2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Şase faln fayda etmıyor cnm maalesef, bn 1 hafta boyunca serum, antıbıyotik, fitil bide idrar yolları hapı aynı anda içtım.
Zar zor düştü
Demekki yoğunluğa göre değişiyor. Bana 2 defa şase kullandırttı doktor biri hamile değilken diğeri hamileyken ikisinde de geçti ben de

Kızlar ben 2 tane pijama aldım fotodakilerden. 175 boy 80 kg XL aldım inşallah güzel olurlar 😍

Eklentiler

• IMG_2662.jpeg
    IMG_2662.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_2661.jpeg
    IMG_2661.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 57
Ay evet burda bir arkadaşta 1800e yaptirmis ama hastanede 🤦🏻‍♀️ evet reçete yazdılar eczanelere bakabilirsin ama ecza deposundan alırsan ücretsiz veriyorlar öylede yapabilirsin dedi sağ olsun bende öyle yaptım 😁 ecza deposunu aradım elinizde var mı diye recete numarasini aldi saat 4de gelir dedi kisiye ozel getirtiyolarmis heralde oyle aldim iste 😊
Ben özel klinikte kürtajdan sonra vuruldum eczaneden getirdiler 1800 TL'ye şimdi arada devlet hastanesine gidiyorum gebelikte kaydım olsun diye 28 haftalık olduğun gün gel vuralım kan uyuşmazlığı iğnesini dedi ücret falanda söylemedi randevu almanada gerek yok dedi

Kızlar ben 2 tane pijama aldım fotodakilerden. 175 boy 80 kg XL aldım inşallah güzel olurlar 😍
Sağlıkla giymek nasip olsun çok güzeller 🥰 bende kısa kollu aldım neredeyse aynı seninkiyle kapalı olduğum için üzerine hırka götüreceğim iki takım pijama aldım acaba sabahlık tarzıda almak gerekiyormu?

Sağlıkla giymek nasip olsun çok güzeller 🥰 bende kısa kollu aldım neredeyse aynı seninkiyle kapalı olduğum için üzerine hırka götüreceğim iki takım pijama aldım acaba sabahlık tarzıda almak gerekiyormu?
Amin inşallah 😍 Bende kışın hamilelik öncesi de sıcaklardan bir insanım yani sıcak hiç sevmiyorum uzun kolluda daralıyorum bir tane uzun bir tane kısa aldım sezeryan sonrası çok üşünüyor diyorlar 🤷🏻‍♀️ üstüne hırka mantıklı canım bende hırka alacağım yanıma her ihtimal de ama sabahlık normal doğum yapanlar için ilk gün giymek mantıklıymış muayene falan oluyor dediler ama sezeryan için alt üst takımlar mantıklı deniliyor bende alt üst daha rahat ederim hem hastanede hem evde diye düşündüm kv , kp falan gelirse sabahlık gibi elbiseyle rahat edemeyebilirim onun stresini yaşamak istemedim

Amin inşallah 😍 Bende kışın hamilelik öncesi de sıcaklardan bir insanım yani sıcak hiç sevmiyorum uzun kolluda daralıyorum bir tane uzun bir tane kısa aldım sezeryan sonrası çok üşünüyor diyorlar 🤷🏻‍♀️ üstüne hırka mantıklı canım bende hırka alacağım yanıma her ihtimal de ama sabahlık normal doğum yapanlar için ilk gün giymek mantıklıymış muayene falan oluyor dediler ama sezeryan için alt üst takımlar mantıklı deniliyor bende alt üst daha rahat ederim hem hastanede hem evde diye düşündüm kv , kp falan gelirse sabahlık gibi elbiseyle rahat edemeyebilirim onun stresini yaşamak istemedim
Çok haklısın sezeryanmı olacak bellimi hayırlısıyla 😍 ben hiç doğumu konuşmadım doktorumla ama normal görünüyor şimdilik desiğin çok mantıklı aslında ozaman ben yinede bir takımda öyle alayım ne olur ne olmaz diye🌸

Çok haklısın sezeryanmı olacak bellimi hayırlısıyla 😍 ben hiç doğumu konuşmadım doktorumla ama normal görünüyor şimdilik desiğin çok mantıklı aslında ozaman ben yinede bir takımda öyle alayım ne olur ne olmaz diye🌸
Benim ikiz sezeryan olacak canım Allahın izniyle inşallah hepimize güzel kolay huzurlu doğumlar nasip olsun sonu mutluluk olsun 🧿😍

X