2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İnşallah kuzum ya eşim diyor büyüyünce estetik olur he dedim aynen bi o kaldı

Maşallah sübhanallah çok güzel buyumusler arada fark olmamasına da çok sevindim kuzumm inşallah hep böyle devam eder yengemin ikizleri hiç kuveze girmeden verildi inşallah senin kuzucuklarinda karnından koynuna gelir direk Allah'ım nazarlardan saklasın

Amiiinn inşallah kuzum benimde ikiz yeğenlerim 35+6 da doğdular küveze girmediler Allah hepimize sağ Salim evimize getirmeyi nasip etsin hepimizin bebekleri tombik olsun sağlıklı olsun inşallah

Canım benim de suyum fazla doktorum bazen yapısal olabilir dedi herhangi bi sorun olmaz diyet falan da vermedi dikkat et falan demedi özellikle sordum çünkü arkadaşımıza da diyet vermiş benim Dr farkli konuşuyor anlamıyorum.sende şeker çıktı mı

Bugün kontrole gidenlerin yazılarını okudukça kendim gitmişim gibi oluyorum maşallah hepinize hepimizee.

Canım nasılsın bebişler nasıl yazdıysan göremedim.

X Xxudy gittim kuzum Allah’ıma çok şükür iyiler inşallah hep böyle gider hepimiz stressiz sıkıntısız süreçlerimizi tamamlar bebişlerimzii kucağımıza alırız

Oy oy maşallah su gibi ver bazen sebepsiz de fazla olabiliyormuş aksi bir durum olsa bence doktor muhakkak derdi canım

Maşallah canım maşallah yarısından çoğunu bitirdik. Kiloları nasıl canım. Görebildin mi yüzlerini peki
Maşallah kuzum kiloları ikisi de eşit tam 1000 gr , rahim uzunluğu 2 hafta önce 32 mm di şimdi 28 mm düşmüş ama doktor ikizlerde bu hafta da normal zaten dedi, kan akımları iyi ikisininde kilosu eşitlenmiş doktorum tam tersi kilo farkı çıkabilir belki kan sulandırıcı başlarız diyordu ama şükür ikiside eşit uyumlu kilodalar kuzum böyle giderse 36 ya kadar tutarız inşallah dedi

Kızlar şekerini cihazla ölçüm yapan var mı?
Bugün ilk defa başladım akşam yemeğinden önce açlık şekeri 99
1 saat sonra tokluk 140
Anlayan var mı, acaba?

Yok canım benim çıkmadı 2 kez yükleme yapıldı 75 ml ama sınıra yakındı , doktor insülüne gerek yok ilaca da diyete devam dedi , 28. Haftada suyu fazla çıktı yani önceden yok idi

Oy oy maşallah su gibi ver bazen sebepsiz de fazla olabiliyormuş aksi bir durum olsa bence doktor muhakkak derdi canım
Sağol canım benim inşallah doktor 1 ay sonra gel dedi perinatolog , ama ben bu arada 15 gün sonra özel muayeneye takipli olduğum için ona gideceğim , 1 ay bekleyemem

Ay maşallah tospiklere sağsalim kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı iyi beslemissin bebitolari valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…