2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Cnm bence normali 12 8 filn ama kişiye göre tansiyon olayı değişiyor benim normalim 9 5 filn yani düşün hep öyle çıkıyor 10 6 filn hiç görmedim şuana kadar normale göre benimki düşük mesela ama hiçbir skntim olmuyor sukur
Benimde tansiyonum 9-5 çıkar hep doktor birkaç kez endişe etmişti sonra ölçe ölçe normalimin bu olduğunu söyledi benim bekarken de genelde düşüktü hiç 12 yi görmedim hep 10-6 11-6 falandı

29hafta göbüşü 😍😍😍

Eklentiler

• 7C727BA7-D1A7-4D93-A59E-9E45124CBA85.jpeg
    7C727BA7-D1A7-4D93-A59E-9E45124CBA85.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar 2024 Ocak Şubat annelerine falan baktimda en çok konuşma sayfası bizde var 1900e dayanmış çenemize kuvvet en çok konuşan grup biziz hahahahha 😂😂😂😂 Allah kocalarimiza sabır versin 😂😂😂
Biz gerçekten çok konuşuyoruz🤣🤣zaten bizde eşim çok konuşan biri diğil ben çok konuşuyorum diyor bana ama ne edeyim bende konuşmasam evden hiç ses çıkmaz😅😅

Cektir çektir 😍 Ben geçen ay aynısını çektirdim Ocaktada çekilicem Allah nasip ederse Şubatta da oğlum kucağım da çekicem 😍😍🥹🥹🥹 4lü kolaj yapıcam sonra 😍
Ayyy ne güzel yaptın sen👏🏻Benim normal resmim yok ya hep doktora gidince aynanın karşısında bu kadar😅zaten benim karnım geç çıktı hep dedim sonlarda çektiririm🙌🏻

Oyy masallahhh çok güzelsiniz 🧿😍 bende triko elbise sipariş verdim hafta sonu hava güzel olursa dışarda çekilmek istiyorumm 😍 senin şu pozu bı beceremedim evde oğluma çektirmeye çalışıyorum çıkan pozlar Picassodan hallice oluyor 😂😂
Bizde basta eşimle çok zorlandık beğenmedim hiç birini sonradan tutturduk Allahtan 😂 tam istedigim oldu 😍 eger sende siyah beyaz cekmeyi dusunuyorsan sonradan efekt yapma kameranin efektiyle cek oyle daha guzel oluyor 😁

Hahah bende öyleyim Allah'tan kocam da sever goy goyu onunla dedikodu yapmaya bayılıyorum 😂😂😂
Ayyy yok ya benimki hiç sevmez🤭yeni geldiğimde çok çok sakin biriydi ben şarkı açarım yüksek sesle hep bana diyor sesini kıs..ben bunu bilerekten ediyorumki alışsın çocuk olunca şimdi annemde öyle bana diyor aynı annensin🤣🤣ama mesela geçen gün mobilya gelince temizlik yapıyordu çocuk odasında bana diyorki şarkı aç ben açtım bana diyor biraz ses ver😄o zaman dedim kendi kendime nigu sen bunu başardın😅

Çok güzel canım bende gittiğimde genel anesteziyi konuşacağım, bende kesinlikle genel istiyorum. Peki genel anestezi için doktor ne dedi canım ?
Cnm hiçbişy demedi tamam dedi dırekt çok şaşırdım. Neden dıye bıle sormadı.

Walla bn arkadasları etkılemk istemem, vucuttun vucuda değişir ama çoğu yerde bel, baş, boyun agrısı duyunca istemedim, bıde panik yaparım kesin ben

Bnım genel atesteziler guzel geçiyor😁hemen ayılıyorum.

Ayyy biz daha bunları konuşmadık ama ben de genel anestezi istiyorum sanırım. Diğer türlü heyecandan yine tansiyon sorunu yaşarım gibime geliyor. Ama uyanamamaktan da korkuyorum bir yandan
Cnm tansıyondan dolayı panık olursan o an hemen sedasyon uyguluyorlarmış, yada genele cevırıyolarmış. Ozmn belden iğnenın bi anlamı kalmıyo işte.

Uyanırsın canım, daha uyanmayan hasta olmamış, forumlarda oyle yazıyo. 😁

Gercı sen araştırmışsındır spinali.

X