2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Mantıklı . ben nişan hediyeliği olark da mum vermştim. saçma olmaz dmi
Yani en azından içinden çıkarıp kullanır insanlar. Ettafım magnet falan asmaz tohumla da işleri olmaz unutulur atılır gider. Ben kendi aileme göre yaptırmayı tercih ettim . Çok sade ve hoşuma gitti arkadaşlarımda çok beğendi.

Bugün tam 27 canım, sen? Kaçıncı haftadasın
28+4 bugün canım benimde. Büyüdük bee
ya benim mumlara zaafım var bir de

Kuzum mecbur dikkat ediyoruz yediğimiz içtiğimiz şeylere herşey serbest değil.Az sabredicez doğumdan sonra çıkar bunların acısı elbeeet benim de canım hep yememem gereken şeyleri çekiyor özellikle..kola meselaaa ya da fantaaa dışarda yemek yerken yanimdakiler içiyor lıkır lıkır içim kavruluyor öyle bir istek

Kızlar karnınızda azcık renk deyişimi varmı sanki azcık pembe gibi olmuş şimdi fark etdim eşime gösteriyorum bana diyor normal damarlar genişlenmiş bilemedimki
Benim oldu canım . Göbek deliği etrafı kahverengi gibi diğer yerler dediğin gibi kan toplamış gibi gerginlikten pembe gibi

Bunlar bir dogursa ne olurdu halleri acaba yanımıza yatmazlardi bir daha kesiinnnn

Yasaklar hep tatlı geliyor insana canım haklısın, bak ben çok hareketliyim hiç yatmadım ama 11 kilo aldım, endokrin doktorum şeker yüklemeyi mutlaka yapmalısın dedi, çok hızlı aldığım için, ekmek yemem fazla normalde de, hamurişi de öyle çok fazla yapıp yemiyoruz normal şekilde, ailemde de şeker yok, ama bende çıkacak gibi görünüyor, bugün aile hekimine gittim bana dedi ki, senin yerinde olsam diyetisyen ve endokrin ile devam ederdim, endokrine zaten 1,5 ayda 1 gidiyordum, birde diyetisyen eklenecek sanırım, bu sabah aç ölçtüm yüksek çıktı yine, ne yapalım biraz daha sabredeceğiz, sağlıkla kavuşalım yeter ki, insan yaşadıklarından çok etkileniyor, benimde yaşanmışlıklarım var,ve asla tehlikeye atmak istemiyorum ne bebeğimi ne de kendimi
Canım bende senin gibi çikolata düşünüyorum hacı şerifin çikolataları güzel diyorlar

Bana da çok saçma geliyor nikahında da ilk kızımda da hiç dağıtmadim onun yerine başka şeyler dagttydm smdi de bi arkadaş martenicka fikrini saolsun verdi sipariş ettim trendyoldan 100 adeti 101 tl aldım kendim kart bastirp poşete koyup dağıtacağım inşallah

Hediyelere kalınca çok düşündüm bende ne yapa bilirim diye resimli isimli magnitler kesinlikle hiç düşünmedim bile nasıl ben atıyorum onlarda atıcaklar yani isimli bir tek çıkolata yaptırırım yeyilecek diyekolonya trendyolda buldum onu sipariş ederim hediye olarak birde anahtarlık

Walla cnm aslına bakarsan bndede kaygı bozukluğu var, bnde 2 sene önce yasadıklarımdan sonra ibs çıktı.

Senin yaşadıkların daha ağırdır eminimbnde depremden herseyden korkar oldum, heran kötü bısey olacakmış gbi hissedıyordum. Hatta hamıleliğimde bunlar nükseder dıye düşünüyordum.

Ama çok şukur braz bastırmayı basardım.
Okula verdım kndımı, gönüllü çalışıyorum. H. İçi kuran kursuna gdıyorum.
Yazın köyüme gdıyorum. 3 kımyasaldan sonra ne yaparsak yapalım, herseyin kısmet oldugunu, bebişin gerckten gelmk istedığı zamanda geldiğini, ve bunlar için ilacın bol dua oldugunu idrak ettım. En ufak bi sıkıntıda rabbıme sığınmayı öğrendım.

Oyuzden braz kafamı rahat geçirmek istıyorum. Etrafımdaki hamişlerden hiç bu tarz haberler almazken, forumdakilerden çok duyuyoruz ve etkılenıyoruz ister istemez.
Busefer hiçbir testi yaptırmayacagım demiştim. Fetal dna, tetenos, şeker vs yaptrmadım.
Ama dun akşam iyice farkettımki sanırım kasılmam varerken doğumdan korkuyorum sadece. Yoksa içimi ferah tutmaya çalışıyorum dediğim gbi..

+12 kilo aldım

Kızlar acil ya doktoruma yazmalı mıyım sağ elimde kına turuncumsu sarımsı gibi ya da paslı demir tutmuşum gibi lekelerle uyandım. İnternette dinen kötü şeyler yazıyor ama eşim saçmalama doktora yaz diyor mantar ile ilgili bir şey olabilir diyor internette sizce başına gelen ???

Eklentiler

• IMG_2777.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_2775.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 65
Canım korkma benim başıma da önceleri gelmişti, hatta küçük oğluma da ayağına ve eline kına yakılmış gibi
İki güne geçiyor zaten, kaşıntı falanda yapmıyor, gönlümü ferah tut, dua oku, sadaka çıkar için rahat etmiyorsa doktoruna yaz

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…