2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bana fikir verin Logusa takımları nasıl olmalı, sezeryan için alt üst mü olmalı. Gecelik mi olmalı. Kaç tane koymalıyız hastane çantamıza
Cnm bn ilk sezeryandan çıktgımda gecelik gymeyi düşünüyorum.daha rahat olsun dıye. İnşallah bacaklarım üşümez. Altıma lohusa kilodu aldım. Wc gttıgınde pijama indirmek bıle zor oluyor. Geceligın eteğini kaldırmak daha kolay Ertesi gun için pijama tk aldım.

Bende omron var canım o da güvenilir ölçüm yapıyor
Kuzum ben acil aldım eczaneden aldım yani araştırmadım ama inzidenz marka benim ki
Teşekkür ederim kızlar dediklerinize bakıp sipariş vereyim. Ne olur ne olmaz arada bende ölçüm yapayım dedim

Kızlar bana fikir verin Logusa takımları nasıl olmalı, sezeryan için alt üst mü olmalı. Gecelik mi olmalı. Kaç tane koymalıyız hastane çantamıza
Canım en az iki takım olsun, ben gecelik kullanamıyorum 2 sezeryanım var ikisinde de pijama alt üst takım kullandım, hatta ilkinde birde gecelik koymuştum ama kullanmadım, hala da duruyor, ama 2 takım kesin olsun, belli olmuyor her ihtimale karşı, ilk doğumunda bir gecelik bir pijama takımı koymuştum, geceliği giymeyince o bir takımda yetmemişti banakirlenmilti,eşim yeniden alıp hastaneye getirmek zorunda kalmıştı

Ben bir tane sabahlıklı gecelik aldım. Bir tane de önü düğmeli pijama takımı aldım. Belki bir tane daha gecelik alırım. Sezeryan mi normal mi olur onu henüz bilemiyorum

Evet leke oluyor altına geçebılıyor, 2-3 takım şart.

Dün bnim doktorumun sezeryanda sonda takmadıgını öğrendım. Ayy mutlu oldumçunku sonda istemıyordum. Zaten konuşacaktım.
Hastane buyuk kalın bez koyuyormuş ve hemşireler ilk bi kaç saat değiştrıyormuş, sonra zaten wc kalkıyorsun.
Genel anestezi işide tamam, onuda konuşmuştum, rahat bi doktormuş,2 gece kalmak istedıgımı soylerım dıyordumki zaten 2 gece kalacaksın hastanede dıyormuşayy bukdar olur

Ğ
Ben bir tane sabahlıklı gecelik aldım. Bir tane de önü düğmeli pijama takımı aldım. Belki bir tane daha gecelik alırım. Sezeryan mi normal mi olur onu henüz bilemiyorum
Canım bende şöyle diyorum bir aksilik olmazsa bebeğim hemen yanıma gelirse. Böyle dantelli bir takım almak istiyorum. Hastane odası çekimi için. Ayriyetten iki tane daha pijama takımı alayım o zaman.

Çok güzel canım bende gittiğimde genel anesteziyi konuşacağım, bende kesinlikle genel istiyorum. Peki genel anestezi için doktor ne dedi canım ?

Kızlar bide bişey sorucam bu tansiyonun normali ve anormali nasıl? İlk defa bukadar haşır neşir oldum kendisiyle Googlede farklı sonuçlar söylüyor hangisi doğru?
Canım bana doktorum 13 üstü sıkıntı demişti. Gebelikte 12 üstü olmamalı küçüğünde 8 üstü olmamalı demişti.

Ayyy biz daha bunları konuşmadık ama ben de genel anestezi istiyorum sanırım. Diğer türlü heyecandan yine tansiyon sorunu yaşarım gibime geliyor. Ama uyanamamaktan da korkuyorum bir yandan

Kuzum evet 13-8 de yüksek de artık bana yüksek demiyor buna. İlaca rağmen çünkü böyle benim. Sıkıntı olan değer 14-9 ve sonrası

tweeetyyy canım günde kaç ölçüm yapıyorsun?
Az yapıyorum kuzum 3 ya da 4. Bazen 2. Çünkü ölçünce de strese giriyorum. Akşam eşime sen bak diyorum bazen. Bazen de o zorla bakalım diyor. Ölçmek zorundayım ama hiç istemiyorum ölçmek. Bence senin ki hastane heyecanıyla öyle çökmüş ama korkma yani

Kuzum evet 13-8 de yüksek de artık bana yüksek demiyor buna. İlaca rağmen çünkü böyle benim. Sıkıntı olan değer 14-9 ve sonrası
Anladım canım inşallah seninde sıkıntı olmayacak gebelikten kaynaklı seninki sanırım Allah büyük az kaldı inşallah tansiyonu etkileyen bir çok neden var onları minimuma indirmek lazım evde normal çıkıyorsa ordaki tempoya veriyorum yüksek çıkmasının endişe sıtres oluyor o kapıda beklerken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…