2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben olsam acile gider nst ye girmek isterdim kuzum. Sen tecrübelisin ama yine de tedbir amaçlı istersen bir git kuzum

Evet kuzum forumdaydim oo super o zaman teşekkür ederim kuzum ben tavana kadar istiyorum mağazalarda ve trendyolda malesef istedigim gibi yok özel yapım olması lazım oda ikeadan daha da pahalıya geliyor
Evet cnm tavana kadar ya ikeada yada ısmarlama olması grek dediğin gbi,
Özel yapım çok pahalı
Koçtaştakıler nasıl bayaadır girmedım oraya

Cnm nasıl kahvaltıyla duruyosun
Bn 2 saat bışy yemesem ne yıyım dıye bakınıyorum, şuan meyve tabagımı yaptım
1 saat önce çıkolata yedim, saat 6 gbi akşam yemegı
Ondan önce gun içinde bıskuvi, kefir, çiköfte, bunlar hep ara ara
Saat 11 gıbide full kahvaltı
Bnım yedgım kahvaltı buarada 2 öğüne bedel

Hiç bilmiyorum canım valla dediğin nasıl bir şey ne desem yalan olur en iyi doktorun bilir onu bu kasılma sertleşme çok farklı şeyler yani yanlış yönlendirmiyim ben son 1 aydır maşallah kasılıp sertleşmiyorum magnezyumu günde 2 ye çıkarmak bana iyi geldi nst ye girmedim bu 2 haftadır hiç çok şükür benimde doktorum eskiden yo sert değil dediği akşamı nst de sancıyla girmiştim yani o an olmuyor nedense evde akşamları oluyordu benim değişikti. Son bir kaç gündür midem sertleşiyor uyurken ama sadece o da bi garip bi süre taş gibi kalıyor midem ya da ben orayı mide sanıyorum ama o kadar tepeye daha çıkmamıştır rahim son aylarda değiliz ki. Ama artık belli haftalarda bazı kasılmalar normal kabul ediliyormuş ya pozisyon değiştirdiğinde ya da yürüyüp yattığında ya da bir kaç dk içinde geçiyorsa onlar yalancı kasılma kabul ediliyormuş belki öyle bir durumdur sancı eşlik etmiyor sonuçta demi.

Şu kıza bi iştah duası yok mu okuyalım üfleyelim bidon gibi olsun yemekten yemeklere doymasın Allahım oburr iştahı ver bebişi tombiş olsun bebişi 4 kilo doğsun rahatlasın benim midem çöplük mübarek her gördüğü yemeği içeri davet ediyor

Ben olsam acile gider nst ye girmek isterdim kuzum. Sen tecrübelisin ama yine de tedbir amaçlı istersen bir git kuzum
Cnm tecrubeli olsamda kasılmamı değilmi tam kestiremıyorumki
Benim eşim bni akşam akşam acile götürmez cnm
Yarın sabah git kndı doktoruna der
Boşuna evham yapma der. Sakin ol falan der.

Hayır sancı yok, yalancı kasılmada olabılır. Bnde duzenli 1.5 aydır magnezyum içiyorum. 2ye çıkarımmı dedim grek yok dedi. Çok agrın olursa endol fitil at dedi. Agrım falanda yok

Pekı mesela bebiş ayaklarını dayadı ittirdi dıyelım, yada popişini dayadı, sertleşti. Bz bunu nasıl anlıcaz, sertleşmemi oldugunu ilerıkı zamanlarda

Bende hayranla bakıyorumbenimde canım istiyor ama olmaz bu en zor olanıilk hamilelik prenses gibi oluyorsun diyorlar ben hiç prenses olan tarafını görmedimşükür bu günüme

Canım benim doktorum nedense magnezyuma ayrı bir sempati duyuyor kadın asistanlarına bile magnezyum kullandırıyor

İşte bende ayaklarını ittirdiklerinde ya da popoların ıfalan sert göremiyorum ya da yağ tabakam mı engelliyor ilk gebelik diye mi anlayamıyorum bilmiyorum yani işin komiği nst de bazen bebek hareketleri sancı olarak çıkıyor zaten 25-30 geçmeyen sancı bebek hareketi de olabilir gözüyle bakıyorlar 30 ve üzeri düzenli ilerleyerek gidiyorsa ona kasılma olarak takip etmeye başlıyorlar benim hep öyle baktılar nst takibime.

MaşAllah canım ama benimki bu kadar haraketli diğil ilk gebelik olduğu için korkardım belkideama arkadaşım bana dedi kızlar daha çok haraketli oluyor her yerden vuruyorlar

Yaaaa aynısına ben baktım, hatta içinin raflarını attırdık,eşim gitmişti bakmaya sonra vazgeçtik, ben kendim görüp alayım dedim. Dolap kapağını farklı seçtik. Orda bir planlama bölümü var kuzum orda istediğin rafı koyup çıkarıyorlar. Sonra bu amniyosentez falan olunca dedik ki çocuk odasını oyun odasını doğumdan sonra yapalım

Eklentiler

• DFBDDFC6-BB3D-4B8D-9FCA-BC506666EB18.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 53
  • 94E52A6E-B79B-4157-95D2-F1C3DDFD9333.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 57
MaşAllah canım ama benimki bu kadar haraketli diğil ilk gebelik olduğu için korkardım belkideama arkadaşım bana dedi kızlar daha çok haraketli oluyor her yerden vuruyorlar
Canım biliyor musun Atlasta öyle çok hareketli değil sanki. Sadece tekme hissediyorum bende

Kızlar puset örtüsü, sayfa daha göndermedi, nevresim ile birlikte gönderecek. İçim neden buruk bilmiyorum. Hiç bir hazırlık yapamıyorum. Kendimi şu amniyosenteze adapte ettim. Doktor belki ilk etapta bebeği sana vermeyebiliriz dedi ya, ondan tüm hevesim gitti. Dualarınıza ne olur oğlumu ekleyin.

Eklentiler

• 6D799E64-B9F9-4542-9190-12D053EAA0B1.jpeg
    137,1 KB · Görüntüleme: 54
  • 83A04CD1-02AB-4CAC-9BF7-681266419CD0.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 56
Canım biliyor musun Atlasta öyle çok hareketli değil sanki. Sadece tekme hissediyorum bende
Bende tekme bazen dalğalanma oluyor ama çok sert ordan şuraya olmaz bende içim rahat benim hatda doktora dedim 2 gün çok az haraket etdi uyumuş diyor korkma dedi bana..en son giderken de uyuyordu

Kuzum benim karnımın bir bölgesi degilde genel olarak sertleşiyor (ama 35. Haftalardaki olan sertlik kadar değil) o sırada değişik bir his geliyor karnıma kısa süre sonra gevsiyor. Maşallah büyüyorlar artık hareketleri de daha sert oluyor benim kızda iki gün önce yan yatıyordu sola ve sağa aynı anda vuruyordu sürekli iki gündür ya baş aşağı ya makat bilmiyorum ama vajinama vuruyor her vurmasinda çişim geliyor gibi oluyor bende videoya çekiyorum dediğin gibi karnım langir langir oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…