2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım niye hevesini kaybediyorsun ki sen güçlü ol ki beneğin de güçlü olsun 😍🥰 bak ben iki tane yavrumu küveze vereceğim ikiz bu işin sonu bu maalesef ama ben oturup sürekli bunu düşünüp kendimi de bebekleri de bununla strese sokamam ki yazık günah elbet eve gelecekler yine cici ciici onları giydireceğiz hiçbir aldığımız boşa gitmeyecek Allahın izniyle sağlıkla giymeleri nasip olsun öyle düşün sen yine hevesli al yıka ütüle hazırla bak mutlu ol atlasınla konuş ona güzel şeyler söyle iyi olduğunu hiçbir şeyinin olmadığını çok mutlu huzurlu sağlıklı bir bebek olduğunu akıllı uslu bir bebek olduğunu söyle sürekli konuş iyi şeyleri anlat 😍😍
Canımmm, inşallah. Ya ameliyat durumu olmasın kuveze girmesine razıyım. Bazen diyorum Allah ne demişse o olacak. İçimde bir umut var ama hersey güzel olacak Allah’ın izni ile ❤️

Aynısı bende de oluyor cuma günü nst deydim hiçbir şey yoktu Salı yine nst ye giricem ama tanıdıklarıma sordum çok garip taş gibi oluyor sonra gevşiyor dedim hatta canım bile acıyor gibi oluyor bebek geriliyor olabilir poposu dirseği kafası olabilir sancı öyle birşey değil dediler 🤣🤣
Walla cnm şimdidende strese girmk istemıyorum aslında ne guzel rahattım, bebiş çok harektli ona baglıyorum.

Atlas Ege mi kuzum Ege de var mı ❤️ kuzum haklısın haklısın en iyi ben anlıyorum seni ben de öyleyim şuan. Ama dua edeceğiz iyi olacak bebişlerimiz ee biz de ❤️
Evet evet canım Atlas Ege 💙 Ege deyince böyle huzur kaplıyor içimi, başından beri Atlas Egeydi. Rüyamda hep yeşil gözlü sarışın bir erkek bebek görüyorum. Evet canım bizde iyi olacağız bebeklerimizde 🙏 inanıyorum buna inanmak istiyorum.

Bende yeni güncelleme iki gündür var geceler artık WC uyumayı düşünüyorum çok su içen biride diğilim ama inanılmaz çişim geliyor kalkıncada uyuyamıyorum uyusam bile saçma sapan rüyalar görüyorum mesela öğlen bile öyle bir istek oluyorki yani yolda beni tutsa tutamam kendimi bu nasıl bir baskı anlatamam😩
Bende bendeeee artık tutamiyorum acayip baskı yapıyor ben normalde dışarda hayatta WC girmem sabah ciksam aksama kadar tutarım 😂 evden ciktik AVM 15 dk. Eşime dedim hemen tuvalete girmem lazım adam şok sen girmezdin diyor 😂 bide dediğin gibi gece uyanınca bidaha uyuyamiyorum çok sinirimi bozuyor 😂

Ayakları ufak olduğu için onu vurduğu yeri anlıyorum bide poposuyla ittiriyo ya onu anliyorum ben dün gece çok kötü oldum karnım ağrıdı baya taş gibi oldu ama gaz sancısıydı onu anladım çiğ köfte yersem oluyor öyle oldu sabaha kadar sertlesti karnım bebek sıkıştı galiba daha sert hissettim hareketlerini belki seninde gazın oldu
Blmıyorum çok gazlıyımdır aslında, bıde bende huzursuz bagırsak sendromu var.
Ama bu gaz gbı değil yaa sanki

Ben de hep yaşıyorum dediğini canım . Bebek gerilip dönüyor kafası şişlik oluşturuyor gibi. Ben pozisyon değiştirince düzeliyor. Doktor Kasılma beraberinde adet sancısı gibi sancı da vurur dedi. . düzenli ve devamlı sancılar değilse yalancı sancıdır dedi. Ama hiç hissetmeyip nst de sancı yüksek çıkan da oluyor. Ben de hala çözemedim kasılma mı, bebek mi
Bnim çok şukur adet sancısı faln olmuyor cnm. Nedense ayaktayken ya da bi iş yaparken olmuyor ya da hissetmıyorum. Sadece uzanim, oturayım, göbüşümü izliyim ozmn oluyor sanki

Biz öyleyiz canım çok güzel hamilelik gericenler var mesela ben sandımki kusmam yok ne güzel dedim çok şanslıyım ama sonra hastaneye yatdım annem geldi hep yat dinlen dedi doktor iğneleri hiç konuşmuyorum kalçam bacaklarım mor ve dediğin gibi hiç yürüyemedim kasık ağrılarım hep oldu yani kime diyorum her kes diyorki bu kadar ağrılar bizde olmadı işte tabi en son su fazla çıktı ve doktor dedi ağrıların ondan var senin şimdide diyet yine şükür ediyorum sağ salim kavuşayımda hepsini unutucaz🙌🏻🙌🏻
Su fazlalığı mı ağrı yapıyormuş canım ?
Benim ağrılarım sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor artık. Yapıştı sanki bana.Doğumdan sonra düzelir mi ki şıp diye. Aynen çok güzel hamilelik geçirenler var. Canımız mı çok tatlı anlamadım ki😊

