2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kesinlikle doktoru duyuyor eve gelince ye şurda kaç ay kalmış çocuk kilo alsın diyor. Bilmiyor asıl kiloyu ben alıyorum 😁
Benimki de böyle aynı🤣 söyleyince de ciddiye almıyor. Kola içilirken iç biraz bi yerin şişer diyor. İçince şişiyorum zaten 🤣 burda görüyorum bazı kocalar hamile eşlerinin sağlıklı ne yiyip içmesi gerektiğine kadar araştırıyor.ona göre davranıyor. 🥲

Niye o kadar fark var acaba. Beslenme kaynaklı da olabilir. Benim de sağlık ocağında sadece açlık olarak baktıkları hep 76-78 gibi çıkmış. sağlık ocağının yaptığı testler yanlış çıkıyor diyenler de oluyordu. 🥲
canım onu ben de duydum kan beklemiş oşduğu için özellikle tiroid testleri hep hatalıymış

Kızlar. Birinci saat 197, ikinci sat
Canım bana 75lik yaptırdı. Biraz yüksek dedi yarın detaylı konuşalım dedi, kontrole gideceğim yarın
Kuzum endişe etme bunun için. Dikkat edince düzeliyormuş. Şubat grubunda okumuştum. Benim de cumartesi yükleme bakalım ne çıkacak

Kızlar. Birinci saat 197, ikinci sat
Canım bana 75lik yaptırdı. Biraz yüksek dedi yarın detaylı konuşalım dedi, kontrole gideceğim yarın
Benimde sınırda çıkmıştı 75 ml ilk yükleme , 20 gün dikkat edip diyet yaptım 2. Kez 75 ml yükleme yapalım tehlikeye atmayalım dedi hem pcos hem kilolu hamile kaldığım için ama 2 yükleme de sınır altında çıktı değerlerim diyet yapıyorum 2 aydır öyle devam ediyorum, benim ilk yüklemeyi 20. Haftada yaptı önlem amaçlı

Sen bi de maşallah az kilo almıştın yanlış hatırlamıyorsam canım 😊.
Öyleydi ama sanki işler çığrından çıkıyor canım 😂 çünkü 5 kg almışım 🥲 diğer gebeliğimde resmen doğuma yakın bu kiloyu almıştım. Sanırım dikkat etmem gerekiyor 🥲

Benimki de böyle aynı🤣 söyleyince de ciddiye almıyor. Kola içilirken iç biraz bi yerin şişer diyor. İçince şişiyorum zaten 🤣 burda görüyorum bazı kocalar hamile eşlerinin sağlıklı ne yiyip içmesi gerektiğine kadar araştırıyor.ona göre davranıyor. 🥲
Yok gerçekten benimkide anlamıyor bide bana sen zayıfladın demezmi tartı bas bas bağırıyor 😂😂

Kızlar Nexus nebulizator alıp kullanan var mı benim oğlan biraz kırık grip olacak gibi akşam yatmadan verdim şimdi yine veriyorum içine 6ml izotonik su koydum kokusu kireç gibi geliyor normal mi ??

• Beğen
Reactions: The
Benimde sınırda çıkmıştı 75 ml ilk yükleme , 20 gün dikkat edip diyet yaptım 2. Kez 75 ml yükleme yapalım tehlikeye atmayalım dedi hem pcos hem kilolu hamile kaldığım için ama 2 yükleme de sınır altında çıktı değerlerim diyet yapıyorum 2 aydır öyle devam ediyorum, benim ilk yüklemeyi 20. Haftada yaptı önlem amaçlı
kuzum banda yarın görüşelim dedi. Senin 2.kaç çıkmıştı canım

X