2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum tansiyon oradayken çıkmıştır belki stresten. Takip etmen lazım yani. Belki de yok ☺️
Canım aslında hep normal çıkıyordu doktorda evde sabah akşam yemekten sonra dinlenirken ölçtür ona göre değerlendirelim dedi ama ben korktum yinede kilo falanda aldım onun etkiside olabilir 🥹

Maşallah senin normal ozaman. İlk aylar neydi geldim eve tatsız tuzsuz bir kahvaltı yaptım. Eşime diyorumki tatlını çikolatanı kekini dışarda ye getir sakın eve getirme yoksa gözüm döner 😁
Doktor biraz fazla almışsın dedi. Daha 3 ay var önümüzde diye.. zaten yanımızda yaşayanlar çok önemli. Eşim de biraz dikkat etse benim yediğim içtiğime işime gelir. Eve beyaz ekmek almasın mesela. gece künefe yiyelim dersem sağlıksız diye uyarsın yememe engel olsun yani. 🤣 Sağlıklı beslenme konusunda sıfır resmen.

Doktor biraz fazla almışsın dedi. Daha 3 ay var önümüzde diye.. zaten yanımızda yaşayanlar çok önemli. Eşim de biraz dikkat etse benim yediğim içtiğime işime gelir. Eve beyaz ekmek almasın mesela. gece künefe yiyelim dersem sağlıksız diye uyarsın yememe engel olsun yani. 🤣 Sağlıklı beslenme konusunda sıfır resmen.
Benimkide öyle malesef yaramıyorda maşallah 🥹ben su içsem bir taraflarım şişiyor. İyiki bir çocuğum tatlıya tepki veriyor dedim tatlısız günümüz yok. Dün akşamda işten gelirken tüh tatlı almayı unuttum dedi iyikide unutmuş. Bugün tembihledim evdeki abur cuburlarıda ona yedirirsem tamamdır.😂

Kızlar idrar yolunda yine lökosit 16 olmuş, tam bu idrar yolu belasından kurtuldum derken yine başladı.
Bende de çıktı ya böbreğime vurmuştu benim en son antibiyotik falan kullandım düzelmişti ama yine çıktı 🤦🏻‍♀️

Öneriyorsan değerlendirebilirim kuzum. Yani işe yarar mı hiç bilmiyorum beni biriyle konuşmak rahatlatmaz gibime geliyor ama denemek istiyorum
Bana fayda sağladı canım. Sen de bir düşün istersen yine eğer karar verirsen yaşıni, ne kadar bütçesi olduğunu, başvuru nedenini bana özelden yazarsın. Bende iletirim geri dönüş yapanları sana iletirim

Benimkide öyle malesef yaramıyorda maşallah 🥹ben su içsem bir taraflarım şişiyor. İyiki bir çocuğum tatlıya tepki veriyor dedim tatlısız günümüz yok. Dün akşamda işten gelirken tüh tatlı almayı unuttum dedi iyikide unutmuş. Bugün tembihledim evdeki abur cuburlarıda ona yedirirsem tamamdır.😂
🤣.Bi de çok yiyip içtiğimizi iyi bişey sanıyorlar 🤣

X