2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Vallahi bende öyleyim kabus gormekten sıkıldım sürekli eşimi birinin ayartmaya çalıştığını görüyorum kızı bı güzel benzetiyorum yada sürekli karışık rüyalar görüyorum ayakkabı oluyor hep rüyalarımda ve ben ne zaman ayakkabı görsem cenaze haberi alırım sanirim bir kısmı artık kafama taktiğim için gördüğüm rüyalar bir kısmı haberci rüyalar

Bende de var o ya . Adam akıllı uyuduğum söylenemez, uyuduğumda da kabuslarla dolu verimsiz bir uyku oluyor hayatımızın 2-3 yılı sanırım artık uykusuz

Öfff hepsımı aynı olur bunların, çok diretince direkt kavga çıkıuo zten

h, sonu zorla süpürge açtırdım, söylene söylene yaptı, çalışıyomuş, sadece h
Sonu varmış. Dedim bnde çalışıyodum, bnde calıştım 10 sene.
H. Sonu ev temizliği yapıyodum aynı şey dedim.

Magnet bana da aşırı saçma geliyor. Kime gitsem bebeklerinin isimleri yazılı magnet dağıtıyolar. Asmam ki evime, niye asayım. Benimkini de başkaları asmaz. Para tuzağı.

Ben hediyelik yaptırmayacağım ama üstünde isim yazılı çikolatalardan yaptırmayı planlıyorum. Gelenlere ikram ederiz.

Walla cnm dün bzım günümüz vardı, okulda gün yapıyoruz,
Sabah 4 hamur kızartması, 3 poğaca yedım, işte yanına peynir, domates, salatalık falannn
Kızlara yemıcem bnı durdurun dedimboşver ye ne olacakki dıyorlar, bz öldükmü dıyorlar, aa hiç kilo almamışın dıyorlar

Az yiyecektim hesapta, cunku saat 1de sınıfta yerli malı vardıçıktım sınıfa tatlı kotamıda orda doldurdum.
Öyle bi dilim tatlıda kesmiyor bnı, en az 4_5 dilim olcak.

Walla şekerede baktırmadım ne olacak halim bılmıyorum yiyorum habıre, eve geldım tabi aksam 9da uyumuşum çekyatta, sonra yataga gectim, 2ye kdr uyuyamadım.

Demem o ki etrafımdaki hamiş arkadaslarım ne şekere, ne ona ne buna, hiçbişeyi kafaya takmadan, ölçtürmeden yiyip içiyorlar, walla bn okdr tatlıdan sonra senın seker 140 ise bnımki 200ü gecer, ya da ne kdr dıkkat edersen yıne şeker çıkıyor oyuzden çok ta kasmıyorum ama merakta etmıyor değilim şekerimi

Hep çok yemıcem artık dıkkat edicem dıye güne baslıyorum ama illa bısey çıkıyor önume

Cnm bnde kötü rüyalar görürüm. Haberci ruyalar görürüm, ayakkabı temiz guzelse sıkıntı yok ama yırtık eski ise kötü haber demek.
Ve ruyalarımın çoğu çıkar

Canım başın sağolsun.

Tamamen genetik yatkınlığın var. Az daha sabret, 27. haftaya gelmişsin.

ayyy evet o öflemeleri püflemeleri beni de çok iğreti ediyo . yapacaklar valla mecbur.
aynen onu bende yaptıracağım. hatta set halinde beğenmiştim isim panosu, yastık, oda parfümü, çikolata olarak. görümcem ben yaptırayım beğendiğini dedi. iyi oldu
Ben yaptırdım canım gülmeyin ama herşeyin fiyatı artacak diye yaptırdım gitti
Çok mantıklı. bu kız ev ocak geçindirir

Kızlar göğüslerim fena kaşınıyor hamilelikten mi başka bişe mi sizce ne yapabilirmiş bunaaa bilginiz gibi değil kaşımaktan kanadı
Benim de ilk 3 ayda bir ara çok kasinmisti canım karnım ve göğüslerim. Gece uykudan uyaniyordum yanıyordu resmen cildim. Beyaz tenliyim ve hassas bir cildim var. Doktora söylediğimde bir krem vermişti sonra rahatlamıştı. Göğüslerim çok büyüdü ve çatladı ne yazık ki ama karnında henüz bir şey yok

Canlarım ben bunları yaptırdım 40 ar tane daha doğrusu kolanyayı ben yaptım etiket sipariş ettim bış kolanya şişesi aldım bir de eyüp sabrı tuncerin litrelik kolanyalarını. Mumları direk sipariş verdim çok uyguna geldi fikir olsun . Çikolatayı şubat sonu sipariş vericem inşallah

Eklentiler

• 7F947E64-C4B0-4121-A3E6-0F41EA33E2EE.jpeg
    152,2 KB · Görüntüleme: 66
Oyyyy afiyet olsun canım maşallah ben onları yesem keşke vallahi birsey diyeyim mi yazdıklarını hep takip ediyorum. Hem motiveli hem öyle güzel şeyler yazıyorsun ki, hayatta bu bakışın hep daim olsun, ben öyle olamıyorum aslında sanırım travmalardan. 8 yaşındayım annem kanser hastanede ona refakatçi kalan bir çocuktum. Yaşanılan şeyler bende hep korku yaptı güya temkinli olayım derken bu bende kaygı bozukluğu yaptı. Canım inan, böyle bir dilim baklava bile yesem ohhh ama yasak şuan birde bana dedi zaten senin gebelik şekeri değil sen tip2 diyabet hastasısın, çünkü şuan suyum fazla değil ama ne olur bilemiyorum tabi sonra bebek kilolu değil. Kaç kilo aldın canım peki ?

Mantıklı . ben nişan hediyeliği olark da mum vermştim. saçma olmaz dmi

Kuzum tarçını günde bir defa yoğurda ekle dedi. Çünkü fazla tarçın kasılma yapabilir dedi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…