2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
1 hafta böyle yazacağım bakalım
2.saatte 122 çıktı
Hep iyi çıksın değerlerimiz
Amin kuzum. Ben de böyle isteyeceğim sanırım. Çünkü o içeceği kusarım gibime geliyor. Zaten midem başından beri kötü. Geçen hafta baktıracaktım öyle apar topar gidince baktıramadım

Amin kuzum. Ben de böyle isteyeceğim sanırım. Çünkü o içeceği kusarım gibime geliyor. Zaten midem başından beri kötü. Geçen hafta baktıracaktım öyle apar topar gidince baktıramadım
Hadi hayırlısı olsun canım, inşallah güzel sonuçlarımız olsun

Ay bir de çok garip 26. Haftadan sonra anne karnındaki bebek solunumu kendi deneyimlemeye başlıyormuş nefes alıp verdikçe karnı şişip iniyormuş nasıl bir mucize bunlar her hafta yeni bir mucize
Evet yaa bana da hıçkırması çok garip gelmişti ki hâlâ da garip geliyor icimde minik bir insan var ve hıçkırıyo

Yok canım benim çıkmadı 2 kez yükleme yapıldı 75 ml ama sınıra yakındı , doktor insülüne gerek yok ilaca da diyete devam dedi , 28. Haftada suyu fazla çıktı yani önceden yok idi
Anladım canım benim de 24 haftada çıktı su fazlalığı olumsuz birşey konuştu mu drun

Ay bir de çok garip 26. Haftadan sonra anne karnındaki bebek solunumu kendi deneyimlemeye başlıyormuş nefes alıp verdikçe karnı şişip iniyormuş nasıl bir mucize bunlar her hafta yeni bir mucize
Gerçekten mucize gibi birşey hamile olmak Allah ım nasip etti çok şükür sağlıkla da kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi hep dua ediyorum hepimiz için. Hamile kalmak isteyenler için de hamile kalmaları için her akşam dua ediyorum

Ben de çok iyi yapmışsın diyorum hep, yoksa hevesi kırılıyor dhjkjhk

Anladım canım benim de 24 haftada çıktı su fazlalığı olumsuz birşey konuştu mu drun
Yok demedi canım sadece beslenmene dikkat etmeye devam dedi hatta istersen kadın doğumda da takip olabilirsin benlik bir durum yok dedi yani perinatologa gelmene gerek yok dedi senin doktorun ne demişti canım su fazlalığı için

Yaaaa maşallah canım çok sevindim maşallah ayyy canım inşallah 36 olsa çok güzel olur Allah’ın izni ile çok sevindim senin adına ve prensesler adına

Yaa hissettiğim şey hıçkırık muhtemelen. Ben de ona çok şaşırıyorum. Karnımın aynı yerinde ritmik bir şekilde 2-3 dakika kadar damar atıyo bazen

Bulaşık yıkarken neden bu kadar yavaş hala anlayamiyorum arabaya bakarken şipşak herşeyi, iş ev işlerine gelince gneetiklerini inceliyor sanki ağır ağır
Ayyy tespit gibi tespit yahu bulaşıkları durula yerleştir makinaya bu ya 30 dk sürüyor bir de su açık sonuna kadar sabırlar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…