2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bende tekme bazen dalğalanma oluyor ama çok sert ordan şuraya olmaz bende içim rahat benim hatda doktora dedim 2 gün çok az haraket etdi uyumuş diyor korkma dedi bana..en son giderken de uyuyordu☺️
Banada öyle dedi canım. Mesela ultrasonda gördüm baya hareketliydi ama ben hissetmedim o an, tekmeleri ama giderek bizim güçlendi. Önce acaba zayıf kalıyor ondan mı diyordum ama bu hafta biraz toparladı. Sanki daha sert hissediyorum.

Kızlar puset örtüsü, sayfa daha göndermedi, nevresim ile birlikte gönderecek. İçim neden buruk bilmiyorum. Hiç bir hazırlık yapamıyorum. Kendimi şu amniyosenteze adapte ettim. Doktor belki ilk etapta bebeği sana vermeyebiliriz dedi ya, ondan tüm hevesim gitti. Dualarınıza ne olur oğlumu ekleyin. 😭
Çok güzel olmuş😍güzel günlerde kullanın😍 ben hazır sipariş etdim☺️Oğluşlarımıza sağ salim zamanında kavuşucaz canım🙌🏻🙌🏻 bende yapmak istemiyordum ama hep dedim kendime çok iyi olucak her şey oğlum beni üzmez🙌🏻

Çok güzel olmuş😍güzel günlerde kullanın😍 ben hazır sipariş etdim☺️Oğluşlarımıza sağ salim zamanında kavuşucaz canım🙌🏻🙌🏻 bende yapmak istemiyordum ama hep dedim kendime çok iyi olucak her şey oğlum beni üzmez🙌🏻
İnşallah canım inşallah 🤲 bana gecen gün damar arasında olduğu için delik hemen sana vermeyebiliriz. Kardiyoloji görecek. Rahat nefes alıyor mu ona bakılacak falan dedi. Ama bende inanıyorum. Oğluşlarımız iyi olacak 🙏

Kuzum benim karnımın bir bölgesi degilde genel olarak sertleşiyor (ama 35. Haftalardaki olan sertlik kadar değil) o sırada değişik bir his geliyor karnıma kısa süre sonra gevsiyor. Maşallah büyüyorlar artık hareketleri de daha sert oluyor ☺️ benim kızda iki gün önce yan yatıyordu sola ve sağa aynı anda vuruyordu sürekli iki gündür ya baş aşağı ya makat bilmiyorum ama vajinama vuruyor her vurmasinda çişim geliyor gibi oluyor 😂 bende videoya çekiyorum dediğin gibi karnım langir langir oluyor 😂
Cnm masallah 😋bnımde 35.haftadaki gbi değil, ozamanki kasılmada acı bile oluyordu bnde.çok gerınıyordu. Acaba içerde geriniyormu da oyuzdenmi sertlesme oluyor.

Kızlar puset örtüsü, sayfa daha göndermedi, nevresim ile birlikte gönderecek. İçim neden buruk bilmiyorum. Hiç bir hazırlık yapamıyorum. Kendimi şu amniyosenteze adapte ettim. Doktor belki ilk etapta bebeği sana vermeyebiliriz dedi ya, ondan tüm hevesim gitti. Dualarınıza ne olur oğlumu ekleyin. 😭
Cnm rabbim sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsın çokguzelmiş. 🤩 Demin alt komşum hedıye getrdı erken ama olsun dedi. 3 parça takım almış. Elime alır almaz rabbim kullanmayı nasip et dedim.
Herseyımız dua ile🙏

İnşallah canım inşallah 🤲 bana gecen gün damar arasında olduğu için delik hemen sana vermeyebiliriz. Kardiyoloji görecek. Rahat nefes alıyor mu ona bakılacak falan dedi. Ama bende inanıyorum. Oğluşlarımız iyi olacak 🙏
Amin Allah🙌🏻🙌🏻Kuzum ben bu doktorlardan neler neler duydum bir bilsen çok ağlattılar beni..hatda geçen gün eşim bana dedi bizim dedi gerçekten doktor konusunda şansımız yok en ünlü doktorun yanında bile olduk hep bizi üzdüler..her şey Allahın elinde canım bol bol dua edicez🙌🏻🙌🏻☺️☺️

Hayır sancı yok, yalancı kasılmada olabılır. Bnde duzenli 1.5 aydır magnezyum içiyorum. 2ye çıkarımmı dedim grek yok dedi. Çok agrın olursa endol fitil at dedi. Agrım falanda yok

Pekı mesela bebiş ayaklarını dayadı ittirdi dıyelım, yada popişini dayadı, sertleşti. Bz bunu nasıl anlıcaz, sertleşmemi oldugunu ilerıkı zamanlarda
Ben de hep yaşıyorum dediğini canım . Bebek gerilip dönüyor kafası şişlik oluşturuyor gibi. Ben pozisyon değiştirince düzeliyor. Doktor Kasılma beraberinde adet sancısı gibi sancı da vurur dedi. . düzenli ve devamlı sancılar değilse yalancı sancıdır dedi. Ama hiç hissetmeyip nst de sancı yüksek çıkan da oluyor. Ben de hala çözemedim kasılma mı, bebek mi

Amin Allah🙌🏻🙌🏻Kuzum ben bu doktorlardan neler neler duydum bir bilsen çok ağlattılar beni..hatda geçen gün eşim bana dedi bizim dedi gerçekten doktor konusunda şansımız yok en ünlü doktorun yanında bile olduk hep bizi üzdüler..her şey Allahın elinde canım bol bol dua edicez🙌🏻🙌🏻☺️☺️
Haklısın canım inşallah, güzel şeyler olacak bende inanmak istiyorum. Senelerdir bekliyoruz bu evlatlarımızı Allahım kucağımıza Almyıda nasip etsin.

