2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar merhaba şükür depremi bende hissetmedim haftasonum çok yoğundu cumartesi günü arkadaş geldi istanbuldan gün içerisinde geri döndü pazar evde tamirat vardı yine 3 gecedir saat 12.30 1de yatıyorum ise gttgim iicn 6da ayaktayım bi dün sabah uyumuşum az 9a kadar cumartesi de kontörüm vardı şükür hersy yolunda bebiism 1 hafta ileriden gdiyor 27+5im 28+6 çıktı 1300 gr 38 cm olms 2 hafta önce doğum pozisyonundaydi smdi yine kafa yukarıda pek hareketli maşallah bakalım daha doğum pozisyonu için vakti varmış 😀

Günaydın kızlar bugün tam 25 haftalık oldum midem yanıyor baya lavaboya girerken çok zorlanıyorum karnım midem ağrıyor iki gündür karnımın alt kısmında ağrı var sancı gibi değilde içi acıyor sanki birde bebeğin her hareketinde tırsıyorum gibi oluyor irkiliyorum nasıl alışacağım acaba dirseğini mi vuruyor ne yapıyor sanki avuçluyor gibi içerden ne yaptığını anlamayı çok isterdim 😬

Günaydın kızlaaar herkese mutlu huzurlu yeni haftalar diliyorum 😍 bugun randevusu olanlar insallah çok güzel haberlerle gelirsiniz 😍😍🤲🏼 28+4 ile artık geceleri uyandırmaya başladı benim minikim dün gece sağdan soldan vurdu kaburgalarıma 😂😂 bi acıdan bu kadar mutlu olcağımı düşünmezdim 🥹🥹🥹😍

Canım niye hevesini kaybediyorsun ki sen güçlü ol ki beneğin de güçlü olsun 😍🥰 bak ben iki tane yavrumu küveze vereceğim ikiz bu işin sonu bu maalesef ama ben oturup sürekli bunu düşünüp kendimi de bebekleri de bununla strese sokamam ki yazık günah elbet eve gelecekler yine cici ciici onları giydireceğiz hiçbir aldığımız boşa gitmeyecek Allahın izniyle sağlıkla giymeleri nasip olsun öyle düşün sen yine hevesli al yıka ütüle hazırla bak mutlu ol atlasınla konuş ona güzel şeyler söyle iyi olduğunu hiçbir şeyinin olmadığını çok mutlu huzurlu sağlıklı bir bebek olduğunu akıllı uslu bir bebek olduğunu söyle sürekli konuş iyi şeyleri anlat 😍😍
Senin bu pozitifligine bayılıyorummmm 😍😍😍😍 sana birşey söylim mi aslında bi bakıma şanslı bile olabilirsin kızçelere hastanede çok iyi bakarlar sende o sırada toparlarsın kavuşmanız daha rahat geçer 😍😍😍

Günaydın kızlaaar herkese mutlu huzurlu yeni haftalar diliyorum 😍 bugun randevusu olanlar insallah çok güzel haberlerle gelirsiniz 😍😍🤲🏼 28+4 ile artık geceleri uyandırmaya başladı benim minikim dün gece sağdan soldan vurdu kaburgalarıma 😂😂 bi acıdan bu kadar mutlu olcağımı düşünmezdim 🥹🥹🥹😍
Beni de sabah 6 dan sonra alarm gibi dürtüyorlar ve aşırı aç uyanıyorum artık acıktıkları için uyan mı diyorlar bilemedim 😀

Senin bu pozitifligine bayılıyorummmm 😍😍😍😍 sana birşey söylim mi aslında bi bakıma şanslı bile olabilirsin kızçelere hastanede çok iyi bakarlar sende o sırada toparlarsın kavuşmanız daha rahat geçer 😍😍😍
Ya yerim seni kuzum 😍 napayım zaten zor elde ettik biz istedik ki onlar dünyaya gelsin rabbimin hediyeleri küveze en başından hep pozitif bakıyorum erken gelirlerse rabbim onları daha kötü bir şeyden korumuştur erken vermiştir derim küveze girseler demek ki ev koşullarında ben onlara o an yetemeyeceğim belki aç kalacaklar küvezde her şeyleri dört dörtlük takip edilecek hep iyi yönünden bakıyorum çünkü doktorum da öyle diyor şimdi erken doğup kilosu ve solunumu belli bir seviyeye gelmeyen bebekler eve gittiklerinde apne geçiriyorlar bir anda solunumsuz kalıyorlar aile napacağını bilemiyor istenmeyen tablolar oluyor hastaneye yetişene kadar diyor o yüzden başımıza gelen her şey de var bir hayır diyorum rabbim hepimize sağlıkla mutlulukla huzurla bereketle sevinle kolaylıkla vakitlice kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah hep öyle dua ediyorum. Dediğin gibi bende toparlanıp enerjimi alıp onlara daha çok bilinçli davranabilirim yani her şeyin güzeli olsun inşallah 🙏🏻🥰

Kizlar iyi geceler Allah izin verirse Haziran annesi olacağım şuan 12 haftalığız 3 gündür geçmeyen kasık ağrım var gaz sancısı daha önce yasamadigim için bilmiyorum çok korkuyorum gaz sancısı nasıl olur öksürükten bile batiyr iki büklüm yürüyorum
Apandisit flan olabilir mi ? Gaz sancısı yaşayanlar bilginize ihtiyacım var 🙏🏻
Gaz sancısı yapar kuzum o kadar ağrı ekstra bir de rahim genişliyor onunla birleşmiş olabilir ama devam ederse git bence doktora onun içinde rahatlatacak birşeyler verir 🌸

Ya yerim seni kuzum 😍 napayım zaten zor elde ettik biz istedik ki onlar dünyaya gelsin rabbimin hediyeleri küveze en başından hep pozitif bakıyorum erken gelirlerse rabbim onları daha kötü bir şeyden korumuştur erken vermiştir derim küveze girseler demek ki ev koşullarında ben onlara o an yetemeyeceğim belki aç kalacaklar küvezde her şeyleri dört dörtlük takip edilecek hep iyi yönünden bakıyorum çünkü doktorum da öyle diyor şimdi erken doğup kilosu ve solunumu belli bir seviyeye gelmeyen bebekler eve gittiklerinde apne geçiriyorlar bir anda solunumsuz kalıyorlar aile napacağını bilemiyor istenmeyen tablolar oluyor hastaneye yetişene kadar diyor o yüzden başımıza gelen her şey de var bir hayır diyorum rabbim hepimize sağlıkla mutlulukla huzurla bereketle sevinle kolaylıkla vakitlice kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah hep öyle dua ediyorum. Dediğin gibi bende toparlanıp enerjimi alıp onlara daha çok bilinçli davranabilirim yani her şeyin güzeli olsun inşallah 🙏🏻🥰
Kuzum maşallah sana rabbim sabrının karşılığını da versin 🙏 keşke herşeyin tedavisi olabilse acitasyon için söylemiyorum ama kayip yaşayınca insan farklı düşünüyor keşke tedavisi olsa bazı şeylerin herşeyin hayırlısını yaşayalım yeter ki 🤲

X