2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Çok şükür canım, kaç haftalıktın, ne kadar çıktı kuzu 🧿
Sela ve cuma namazı arasında kuran okudum hepimizi geçirdim aklımdan dualar ettim, tweeetyyy tweeetyyy de de güzel haberler alacağız 🥰🤲 X Xxudy dan da🤲
Ve hepimiz sağlıkla alacağız bebekleri 🤲🥰
Canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim, inşallah. Güzel haberler verelim europh europh canım maşallah 🧿 çok sevindim. Sağlıklı kucağına al arkadaşım

ay benim normalde acı eşiğim yüksektir öyle her şeyi kolay kolay hissetmem ama böyle ağlatacka derece olduysa baya şidderliymiş demek ki diyorum🤭 gaz sancısı felaket bi şeymiş
Geçen bende öyle oldum nohut yemiştim ben zaten gazlı biriyim normaldede bekarken de gaz sancısı falan çekip hastanelik olmuştum hahahwjdw yememeye özen gösteriyorum ama ekşili köftenin içindeydi mecburen yedim somra zabaha kadar kıvran dur 🤣🤣

Geçen bende öyle oldum nohut yemiştim ben zaten gazlı biriyim normaldede bekarken de gaz sancısı falan çekip hastanelik olmuştum hahahwjdw yememeye özen gösteriyorum ama ekşili köftenin içindeydi mecburen yedim somra zabaha kadar kıvran dur 🤣🤣
kuru fasulye ve nohutu doğuma kadar yasaklıyorum kendime😂😂 kız benim ilk defa başıma geldi bursakiler söylemese gaz sancısı olduğunu anlamazdım😂

Kuzum onlar serum takarlar bir ilaçla belki olmuyor bak ben biliyorsun ilk haftada hastanede yatdım 2 gün durmadan serum yedim hem çok şükür kiloda almış oksapar ben vuruyorum sor lazımsa sana yazsın oksapar doğuma kadar
Bakalım kuzum düşüncem Şuan kafam çok karışık

Kızlar benimde bir sorum var ya kafama takılıyor zaman geçtikçe 🤔 şimdi plasenta previa marjinal(plasenta rahim ağzına çok yakin) teşhisi konuldu ilk zamanlar önemsemedim yukarı çıkar diye ama 28.hafta da çıkmadı hâlâ doktorda kabul etti artık çıkması daha zor diye 🤷🏻‍♀️ simdi yattığım ve hareketlerime dikkat ettigim surece Allah’ın izniyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama sezaryen kısmı kafamı karıştırıyor youtube de dinlediğim doktorlar iste dogumlarda cerrahi işleminde yapıldığını o yuzden donanımlı bir hastanede dogum yapılması gerektiğini falan söylüyor ben doktorumdan memnunum bana basta söyledi dogum oncesi kan stoklamamız gerekicek falan diye ama sizce farklı bir doktor görüşü alayım mi ? Eğitim ve araştırma hastanesi veya direkt kadın dogum hastanesi tarzı yerlerden ?
canım bence hepimiz donanımlı bir hastanede doğum yapmalıyız özellikle çocuk yoğun bakım ünitesine bile bakmak gerekiyor kan stoklarında sorun varmış ama takas da kabul ediyorlar galiba başka kan grubu da olsa veriyorlar aradığın kanı tedarik ediyorlar kimse kızmasın ama ben kan bağısı ve organ bağısında diyanete sorumluluk yüklüyorum camilelerde cumalarda tesvik edilebilir

Kuzum elbet vardır bi çözümü başka bir ilacı vardır . Perinatolog ve daha iyi bir hastane bence çözüm olur. Bu kadar yüksek tansiyonlu insanın tansiyonu nasıl düşüyor. Ama bebek iyi sağlıklı yeter ki tansiyon düzelsin beslenecek rahat rahat.
Bakalım kuzum. Sağlık ocağı da gencinden yaşlısına herkeste tansiyon sorunu var diyor. Kızlar bakın ben hiç hissetmiyorum tansiyonu. Ölçmesem bilmem. O yüzden siz de dikkat edin 🙏

Gazlı zamanlarda bebek de mi rahatsız oluyor noluyor. Sanki daha çok kıpraşıyor ben gazlıyken

kuru fasulye ve nohutu doğuma kadar yasaklıyorum kendime😂😂 kız benim ilk defa başıma geldi bursakiler söylemese gaz sancısı olduğunu anlamazdım😂
Kız bir kıvrandırıyor varya bazen böyle durup.durup bir ağrı saplanıyor kalıyorsun olduğun yerde 😂😂

X