2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yaa ben zaten diyetdeyim ne atıştırayımki bir bu kalmıştı bu da eklendi midem çok kötü ya meyve diyor yarısını ye benim mide bulantılarıma meyve iyi ediyorAllah yardım etsin ne deyim
Ben de sadede meyve yiyebiliyorum doğru düzgün gerçekten. Diğer hiçbir şeyi rahat yiyemiyeoum zorlaya zorlaya hep. Amin kuzum Allah yardımcımız olsun

Eşler bizim gibi duygusal düşünemiyor canım düz mantıklar. Seni üzmek istememiştir eşin de eminim sadece neyi nasıl söyleyeceklerini bilemeyebiliyorlar.

Durum aynı bizdede ya benim kv kendi bile söylüyorki ben nigu gibi düzenli olamam bunu kendisi söylüyorsa ben o zaman ne edicem onun gelmeyini güzel insan bir şey demiyorum anlayışlı biri kendisi Allah var günaha giremem.Hep bunu düşünüyorum gelseler ne yapıcam diye

Çok şükür ama yine de konuyu aşması beni üzdü yani. Ben de anlamıyorum gerçekten
Söylemek lazım anlaması lazım eşinde ben hep sustum ama lohusalik dönemini burnumdan getirmelerine izin vermeyeceğim inşallah yine senin dediğin olmuş ama bir daha bu konuyu açmaz inşallah sen üzülmemeye çalış

İnşallah gelmezler kuzum. Ya benim şuan düzenim falan yok Allah için. İş yapamıyorum tehlikeli diye yapmıyorum. Ama onların gelmesi demek bana da külfet

Yok dedi zaten den haklısın. Annen gelsin benim içim de rahat etsin diye

İnşallah gelmezler kuzum. Ya benim şuan düzenim falan yok Allah için. İş yapamıyorum tehlikeli diye yapmıyorum. Ama onların gelmesi demek bana da külfet
Annem yapıyor sağolsun kendiside düzen sever ondan rahatım yoksa ben bir şey yapmıyorum kuzum.İn şa Allah gelmezler bizde rahat ederiz

Kızlar çok şükür ikisi de tam 1000 gr olmuş. Rahim uzunluğu 28 mm normal ikizlerde 26+4 de 30 mm olur senin 28 mm normal dedi rahim ağzı kapalı. Sancım çıkmadı şükür nst de. Nidilat rahim kasılma engelleyici ilacı bırak 30 dan sonra kullanırız vücut alışmadın daha fazla etkinliği azalır dedi artık onu şuanlık içmeyeceğim. Sonraki kontrol 3 Ocak inşallah bir de böyle giderse inşallah Allah nasip ederse 36 ya kadar tutabiliriz dedi doktorum şok mutlu oldum kan akımları iyi demek ki ilişi de eşit kiloda kan sulandırıcı başlamayacak o yüzden. Progestan da enfeksiyon olmasın diye kullanmıyorum. Çok şükür rabbime her şey şuanlık iyi. Alışverişe başlama bence 15 ocaktan sonra başla bedenlerini bilmiyorsun boyları ne olacak daha net değil elinde kalır aldığın şeyler dedi bana sorarsan 15 ocaktan sonra başla derim dedi öyle yapacağım sanırım onlar iyi oluşunda her şey alınır tek seferde zaten

Canım çok mutlu oldum güzel haberler almana maşallah kizçelere

Çok şükür canım ne güzel haber bu hep güzel haberler alalım aferin minnoşlara gösterdi mi yüzlerini
Kıyafet konusunu bende doktorun gibi düşünüyorum,henüz bir çorap bile almadım, yeter ki sağlıklı olsun zamanında gelsin hepsi alınır

günün güzel haberlerinden biri daha

Maşallah kuzummm nasıl güzel büyüyorlar maşallah

MaşAllah canım ikiside çok şükür iyi kilolarıda haftana göre iyihepimiz böyle güzel haberlerle çıkak doktordan

Ayyy çok güzel maşallahhh sizi tontişler sizi 36 kadar durur canım mis gibi ohhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…