2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bebekleriniz by by falan yapıyor mu? Benimki tam 7 aylık oldu hiç taklit olayı yok öyle yaptıklarımıza bakıp gülüyor sadece
Yapmıyor cnm gel babası falan öğretıyoruz 2 aydan beri neredeysefull hergün tel sarar şarkısı var onuda söylüyoz ama taklit henüz yok

Cnm bnde emziriyorum öğlende kalkınca yarım yumurta sarısı içine peynir katıyorum o şekılde yıyor, saat erken kalkmışsa 3 öğün verıyorum, akşam yemeğimiz 6 da, sofrada çorba varsa içine çok minik, çok az ekmk dograyıp verıyorum, yada ona göre bısey yoksa yogurt veriyorum, gce meyve yersek, muz verıyorum çeyrek, içine bazen bebe biskuvisi katıyorum. Bulamaç hiç vermıyorum en fazla 2 çeşidi karstrıyorum

Artık omletlere geçicem, tuzlu tuzsuz ayırmıyorum ben. Tabi verdıgım hersey pütürlü, ilk basladıgımdan beri pütürlü verıyorum, eline pankek, brokoli, ekmk parcası, simit vermiştım kemirsın dıye, bazen kemirdı bazende mıncırıp attı yere. Yumurtayı 1 aydır verıyorum.

Gce formül mama verıyordum 60 cc fakat nolduysa son 1 haftadır içmiyor, gce mamasına geçicem artık, arı mama tarzı sütlü hafif bi mamaya geçicem gece.

Kızlar bu arada biz 5 gündür hastayız. 4 gce ateşi çok çıktı, 40a yaklaşan ateş gördüm. Sürekli uyku hali vardı, burun akıntısı, öksürük yok sadece yuksek ateş bazen iniyor genelde aksamları çıkmaya baslıyordu. Sadece fitil düşürdü ateşini. Soğuk bezler koydum duş aldırdım vs.. Doktor antıbıyotik veremeyz dedi

Buaksamda vucudunda döküntü tarzı taneler cıktı, daha önce aynı şeyi bebegınde yasayan arkadaslar da varmış ve arastrdık büyük ihtımal 6. Hastalık dıye bısey, semptomlar birebir aynı çunku. Bebişinizin basına böyle bısey gelırse aklınızda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…