Yaaaa aynısına ben baktım, hatta içinin raflarını attırdık,eşim gitmişti bakmaya sonra vazgeçtik, ben kendim görüp alayım dedim. Dolap kapağını farklı seçtik. Orda bir planlama bölümü var kuzum orda istediğin rafı koyup çıkarıyorlar. Sonra bu amniyosentez falan olunca dedik ki çocuk odasını oyun odasını doğumdan sonra yapalım :KK43:
Aaa evet aynilarrr 😍 ama çok güzel bir model dimi ya 😍 benim gözüm ikeadan hep korkardı kendin alıyorsun ya depodan megersem belli bir ücret verince eve getirip kurulum bile yapıyorlarmış 😂 o yüzden çok hakim değilim alışveriş sürecine şimdi sizinde yönlendirmelerinizle becerip alicam insallah 😅 çok saol kuzum o zaman internetten de ugrasmama gerek yok orda halledebilirim hem belli bir fiyat söylerim üzerine çıkmasın falan derim ayarlarlar ona göre ☺️

Çok güzelmiş nakışı,.Kuzum inşallah amniyosentez temiz çıkar 🙏🙏 hepsini sağlıkla kullanmak nasip olsun 🙏🙏

Oyy maşallah ne kadar güzel olmuş 😍 içinde sağlıkla gezecegi günler göstersin rabbim 🤲🏻 inşallah bebişin büyüdükçe o delikte kapanır kuzum hiç böyle ihtimallere yer kalmaz inşallah ❤️

Canım niye hevesini kaybediyorsun ki sen güçlü ol ki beneğin de güçlü olsun 😍🥰 bak ben iki tane yavrumu küveze vereceğim ikiz bu işin sonu bu maalesef ama ben oturup sürekli bunu düşünüp kendimi de bebekleri de bununla strese sokamam ki yazık günah elbet eve gelecekler yine cici ciici onları giydireceğiz hiçbir aldığımız boşa gitmeyecek Allahın izniyle sağlıkla giymeleri nasip olsun öyle düşün sen yine hevesli al yıka ütüle hazırla bak mutlu ol atlasınla konuş ona güzel şeyler söyle iyi olduğunu hiçbir şeyinin olmadığını çok mutlu huzurlu sağlıklı bir bebek olduğunu akıllı uslu bir bebek olduğunu söyle sürekli konuş iyi şeyleri anlat 😍😍

Cnm masallah 😋bnımde 35.haftadaki gbi değil, ozamanki kasılmada acı bile oluyordu bnde.çok gerınıyordu. Acaba içerde geriniyormu da oyuzdenmi sertlesme oluyor.
Kuzum ben yalanci sancı ile bebeğin kendini diremesini o dediğim his varya ordan ayirt ediyorum yalancı kasilma gelince değişik bir his geliyor çok saçma tarif olacak ama ishal olduğunda karnın burkulur ya çekilir değişik olur onun gibi 😂

Cnm nasıl kahvaltıyla duruyosun🫨
Bn 2 saat bışy yemesem ne yıyım dıye bakınıyorum, şuan meyve tabagımı yaptım
1 saat önce çıkolata yedim, saat 6 gbi akşam yemegı
Ondan önce gun içinde bıskuvi, kefir, çiköfte, bunlar hep ara ara
Saat 11 gıbide full kahvaltı
Bnım yedgım kahvaltı buarada 2 öğüne bedel😅
Sabah kahvaltımı ağlaya ağlaya nolur kusmim diye yapıyorum. Sonra gün içinde zorla meyve ve kuruyemiş yiyorum gram acıkma yok asla yok

Şu kıza bi iştah duası yok mu okuyalım üfleyelim 🤣 bidon gibi olsun yemekten yemeklere doymasın Allahım oburr iştahı ver bebişi tombiş olsun bebişi 4 kilo doğsun rahatlasın😍 benim midem çöplük mübarek her gördüğü yemeği içeri davet ediyor 🤣
Senin yeme olayına şok oldum zaten 😂😂😂 ben normal zamanda da seçtiğim için şuan ekstra fenayım. Allah ım sabır yani 🙈 sabahtan şu saate mide bulantım yeni geçti Nutella yedim şimdi bunun şerefine. Meyve de yerim uyumadan

Cnm tecrubeli olsamda kasılmamı değilmi tam kestiremıyorumki 🤔
Benim eşim bni akşam akşam acile götürmez cnm
Yarın sabah git kndı doktoruna der
Boşuna evham yapma der. Sakin ol falan der.
Ayyy benim ki acilden çıkmayacak bıraksam. Midem bulanıyor diyorum hastaneye gidelim mi diyor 🙈

X