2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
1 hafta böyle yazacağım bakalım
2.saatte 122 çıktı
Hep iyi çıksın değerlerimiz 🤲
Amin kuzum. Ben de böyle isteyeceğim sanırım. Çünkü o içeceği kusarım gibime geliyor. Zaten midem başından beri kötü. Geçen hafta baktıracaktım öyle apar topar gidince baktıramadım

Amin kuzum. Ben de böyle isteyeceğim sanırım. Çünkü o içeceği kusarım gibime geliyor. Zaten midem başından beri kötü. Geçen hafta baktıracaktım öyle apar topar gidince baktıramadım
Hadi hayırlısı olsun canım, inşallah güzel sonuçlarımız olsun🤲

Ay bir de çok garip 26. Haftadan sonra anne karnındaki bebek solunumu kendi deneyimlemeye başlıyormuş nefes alıp verdikçe karnı şişip iniyormuş nasıl bir mucize bunlar her hafta yeni bir mucize 😍
Evet yaa bana da hıçkırması çok garip gelmişti ki hâlâ da garip geliyor 😂 icimde minik bir insan var ve hıçkırıyo 😂

Yok canım benim çıkmadı 2 kez yükleme yapıldı 75 ml ama sınıra yakındı , doktor insülüne gerek yok ilaca da diyete devam dedi , 28. Haftada suyu fazla çıktı yani önceden yok idi
Anladım canım benim de 24 haftada çıktı su fazlalığı olumsuz birşey konuştu mu drun

Ay bir de çok garip 26. Haftadan sonra anne karnındaki bebek solunumu kendi deneyimlemeye başlıyormuş nefes alıp verdikçe karnı şişip iniyormuş nasıl bir mucize bunlar her hafta yeni bir mucize 😍
Gerçekten mucize gibi birşey hamile olmak ❤️ Allah ım nasip etti çok şükür 🙏❤️ sağlıkla da kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi ❤️😍 hep dua ediyorum hepimiz için. Hamile kalmak isteyenler için de hamile kalmaları için her akşam dua ediyorum 🤲

Ah evet ya tın tın tın bir saatte bir de o işi ben yapsam on dakika 😂 geçen gün bi pilavı ben yapayım dedi pirincini suyunu yağını herşeyini islatmasina kadar yaptım gerisini o yaptı ne kaldıysa geride 😂 bir de elime sağlık diyor çok güzel oldu e o kadarını da yap diyemedim tabi hevesi kirilmasin diye benden güzel yaptın dedim sonra bir daha elini sürmez çünkü 😂
Ben de çok iyi yapmışsın diyorum hep, yoksa hevesi kırılıyor dhjkjhk

Anladım canım benim de 24 haftada çıktı su fazlalığı olumsuz birşey konuştu mu drun
Yok demedi canım sadece beslenmene dikkat etmeye devam dedi hatta istersen kadın doğumda da takip olabilirsin benlik bir durum yok dedi yani perinatologa gelmene gerek yok dedi senin doktorun ne demişti canım su fazlalığı için

Maşallah kuzum 🧿 kiloları ikisi de eşit tam 1000 gr , rahim uzunluğu 2 hafta önce 32 mm di şimdi 28 mm düşmüş ama doktor ikizlerde bu hafta da normal zaten dedi, kan akımları iyi ikisininde kilosu eşitlenmiş doktorum tam tersi kilo farkı çıkabilir belki kan sulandırıcı başlarız diyordu ama şükür ikiside eşit uyumlu kilodalar kuzum böyle giderse 36 ya kadar tutarız inşallah dedi 🙏🏻🙏🏻
Yaaaa maşallah canım çok sevindim 🧿 maşallah 🧿 ayyy canım inşallah 36 olsa çok güzel olur Allah’ın izni ile çok sevindim senin adına ve prensesler adına

Yaa hissettiğim şey hıçkırık muhtemelen. Ben de ona çok şaşırıyorum. Karnımın aynı yerinde ritmik bir şekilde 2-3 dakika kadar damar atıyo bazen 😅😅

Bulaşık yıkarken neden bu kadar yavaş hala anlayamiyorum arabaya bakarken şipşak herşeyi, iş ev işlerine gelince gneetiklerini inceliyor sanki ağır ağır😅😅😅
Ayyy tespit gibi tespit yahu bulaşıkları durula yerleştir makinaya bu ya 30 dk sürüyor bir de su açık sonuna kadar sabırlar diliyorum 😀

X