2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Baktın çok alıyorsun edersin canım . 5 kg da gayet iyi 6 ayda bence
Son aylarda çok alırsam diye korkuyorum açıkçası. Gerçi emzirirken her türlü veriliyor Allah'ın izniyle ama yine de işte kontrollü ilerlemek lazım bizim aile hep zayıf. Eşim de dahil. O yüzden kendimi tombiş hayal edemiyorum

Yok valla bende beyaz ekmek yiyorum hala yaa ekmekle çok karnımı doyurmak istemiyorum . Mesela sabah 2 yumurta çırptım içine de baya bi lor peynir koydum . 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişirdim güzelce . Yarım dilim ekmekle yedim.O kadar çok doyurdu ki hala bir şey yiyesim yok

Kızlar Nexus nebulizator alıp kullanan var mı benim oğlan biraz kırık grip olacak gibi akşam yatmadan verdim şimdi yine veriyorum içine 6ml izotonik su koydum kokusu kireç gibi geliyor normal mi ??
Ben kullandım canım oğlumda. Hiç öyle koku falan yaşamadım yani geçen hafta kullandım birkaç kez. Ama ben içine azcik aromatik yağ döktüm bir iki damla ilk kullanımda. Sonrasında hala onun kokusu geliyordu o yüzden de gelmemis olabilir. Baya memnun kaldım ama gerçekten iyi ki almışız.

Nasıl yaa sabahtan yedin ve hala biiey yiyesin yok mu o sıra da yedikçe acıkan ben artık çok sıkıldım sağlıklı yemek düşünmekten. Keşke biri yapsa ben yesem

Tabi sağlık için kontrollü ilerlemek lazım bence de fazla kilo iyi değil. Ben de alışık değilim bazen ayak tabanlarım bile ağrıyor azıcık fazla yürüsem. Zor taşıyorum sanki. Ben kendim zayıfytım hep ama annem kardeşlerim kilolu genetiğimde var gibi tombişlik. İnşallah gebelik sonrası toparlarım ..

İyi bari beyaz ekmek yiyenleri görünce sevindim yer yüzünde beyaz ekmek tüketen eşimle bi ben kaldım sanıyordum bu sabaha kadar yumurta gerçekten uzun süre tok tutuyor. Hem de bebişe faydalı ben 1 tane yiyorum çok nadir 2 yiyorum. Genelde haşlama o da

Şase faln fayda etmıyor cnm maalesef, bn 1 hafta boyunca serum, antıbıyotik, fitil bide idrar yolları hapı aynı anda içtım.
Zar zor düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…