2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Amniyosentez oldum canım gecen hafta. Bebeğimin kalbimde delik var. İki damar arasında odacıga yakın delik boyutu azıcık büyüt 😭
Kuzum sonuçlarını aldın mı ben de önceki gebeligimde olmuştum amniyosentez kesin sonuç veriyor.burda bi arkadaşımızda daha vardı diye hatırlıyorum doktorlar kapanır diyor kalpteki delik için kalbini ferah tut inşallah herşey yolundadır anlıyorum seni zor bir süreç bu

Benimde bugün 28. Hafta tam europh europh biryenianneadayi biryenianneadayi bildiğim üçümüzün günüaynı , bende pazartesi gidiyorum kontrole bakalım önceden doktor bana da 37/38 arası demişti canım , sağlıkla gelsinler ♥️
Aaa aynıyız o zaman inşallah canım vakitli gelsinler ❤️ pazartesi benimde buradaki doktorda muayenem var kızımı görmeye gideceğim çapa da göstemiyorlar sadede kendileri bakıyor görüntü almak ta yasak🙄

Kuzum sonuçlarını aldın mı ben de önceki gebeligimde olmuştum amniyosentez kesin sonuç veriyor.burda bi arkadaşımızda daha vardı diye hatırlıyorum doktorlar kapanır diyor kalpteki delik için kalbini ferah tut inşallah herşey yolundadır anlıyorum seni zor bir süreç bu
Kuzum delik iki damar arasında o kısmı sıkıntı, damara baskı yaparsa oksijen alımı zor olabilirmiş. Sonucu bekliyorum bende kuzum Çapada yapıldım 10 gün oldu bugün. 21 gün ve 30 gün arası sonuçlar çıkar dediler. Bekliyorum canım insallahhhh güzel sonuçlar alırım.

tweeetyyy tweeetyyy Mesajları çok hızlı geçtim, bugün ilk söylenenin verdiği etkiyle napacağını şaşırmışsındır. Ben de senin gibiyim kötü bir şey olunca kimseyle konuşmak bile istemem, bugün bir geçsin eşinle kafa kafaya verip ne yapacağınızı, kimin geleceğini konuşun. Kızların dediği gibi istemiyorsun kimse gelsin, onlara açıklama yapmak zorunda kalmayayım diye ama evde birilerinin olması çok iyi oluyor aslında. Belki bu doktorun abartması olmuştur, üzme kendini. Van ya da Diyarbakır’dan iyi bir doktor bulup gidebildiğin yere kadar gidersin inşallah. Okuyamadım ama rapor almışsındır herhalde, almadıysan okula gitme muhakkak rapor al.
Heyet verdi kuzum. 40 günlük kurtarıyor beni zaten direk 32.haftaya atıyor. Biraz sindirmem düşünmem lazım rahatlamam lazım. Pek iyi değilim düşünemiyorum
tweeetyyy tweeetyyy kuzum senin tansiyon problemi mi çıktı kaçırdım ben takip edemiyorum uzun süredir bebeğinle ilgili kötü bir durum yok değil mi
evet kuzum malesef tansiyon problemim var bu da büyük bir sorun erken başladığı için 😔

Kuzum delik iki damar arasında o kısmı sıkıntı, damara baskı yaparsa oksijen alımı zor olabilirmiş. Sonucu bekliyorum bende kuzum Çapada yapıldım 10 gün oldu bugün. 21 gün ve 30 gün arası sonuçlar çıkar dediler. Bekliyorum canım insallahhhh güzel sonuçlar alırım.
İnşallah canım benim dua edelim 🤲🏻

Heyet verdi kuzum. 40 günlük kurtarıyor beni zaten direk 32.haftaya atıyor. Biraz sindirmem düşünmem lazım rahatlamam lazım. Pek iyi değilim düşünemiyorum

evet kuzum malesef tansiyon problemim var bu da büyük bir sorun erken başladığı için 😔
Kuzum inşallah düzelir moralini yüksek tut psikolojik olarak da tansiyon çok değişebiliyor senin uzakta olduğunu biliyorum ailenden askinda gelme imlanlari olsa ya da sen gidebilsen bir süre

Kuzum inşallah düzelir moralini yüksek tut psikolojik olarak da tansiyon çok değişebiliyor senin uzakta olduğunu biliyorum ailenden askinda gelme imlanlari olsa ya da sen gidebilsen bir süre
Şuan ki ruh halim kimseyi görmek dinlemek istemiyor kuzum 😔 yalnız olmak istiyor. Düzelicem biraz sindirmem lazım

Evet canım bana da az kaldı gibi geldi ama hepimizin o kadar farklı stresleri var ki zaman yaklaştıkça geçmek bilmiyor, normal yada sezeryan ikisi de uygun ama Çınar şu ana kadar hep makat geliş pozisyonunda böyle giderse sezeryan olacak sanırım , bende normale belki dayanamayabilirim sen canım tercihin var mı
Ya ben normal olsun çok istiyorum aslında ama kızçem ve kendim için hangisi hayırlıysa o olsun .

