2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
bende aldım 5 li hastane çıkışından 1 tane :) bolca body aldım benim çok azdı çünkü.
Ben 5 body aldim çıtçıtlı fermuarlı tulumlardan tercih ettim ama yenidoğan almadım onları 3 ay 6 ay aldim bi kaç tane 2 li i takım aldım 9 ay falan yaklaşık 1400 tl bir indirim olmus oldu ben gayet memnunum

Bende kına gecesi için tohumlu kağıtları yapmıştım kendim düşünürsen yardımcı olabilirim hatta diğer düşündüğün şeyler varsa onlar içinde yardımcı olabilirim. Ben çoğu hediyeliklerimi kendim yaptım dağıttım artık dışarı yapıp satmak istiyorum

Eklentiler

• 17029347266496713677683392399516.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 17029347475798147604779208012911.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 46
Yaaa el emeği tohumu ektikten sonraki hali yok mu

Marteniçka bileklikleri oluyor kırmızı ipten , kutu içinde ayıcık mum , küçük şişelerde bebek kolonyası oluyor ,kedi köpek kuş mamaları paketleniyor kartla başka değişik fikri olan var mı hediyelik beni de düşündürüyor. Cam şişede bebek kolonyası mı yapsam bende karar veremedim

Kızlar sizde bu ara çok kabus goruyor musunuz ? Ben eskiden hiç bu kadar kötü rüya gördüğümü hatırlamıyorum ama şu 2 3 haftadır her gece 2 3 defa kabus görüyorum birinde doğum birinde eşimle kavga birinde doğal afet derken uykularım güzel olmuyor hiç acaba beynimiz bizi şimdiden uykusuzluğa mı hazırlamaya başladı onu düşündüm bu gece de

Kızlar göğüslerim fena kaşınıyor hamilelikten mi başka bişe mi sizce ne yapabilirmiş bunaaa bilginiz gibi değil kaşımaktan kanadı
Büyüdüğü içindir belki sen nemlendir bakalım çokta uyarmadan göğüsleri

Ayy o dediğiniz mide fesatçı gibi olan şeyden geçiriyorum galiba kızlar akşam yediğimi sindiremedim mahvoldu midem akşam akşam napıyorsunuz böyle olunca
Gaviscon şurup verdi bana doktor
Kızlar karnınızda azcık renk deyişimi varmı sanki azcık pembe gibi olmuş şimdi fark etdim eşime gösteriyorum bana diyor normal damarlar genişlenmiş bilemedimki
Çatlak olmasın canım

Ben epoksi anahtarlık siparişi verdim ve boş sprey şişeler aldım, içine kokusunu sevdiğim bi kolonya doldurup süsleyeceğim, sticker ını falan bastırdım. Bir de çikolata olacak o kadar.

Eklentiler

• 144E5959-C8FB-43F6-B925-75B9CBEBD476.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 42
Ayy o dediğiniz mide fesatçı gibi olan şeyden geçiriyorum galiba kızlar akşam yediğimi sindiremedim mahvoldu midem akşam akşam napıyorsunuz böyle olunca
Canım ne yaptın gece geçti mi miden bende reflüden çok rahatsız oluyorum uyku arası bile süt iciyorum ama mide hazımsızlığı için bilemedim soda falan denedin mi

Kızlar günaydınnnn. Şimdi ben gebeliğin başından beri aslında çok dikkat ediyordum. Şeker olayına rahmetli annem şeker hastasıydı. Babam şeker hastası günde 5 kez insülin vuruluyor, halam şeker hastası şeker öyküsü çok olunca doktor gebeliğin başında bana dikkat etmem gerektiğini söylemişti. 27. Haftadaydım 9 kilo aldım ama biliyorsunuz hep yattım ve hamilelik öncesi bir öğün besleniyordum resmen aç yaşıyordum. Düzenli yemeye başlayınca ve hareketsiz olunca bu kiloyu aldım. Ama ne börek yedim, ne tatli yedim o dönemler canım tatlı istemiyordu. Bir haftadır şeker yüklemem yüksek çıktığı için takip ediyoruz ve yazıyoruz. Canım nasıl pasta istiyor, kadayıf istiyor direk yasak olunca galiba insanın istediğini oluyor. Azıcık kaçırsam hemen şekerim yükseliyor

Valla ben ekmedim hiç eken arkadaşlarımdan da fotoğraflar varda 1.5 sene olunca silinmiş bile olabilr
Sonrasını merak ediyorum bende. En iyisi az daha araştırayım

Ben epoksi anahtarlık siparişi verdim ve boş sprey şişeler aldım, içine kokusunu sevdiğim bi kolonya doldurup süsleyeceğim, sticker ını falan bastırdım. Bir de çikolata olacak o kadar.
Evet bu da çok mantıklı güzel fikirler çıkacak grupta

Kuzum o kadar doğal ki kilo alman. o kadar hareketsiz kalmak zorunda kalsaydım inan ki ben şimdiye 15i bulmuştum . Yine çok iyisin . Tarçın falan kullanabiliyor muyuz acaba araştırsana bi . Suyunun içine 1 tane kabuk tarçın atsan mesela o da şeker isteğini bastırır . Bir zararı olur mu bi doktoruna falan sor istersen . İnşallah geçecek bu günler. Bak neler paylaştık burada. Şimdi son aylarımızı konuşuyoruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…