2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bende hayranla bakıyorumbenimde canım istiyor ama olmaz bu en zor olanıilk hamilelik prenses gibi oluyorsun diyorlar ben hiç prenses olan tarafını görmedimşükür bu günüme
Hele ben hele ben. Hiç prenses dönemim olmadı. Mide bulantılarım hala devam sağolsun

Ayakları ufak olduğu için onu vurduğu yeri anlıyorum bide poposuyla ittiriyo ya onu anliyorum ben dün gece çok kötü oldum karnım ağrıdı baya taş gibi oldu ama gaz sancısıydı onu anladım çiğ köfte yersem oluyor öyle oldu sabaha kadar sertlesti karnım bebek sıkıştı galiba daha sert hissettim hareketlerini belki seninde gazın oldu

Atlas Ege mi kuzum Ege de var mı kuzum haklısın haklısın en iyi ben anlıyorum seni ben de öyleyim şuan. Ama dua edeceğiz iyi olacak bebişlerimiz ee biz de

Bende hayranla bakıyorumbenimde canım istiyor ama olmaz bu en zor olanıilk hamilelik prenses gibi oluyorsun diyorlar ben hiç prenses olan tarafını görmedimşükür bu günüme
Ben de bi prenseslik yaşayamadım. Ağrılar yüzünden hiç rahat değilim. Sürekli bi stres halindeyim. Belim kopuyor, karın ,kasık , vajina ağrılarım geçmiyor hamileliğin tek güzel yanı bebeğin hareketleri. Başka hiç de güzel bi yanı yok.

Kızlar son zamanlar benim hareketler kisitlanmaya başladı artık otururken bile sırtımı bı yere dayayıp kendimi yaymam lazım yoksa göğsümün altına baskı yapıyor karnım geçen gün bir ev supurdum anam ağladı akşama kadar yattım (gerçi supurgede Philips maraton hayvan gibi bişey ) hele arabaya binerken girdiğim şekilleri görseniz reflü de baya arttı kramp girmiyordu gernesirken bile giriyor artık bugün yururkende totoma girdi ara ara da sabah kahvaltisindan sonra elim ayağım çekiliyor midem bulanmaya başlıyor bir saat kadar uyumaya calsiyorum yatıyorum öyle geçiyor 3. Tremester ile birlikte hamileligin balayı bitmiştir bunu çok net anladım eleee yani buda benden bir güncelleme yazısı olsun (bu yoktu içimden geldi )

Son düzenleme:
Cnm tecrubeli olsamda kasılmamı değilmi tam kestiremıyorumki
Benim eşim bni akşam akşam acile götürmez cnm
Yarın sabah git kndı doktoruna der
Boşuna evham yapma der. Sakin ol falan der.
Aynısı bende de oluyor cuma günü nst deydim hiçbir şey yoktu Salı yine nst ye giricem ama tanıdıklarıma sordum çok garip taş gibi oluyor sonra gevşiyor dedim hatta canım bile acıyor gibi oluyor bebek geriliyor olabilir poposu dirseği kafası olabilir sancı öyle birşey değil dediler

Biz öyleyiz canım çok güzel hamilelik gericenler var mesela ben sandımki kusmam yok ne güzel dedim çok şanslıyım ama sonra hastaneye yatdım annem geldi hep yat dinlen dedi doktor iğneleri hiç konuşmuyorum kalçam bacaklarım mor ve dediğin gibi hiç yürüyemedim kasık ağrılarım hep oldu yani kime diyorum her kes diyorki bu kadar ağrılar bizde olmadı işte tabi en son su fazla çıktı ve doktor dedi ağrıların ondan var senin şimdide diyet yine şükür ediyorum sağ salim kavuşayımda hepsini unutucaz

Ayyyy ben 2.de de prenses değildim ki 3. De olayım

Bende yeni güncelleme iki gündür var geceler artık WC uyumayı düşünüyorum çok su içen biride diğilim ama inanılmaz çişim geliyor kalkıncada uyuyamıyorum uyusam bile saçma sapan rüyalar görüyorum mesela öğlen bile öyle bir istek oluyorki yani yolda beni tutsa tutamam kendimi bu nasıl bir baskı anlatamam

Ayyy ben şok herkes kafayı yemiş. İkea candır o zaman. İkea gezmeyi de severim. Ama bazen darlanma geliyor hemen çıkılmıyor ya darlanıyorum
Fiyatlari görünce benim için de candır artık kız benim eşimde kolostrofobi var bugün onu ikna edene kadar göbeğim çatladı yarısında yangın merdiveni aramaya başlıyor çıkmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…