2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Cnm kokuyormu?
Sakin ol banada oluyor ara ara.
Aklınada bısey getrme.
Çoğu kişinin başına gelıyor bnce
Doktorluk bı durum değil bu
Yarına geçecektr

Doktorun hemşiresine yazdım bakalım ne diyecek mantar enfeksiyonu diyor el ve ayaklarda oluyormuş beden oldu anlamadım

Ben bilemedimki ama bak burda böyle bir durumla karşılaşan varmış demekki oluyormuş canım

Ben bilemedimki ama bak burda böyle bir durumla karşılaşan varmış demekki oluyormuş canım
Hemşirem gebelikle alakalı değil dedi bir iki güne geçiyor bende de oluyor dedi hatta bu sabah eşimin iş arkadaşının elinde de olmuş daha koyusu bir iki güne geçer dedi hemşire korkma dedi ya bebeklere bir şey olmasın da tövbe tek korkum o

Doktorum da şişlik kaşıntı yoksa bir iki güne geçiyor tıbbi bir durum değildir dedi beklicez artık

Aa evet bebek kolonyası da mantıklı geldi bana, heh dediğim marteniçka bileklikleri kırmızı ipten çok hoş duruyor, ayıcık mum da çok güzel ya da biberondan emzik falan yapıyorlar

Kızlar bende eve tansiyon aleti alayım diyorum ölçmek için. Siz hangilerini kullanıyorsunuz tavsiye edebileceğiniz var mı?
Benim bundan canım şuana kadar hep doğru ölçtü 12. Haftadan beri kullanıyorum, kv de hipertansiyon hastası ona da bundan aldım

Öyle deme sanada bir şey olmasın 2 can taşıyorsun ama bak şükür ciddi bir durum diğilmiş rahat ola bilirsin gecicek

Doktorun hemşiresine yazdım bakalım ne diyecek mantar enfeksiyonu diyor el ve ayaklarda oluyormuş beden oldu anlamadım
Korkma canım hiç bir şey olmaz Allahın izniyle, zararsız birşey yarın en geç öbür güne geçer, bebeklerle alakalı bir durum değil
Kızlar bende eve tansiyon aleti alayım diyorum ölçmek için. Siz hangilerini kullanıyorsunuz tavsiye edebileceğiniz var mı?
Ben omron kullanıyorum canım

Ben de akşam rüyamda deprem gördüm

Canım ne yaptın gece geçti mi miden bende reflüden çok rahatsız oluyorum uyku arası bile süt iciyorum ama mide hazımsızlığı için bilemedim soda falan denedin mi
Ayy gece çok kötü oldum. Mahvoldum midemden. Yeni uyandım gece uyuyamadım çünkü. Şimdi iyiyim çok şükür kuzum

Bende de oluyor bazen bu korkulacak birşey değil bir kaç güne geçiyor ayaklarıma da oluyor bazen

Günaydın kızlar ben gidip tetenoz 2.dozumu oldum ilk dozda bir kaç gün gerçekten ağırmıştı üzerine yatamamıştım bu defa ağırmaz dedi hemşire inşallah öyle olur
Tetanoz tek doz olmuştum ben o bile fana çarpmıştı inşallah sorunsuz geçer canım

Kızlar bana fikir verin Logusa takımları nasıl olmalı, sezeryan için alt üst mü olmalı. Gecelik mi olmalı. Kaç tane koymalıyız hastane çantamıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…