2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bizde basta eşimle çok zorlandık beğenmedim hiç birini sonradan tutturduk Allahtan 😂 tam istedigim oldu 😍 eger sende siyah beyaz cekmeyi dusunuyorsan sonradan efekt yapma kameranin efektiyle cek oyle daha guzel oluyor 😁
Kuzum efekt yapacak gibi bı resim bile çıkmıyor ya titretiyor ya kafamı ve perdeyi alıyor sadece yada göbeğim var kafam yok falan 😂😂😂😂 kocamda hiç sevmez resim çekmeyi onunla da uğraşamam o yüzden vazgeçtim bu pozdan 😂😂

Ayyy yok ya benimki hiç sevmez🤭yeni geldiğimde çok çok sakin biriydi ben şarkı açarım yüksek sesle hep bana diyor sesini kıs..ben bunu bilerekten ediyorumki alışsın çocuk olunca şimdi annemde öyle bana diyor aynı annensin🤣🤣ama mesela geçen gün mobilya gelince temizlik yapıyordu çocuk odasında bana diyorki şarkı aç ben açtım bana diyor biraz ses ver😄o zaman dedim kendi kendime nigu sen bunu başardın😅
Hahaha kadının fendi erkeği yendi aferin kız bak alıştırmışsın 😂😂

26+2 benim de ❤️ yeni kalpli pijamam 😂😂😂😂 Sevm57 Sevm57 fotoğtaflarına bayılıyorummmm hayalimi yaşıyorsun 😂😂😂
IMG_4246.jpeg

Cnm tansıyondan dolayı panık olursan o an hemen sedasyon uyguluyorlarmış, yada genele cevırıyolarmış. Ozmn belden iğnenın bi anlamı kalmıyo işte.

Uyanırsın canım, daha uyanmayan hasta olmamış, forumlarda oyle yazıyo. 😁

Gercı sen araştırmışsındır spinali.
Kuzum ben henüz hiç araştırmadım çünkü yaşadıklarım ağır geldi 🙈🙈 zamana bıraktım

X