum yani mesela dükana gitsem artık kafamda her şey hazır oluyor ne aldığımı biliyorum kesin rengine kadar sipariş ederkende aynı.Göğüs pompası bende almadım hala çok pahalı sona sakladım😄Ama sen iyi bitirdin👏🏻

Kiz yok bozuk değil benimki de öyle hıhı diyor sadece ne anlattığımı sorsan söyleyemez ama sonuçta dinliyor yani bu da bişey 🤣🤣
Hahaha evet bir de az önce ne dedim de hı hı dedin diyorum aval aval bakıyor dinliyorum ya ben seni sadece izlerken sana odaklanmıyorum hızlı anlatıyorsun diyor ahahahha değişik bi tip öyle kabullendim artık 🤣

Hahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂 artik iade hakkında yok 😂😂 kocayla dedikodu önemli onu yapıyorsa boşver gerisini 😂😂

Yok ya para olsun yeterki bana😅hemen tak tak seçiyorum o konuda hızlı karar veriyorum belkide önceden araştırıyorum diye bilmiyorum yani mesela dükana gitsem artık kafamda her şey hazır oluyor ne aldığımı biliyorum kesin rengine kadar sipariş ederkende aynı.Göğüs pompası bende almadım hala çok pahalı sona sakladım😄Ama sen iyi bitirdin👏🏻
Çok şükür vallahi benim bitti toplasan alınacak 5-6 ürün ancak vardır kalan arkadaşlara başarılar dilerim bu süreç beni çok yıprattı 🤣🤣 hemen tak tak seçebilenlere hayranım ben fiyat araştırmasi yapmadan asla alamam 40 yere bakarım aklıma 1 yer gelsin o 41. Yere bakmadan asla alamam bir ürünü günlerce araştırırım beni çok yoruyor bu kararsızlık 🥲

Bende çok istiyorum ama çekim ücretleri cok yüksek o hakkımı miniğim doğunca kullanmaya karar verdim 😅 icimizde en iyi telefonu olan eşimin abisi hafta sonu ona telefonla çektircem ada park var burda havuz üzerinde köprüsü falan var çok güzel ortamı yağmur yağmaz ve soğuktan çenem titremezse cekicem bakalım 😂😂
Adapark guzel canım 😁dur bnde gelimde görim seni uzaktan 😅😅

Hahaha evet bir de az önce ne dedim de hı hı dedin diyorum aval aval bakıyor dinliyorum ya ben seni sadece izlerken sana odaklanmıyorum hızlı anlatıyorsun diyor ahahahha değişik bi tip öyle kabullendim artık 🤣
Kesin dinliyordur kesin yani 🤣🤣 ben bazen çok dalmışken girip bebitoya bişeyler seciyorum seçerken gösteriyorum anlatıyorum söylüyorum şu kadar tuttu diyorum ürünler geliyor bunları ne ara aldın diyor beraber seçtik ya geçen diyorum garibim beni sallamadigi için birşey diyemiyor 😂😂

X