2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Az yapıyorum kuzum 3 ya da 4. Bazen 2. Çünkü ölçünce de strese giriyorum. Akşam eşime sen bak diyorum bazen. Bazen de o zorla bakalım diyor. Ölçmek zorundayım ama hiç istemiyorum ölçmek. Bence senin ki hastane heyecanıyla öyle çökmüş ama korkma yani
Evet ya sürekli ölçmek bile insanı sıtrese sokuyor kolum uyuşmaya başlayor. Artık bitsede yollasam sonuçları ama tabi yinede iyi oldu doktorumda korktu belkide yüksek çıkacaktı hiçte belli olmuyor bu işler

Anladım canım inşallah seninde sıkıntı olmayacak gebelikten kaynaklı seninki sanırım Allah büyük az kaldı inşallah 🙏 tansiyonu etkileyen bir çok neden var onları minimuma indirmek lazım evde normal çıkıyorsa ordaki tempoya veriyorum yüksek çıkmasının endişe sıtres oluyor o kapıda beklerken
Evet kuzum hastanede yüksek olması normal. Senin dediğin değerlere ilaç vermezler zaten. Evet kuzum benim ki gebeliktenmiş bir dış neden yok. Hayırlısıyla güzel geçirelim 🙏🙏

Evet ya sürekli ölçmek bile insanı sıtrese sokuyor kolum uyuşmaya başlayor. Artık bitsede yollasam sonuçları ama tabi yinede iyi oldu doktorumda korktu belkide yüksek çıkacaktı hiçte belli olmuyor bu işler
Tabi önlem iyidir kuzum. Haberimiz olmasa daha kötü bir durum çünkü. Düşük olması sorun değil de yüksek olması sorun işte Malesef

Kızlar bide bişey sorucam bu tansiyonun normali ve anormali nasıl? İlk defa bukadar haşır neşir oldum kendisiyle 😑 Googlede farklı sonuçlar söylüyor hangisi doğru?
Cnm bence normali 12 8 filn ama kişiye göre tansiyon olayı değişiyor benim normalim 9 5 filn yani düşün hep öyle çıkıyor 10 6 filn hiç görmedim şuana kadar normale göre benimki düşük mesela ama hiçbir skntim olmuyor sukur

Cnm bence normali 12 8 filn ama kişiye göre tansiyon olayı değişiyor benim normalim 9 5 filn yani düşün hep öyle çıkıyor 10 6 filn hiç görmedim şuana kadar normale göre benimki düşük mesela ama hiçbir skntim olmuyor sukur
Maşallah canım yüksek olmasında düşük olması çok sıkıntı değil benim sonuçlar normal ozaman şükür

kızlar doktorunuzun önediği magnezyum takviyesinden özellikle toz olanlardan bana da isim verebilir misiniz? magvital 365 kaldırılmış satılmıyor var mı tavsiye edebileceğiniz ?
Toz olanını çok önermiyorum etkisinden dolayı bende kullandım değerim baya düşük çıkmıştı ona rağmen değiştirdim doktoruma danışarak sana görselini atayım çok memnunum bunu kullandıktan sonra ağrım sızım kesildi
20231219_123335.jpg

Kızlar kafama takıldı daha önce normaldi 28. Haftada su fazla biraz dedi ya sebepsiz şu anda dedi bana , belirli bir zaman sonra azalıyor mu , önceden yaşayan var mı suyu azalan

Evet leke oluyor altına geçebılıyor, 2-3 takım şart.

Dün bnim doktorumun sezeryanda sonda takmadıgını öğrendım. Ayy mutlu oldum😅çunku sonda istemıyordum. Zaten konuşacaktım.
Hastane buyuk kalın bez koyuyormuş ve hemşireler ilk bi kaç saat değiştrıyormuş, sonra zaten wc kalkıyorsun.
Genel anestezi işide tamam, onuda konuşmuştum, rahat bi doktormuş,2 gece kalmak istedıgımı soylerım dıyordumki zaten 2 gece kalacaksın hastanede dıyormuş😅😅ayy bukdar olur💃💃
Ben bu sefer bir çılgınlık yapıp bayılmak istemiyorum😬
Sağlığım ve psikolojim elverirse

Kızlar kafama takıldı daha önce normaldi 28. Haftada su fazla biraz dedi ya sebepsiz şu anda dedi bana , belirli bir zaman sonra azalıyor mu , önceden yaşayan var mı suyu azalan
Canım benim 22den beri fazla azalmadı aynı seviyelerde. Ama bir arkadaşımın beslenmeye dikkat ederek azalmıştı bende değişmedi. Benim de doktorum sebepsiz diyor inşallah öyledir 🤲🏻

Kızlar bana fikir verin Logusa takımları nasıl olmalı, sezeryan için alt üst mü olmalı. Gecelik mi olmalı. Kaç tane koymalıyız hastane çantamıza
Ben her ikisinden de aldım, ilk doğumumda da öyle yapmıştım, lazım oluyor ikisi de, aldıklarım şunlar

Eklentiler

• 61F8A385-7527-4152-82E4-ADB8FB4B694C.png
    61F8A385-7527-4152-82E4-ADB8FB4B694C.png
    276,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 49071809-814A-4618-83FC-B6C7D0B46A39.png
    49071809-814A-4618-83FC-B6C7D0B46A39.png
    285,5 KB · Görüntüleme: 62
  • DA99B494-5E77-4318-8161-FB1BAAC6AB61.png
    DA99B494-5E77-4318-8161-FB1BAAC6AB61.png
    323,9 KB · Görüntüleme: 60
X