Bende bendeeee artık tutamiyorum acayip baskı yapıyor ben normalde dışarda hayatta WC girmem sabah ciksam aksama kadar tutarım 😂 evden ciktik AVM 15 dk. Eşime dedim hemen tuvalete girmem lazım adam şok sen girmezdin diyor 😂 bide dediğin gibi gece uyanınca bidaha uyuyamiyorum çok sinirimi bozuyor 😂
😄🤭Bende öyle mesela bir yere gitsem tutarım kendimi birde gülmeyin mesela misafirliğe tuvalete gitmeyi bile utanıyorum sanki her kes bana bakıyor ordan çıkınca🤣🤣bende uyuyamıyorum ya eşime diyorum çok şanslısın nasıl uyuyorsun hemen diye kendisine soruyorum🤭🤣

Bnim çok şukur adet sancısı faln olmuyor cnm. Nedense ayaktayken ya da bi iş yaparken olmuyor ya da hissetmıyorum. Sadece uzanim, oturayım, göbüşümü izliyim ozmn oluyor sanki
Bana da öyle. Hep yatıp oturduğum zamanlarda oluyor canım. Şu kritik zamnlar bi geçseydi son haftalarda olsa bu kadar tedirgin etmezdi. 🥲

😄🤭Bende öyle mesela bir yere gitsem tutarım kendimi birde gülmeyin mesela misafirliğe tuvalete gitmeyi bile utanıyorum sanki her kes bana bakıyor ordan çıkınca🤣🤣bende uyuyamıyorum ya eşime diyorum çok şanslısın nasıl uyuyorsun hemen diye kendisine soruyorum🤭🤣
Hahah 😂😂 aklıma ne geldi sen öyle deyince dogumda hastanede çok güzel uyuyor bu babalar biliyor musun orda bile istiflerini bozmuyorlar 😂😂

Su fazlalığı mı ağrı yapıyormuş canım ?
Benim ağrılarım sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor artık. Yapıştı sanki bana.Doğumdan sonra düzelir mi ki şıp diye. Aynen çok güzel hamilelik geçirenler var. Canımız mı çok tatlı anlamadım ki😊
Aslında benim ağrılarım 7 haftadan var o zaman suyum fazla diğildi yani mesela benim ağrıya dayanma gücüm çok fazla var ufak tefek ağrıları ben ağrı saymıyorum eşimde bunu çok güzel biliyor kolay kolay ben demem ağrım var ama bu ağrılar hiç bitmedi bende malesef.Bundan sonra canım gecicek gibi diğilde sona kadar devam☺️

Hahah 😂😂 aklıma ne geldi sen öyle deyince dogumda hastanede çok güzel uyuyor bu babalar biliyor musun orda bile istiflerini bozmuyorlar 😂😂
Hep öyle videolar karşıma çıkıyor babalar uyuyor🤣bana diyorki belki annen kalsın geceler diyorum manyakmısın kadın türkce konuşamıyor iyi konuşamayınca hemen diyor ben Azerbaycan🤣🤣🤣

Aslında benim ağrılarım 7 haftadan var o zaman suyum fazla diğildi yani mesela benim ağrıya dayanma gücüm çok fazla var ufak tefek ağrıları ben ağrı saymıyorum eşimde bunu çok güzel biliyor kolay kolay ben demem ağrım var ama bu ağrılar hiç bitmedi bende malesef.Bundan sonra canım gecicek gibi diğilde sona kadar devam☺️
Doğum sonrası geçer inşallah hepimizin ağrıları🥺 benim canım tatlı biraz. Ağrıdan sızıdan çok korkarım 🥲 doktora diyorum ne tarafa yatsam üstte kalan kolum uyuşuyor diye. Olabilir diğer tarafına yat bu defa da diyor. Ben sanki akıl edemiyorum onu🤣 bana desene çok normal gebelikte olabilir böyle ağrılar diye 🤣

Doğum sonrası geçer inşallah hepimizin ağrıları🥺 benim canım tatlı biraz. Ağrıdan sızıdan çok korkarım 🥲 doktora diyorum ne tarafa yatsam üstte kalan kolum uyuşuyor diye. Olabilir diğer tarafına yat bu defa da diyor. Ben sanki akıl edemiyorum onu🤣 bana desene çok normal gebelikte olabilir böyle ağrılar diye 🤣
🤣🤣Gecicek hepsi canım bazen bende diyorum her kes nasıl yürüyor gebelikte ağrı olmadan🤭

X