2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İstanbulda Anadolu yakasında olan kızçelerim iyi misiniz depremi hissettiniz mi 🙏

Fiyatlari görünce benim için de candır artık 😂 kız benim eşimde kolostrofobi var bugün onu ikna edene kadar göbeğim çatladı yarısında yangın merdiveni aramaya başlıyor çıkmak için 😂😂😂
Ben de girmeden eşimle konuşuyoruz darlanırsak çıkış arayalım diye 😂😂 seviyorum ama darlanıyorum vallahi

Evet evet canım Atlas Ege 💙 Ege deyince böyle huzur kaplıyor içimi, başından beri Atlas Egeydi. Rüyamda hep yeşil gözlü sarışın bir erkek bebek görüyorum. Evet canım bizde iyi olacağız bebeklerimizde 🙏 inanıyorum buna inanmak istiyorum.
Adıyla yaşasın güzel oğluş 🧿❤️ çok güzel iki ismi de ❤️ herşey güzel olacak kuzum inanalım ❤️

Benim de hastane de öyle oluyor çok strese giriyorum. Evdeyim raporluyum dinleniyorum. Ama işte aklıma fikirler de geliyor malesef. Sen kaç haftalıksın kuzum?
Canım ben işten ayrıldım sürekli evdeyim. 26+4olduk.aklına bişey getirme. Tansiyon işte yükselebilir sakin kalmaya çalışcam

Kizlar iyi geceler Allah izin verirse Haziran annesi olacağım şuan 12 haftalığız 3 gündür geçmeyen kasık ağrım var gaz sancısı daha önce yasamadigim için bilmiyorum çok korkuyorum gaz sancısı nasıl olur öksürükten bile batiyr iki büklüm yürüyorum
Apandisit flan olabilir mi ? Gaz sancısı yaşayanlar bilginize ihtiyacım var 🙏🏻

Ben dün kahve dünyasının bonte çikolata kovası var ya . Söylemesi ayıp onun yarısını yedim herhalde 😭 sonra tüm gece pişmanlık. Hayır bide sözde tatlı yemiyordum neden bi anlık öyle yükseltim bilmiyorum çok pişmanım 😂😂

Ara ara böyle geliyor istekler

Bende azönce çok büyük günahlar işledim ama bu sefer pişman değilim aklım hala yemediklerimde :KK70:

Bnde öyleyım yaa, agzıma hep bişy alma isteği.
Abur cubur dolabı var açıyorum bakıyorum, yıyorum🤷
Önüne gecemıyorum

Kızlar bısey daha var, ben kafasıdır diye dusunuyordum ama o tarafta oldugu için fakat bnım karnım arada sertleşiyor. Belli bir yeri. 10 sn suruyor sonra gevşiyor. 2 gundurde alt taraf vajınanın üstü semsert oluyor arada ozellıkle sırt üstu yattgımda.
Bastırim dıyorum taş gbi, sonra kndılıgınden gevşiyor.
Rahimmi kasılıyor anlamıyorum, bebiş buyudu normalmı bunlar bılemıyorum.
Bebişin zten masallahı var hiç durmuyor, oturup karnımı izlıyorum hep, ordan vuruyor burdan ittrıyor, orası kalkıyor, dalgalanıyor, bısuru şeyler oluyor.

Videosunu atsam keşke ama bi görseniz karnım yerınde durmuyor. Langır langır sallanıyor, szınde boylemı, bu sertlıkler acaba bebiş oynadıgı içinmi?

Canım aynısı bende de oluyor. Hatta bunu daha çok alt bölgelerde ya da göbek çevresinde hissediyorum. Bir anda orası böyle çekiliyor gibi oluyo bi sertleşiyor . Elleyince felan da çok sert. Tıpkı popo gibi .d sonra geçiyor . Günde 10dan fazla olursa ve ağrı da eşlik ederse tehlikeliymiş galiba

Şöyle ki hiçbirşeyin önüne geçmesine izin vermeyip önüme geçeni yiyorum 🤣🤣🤣
Helal kız 🥲😂

Allah’a emanet yiyorum 🤭🤣 özellikle bu aralar acı- tatlı ya da ekşi- tatlı karıştırıp yemeye bayılıyorum. Ekmeğe acı sos sürüp üstüne tahin helvası koyup yiyorum ya da ekmeğin üstüne lahana turşusu üstüne helva koyup yiyorum değişik kafalar 🤣
Hahahah 😂😂😂 kuzum biri kız biri erkek olsa anlıcam da bu söylediğinin sebebini anlayamadım 😂😂 hamilelikte sebep aramaya gerek yok gerçi 😂😂

Canım aynısı bende de oluyor. Hatta bunu daha çok alt bölgelerde ya da göbek çevresinde hissediyorum. Bir anda orası böyle çekiliyor gibi oluyo bi sertleşiyor . Elleyince felan da çok sert. Tıpkı popo gibi .d sonra geçiyor . Günde 10dan fazla olursa ve ağrı da eşlik ederse tehlikeliymiş galiba

Helal kız 🥲😂

Hahahah 😂😂😂 kuzum biri kız biri erkek olsa anlıcam da bu söylediğinin sebebini anlayamadım 😂😂 hamilelikte sebep aramaya gerek yok gerçi 😂😂
Tamamen çöp bir mideye sahip olmam konun bebeklerle alakası yok bence sorgulamadan yiyorum 🤣🤣

Kizlar iyi geceler Allah izin verirse Haziran annesi olacağım şuan 12 haftalığız 3 gündür geçmeyen kasık ağrım var gaz sancısı daha önce yasamadigim için bilmiyorum çok korkuyorum gaz sancısı nasıl olur öksürükten bile batiyr iki büklüm yürüyorum
Apandisit flan olabilir mi ? Gaz sancısı yaşayanlar bilginize ihtiyacım var 🙏🏻
Canım kabız/ishal durumu olabilir üşütmüş olabilirsin soğuk ve sıcak gıdaları karıştırıp tüketmiş olabilirsin ayaklarını hep sıcak tut geçmiyorsa doktora görün en azından net öğrenmiş olursun

X