2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kizlar şeker yükleme testini yaptırmaya karar verdim ve bugün yaptırdık.Verilen içecek çok kötüydü zorla içtim iki bakvalaya eşit diyorlar ama asla değil bence aşırı şekerli
Niqu canım şekerde sorun çıkmadı su fazlalığı neden bi sorun teşkil eder mi diye sordum bazen yapısal olarak olabilir normal kabul ederiz dedi yeme içmeme herhangi bişey dikkat etmem gerekir mi diye sordum gerek yok dedi sana dr diyet vermiş ben anlamadım hanigisi doğru bi yorum yapmış

tweeetyyy Mesajları çok hızlı geçtim, bugün ilk söylenenin verdiği etkiyle napacağını şaşırmışsındır. Ben de senin gibiyim kötü bir şey olunca kimseyle konuşmak bile istemem, bugün bir geçsin eşinle kafa kafaya verip ne yapacağınızı, kimin geleceğini konuşun. Kızların dediği gibi istemiyorsun kimse gelsin, onlara açıklama yapmak zorunda kalmayayım diye ama evde birilerinin olması çok iyi oluyor aslında. Belki bu doktorun abartması olmuştur, üzme kendini. Van ya da Diyarbakır’dan iyi bir doktor bulup gidebildiğin yere kadar gidersin inşallah. Okuyamadım ama rapor almışsındır herhalde, almadıysan okula gitme muhakkak rapor al.

Yaaa sendede çıkmadı demek nasıl mutlu oldum bir bilsen demek ben tek diğilim yabenim doktorum öyle konuşunca düşün düşün kendimi mahv etdim..ama benim doktorum dedi dikkat etki fazla olmasın çünkü 32 haftadan sonra genelde daha çok artıyormuş.Senin doktorun çok iyi konuşmuş güzel

Kızlar D vitamini olarak ne kullanıyorsunuz ve kaç damla kullanıyorsunuz
Ben Ocean d3 Sprey kullanıyorum dil altına sıkılıyor günde bir fıs kana daha çabuk karışıyor diye bunu tercih etmiştim dün test sonucum 37 çıkmış öncesinde 20 civarlarında oluyordu damlalar kullanmama rağmen..

Canim geçmiş olsun inşallah takiple değerlerin normale döner

tweeetyyy kuzum senin tansiyon problemi mi çıktı kaçırdım ben takip edemiyorum uzun süredir bebeğinle ilgili kötü bir durum yok değil mi

Evet kuzum ben şeker olabilir diye de korrktum açıkçası yokmuş hamd olsun.benim doktorum korkulacak birşey olmadığını söyledi yapısal dedi sadece bakalım senin yaptığın diyetle bir degisiklik olacak mı tekrar kontrolün ne zaman

Benim doktorum da seninkiyle aynı şeyi söyledi canım bende de su fazlalığı var

Çok şükür kuzum ben diyetten sonra 2 defa gitdim doktora ama bir değişiklik yok malesef doktor yeterki artmasın diyor ama ben normale dönsün çok istiyorum diyet bana zor geliyor hem korkumda var artar diye

Benim doktorum da seninkiyle aynı şeyi söyledi canım bende de su fazlalığı var
Ben de kafama takmiycam canım Googledan bakınca da saçma sapan şeyler çıktı önüme keşke bakmasaydim.Olacak olanın onune gecemeyiz bazı durumlarda zaten hayırlısıyla kucağımıza alalım sağlıkla devam etsin inş

Çok şükür kuzum ben diyetten sonra 2 defa gitdim doktora ama bir değişiklik yok malesef doktor yeterki artmasın diyor ama ben normale dönsün çok istiyorum diyet bana zor geliyor hem korkumda var artar diye
Demek mi bazı gebeliklerde normal kuzum bizim gibi ben kafama takmayacagim bu durumu inş herşey de yolunda devam edecek sen de güzel düşün bebeklerimiz sağlıklı buna inanalım

Demek mi bazı gebeliklerde normal kuzum bizim gibi ben kafama takmayacagim bu durumu inş herşey de yolunda devam edecek sen de güzel düşün bebeklerimiz sağlıklı buna inanalım
AminBende çalıştığım kadarıyla kafamdan çıkartmaya çalışıyorum zaten çocuğum için ağlamıyorum üzülmüyorum tutuyorum kendimi bebişlerimize sağ salim kavuşucaz

Canım o kadar dikkat ediyordum ki zaten ailede şeker hastalığı var diye. Ama Buda geldi başıma son bir aydır o doktor koltuğundan güzel şeyler duyarak kalkmıyorum.
Şeker dışında sıkıntı da mı var kuzum

Kuzum fotoğraf atarmısın acaba çok çeşidi var ocean'ın?

Sağol kuzum kaçlık olanı kullanıyorsun ocean'ın çok çeşidi var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…