Şuan bilmiyorum yalnız olmak daha rahat daha güzel geliyor bana açıkçası. Yemeğimi yapabiliyorum hep yatmam gerekmiyor zaten. Evde birinin olması da beni geriyor çünkü
Canım bu konuda ben aslında seni anlıyorum, sen nasıl iyi hissedeceksen öyle yap, geçmişte yaşadığım 2 kayıptan sonra bu gebeliğimi kimseye söylemedim ailemden, yalnız geçiriyorum, hiç kimseye birşey açıklamıyorum, sadece çok yakın arkadaş grubum, benimle sevinecek insanlar yanımda, mutlu muyum, bu şekilde? Evet, kesinlikle daha mutluyum, stresim yok, çocuklarım eşim arkadaşlarım paylaştıklarım hep destek ve yanımdalar
Ailem, ailem annem babam teyzem vs elbet onlarda benim canım, ama bana gebelik sürecinde iyi gelmiyor, onların telaşı, stresi beni daha çok geriyor, böyle gerçekten iyiyim, mutluyum, ailemle görüşüyorum elbet yanlış anlaşılmasın, bebiş hele bir sağlıkla doğsun herşey güzel olur Allahın izniyle 🥰🤲

Canım bu konuda ben aslında seni anlıyorum, sen nasıl iyi hissedeceksen öyle yap, geçmişte yaşadığım 2 kayıptan sonra bu gebeliğimi kimseye söylemedim ailemden, yalnız geçiriyorum, hiç kimseye birşey açıklamıyorum, sadece çok yakın arkadaş grubum, benimle sevinecek insanlar yanımda, mutlu muyum, bu şekilde? Evet, kesinlikle daha mutluyum, stresim yok, çocuklarım eşim arkadaşlarım paylaştıklarım hep destek ve yanımdalar
Ailem, ailem annem babam teyzem vs elbet onlarda benim canım, ama bana gebelik sürecinde iyi gelmiyor, onların telaşı, stresi beni daha çok geriyor, böyle gerçekten iyiyim, mutluyum, ailemle görüşüyorum elbet yanlış anlaşılmasın, bebiş hele bir sağlıkla doğsun herşey güzel olur Allahın izniyle 🥰🤲
Yani ben kv kp istemiyorum kesinlikle ve kesinlikle. Onlar beni strese sokar ve ben daha mutsuz olurum. Odamdan çıkmaz olurum. Annem gelse tamam kız kardeşim de öyle ama zaten benim modum yok oturup kah kihlik bir durumum yok ki benim. Onlar gelse de gelmese de böyle olcam. Eşimle bile konuşmak istemiyorum ki ben. İçimde olanları konuşmak beni rahatlatmıyor Şuan için. En yakın arkadaşım gelecek yeniyıl tatiline ben böyle olduğum için onu duymak iyi geldi Şuan. İnşallah sağlıkla zamanında doğsun. Her türlü erken olacağını söyledi doktorum zaten. Ama amacımız 37 dedi. İnşallah hiçbir sorun kalmasın da dayanabilelim 37ye 🙏

Yani ben kv kp istemiyorum kesinlikle ve kesinlikle. Onlar beni strese sokar ve ben daha mutsuz olurum. Odamdan çıkmaz olurum. Annem gelse tamam kız kardeşim de öyle ama zaten benim modum yok oturup kah kihlik bir durumum yok ki benim. Onlar gelse de gelmese de böyle olcam. Eşimle bile konuşmak istemiyorum ki ben. İçimde olanları konuşmak beni rahatlatmıyor Şuan için. En yakın arkadaşım gelecek yeniyıl tatiline ben böyle olduğum için onu duymak iyi geldi Şuan. İnşallah sağlıkla zamanında doğsun. Her türlü erken olacağını söyledi doktorum zaten. Ama amacımız 37 dedi. İnşallah hiçbir sorun kalmasın da dayanabilelim 37ye 🙏
Ne iyi geliyorsa, kim iyi geliyorsa o olsun yanında, zamanla herşey düzelecek, hep güzel düşünelim, güzel olsun
Allah büyüktür, inşallah 37 e kadar dayanırsınız, bana da 37 38 hafta dedi
Hayırlısıyla sağlıkla vaktinde gelsinler 🤲

Ne iyi geliyorsa, kim iyi geliyorsa o olsun yanında, zamanla herşey düzelecek, hep güzel düşünelim, güzel olsun
Allah büyüktür, inşallah 37 e kadar dayanırsınız, bana da 37 38 hafta dedi
Hayırlısıyla sağlıkla vaktinde gelsinler 🤲
Amin amin kuzum inşallah 🙏 benim korkum çok daha erken olması. Umarım böyle birşey olmaz 🙏

X