2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bende 1 tane lohusa takım aldım ama bunlarda cok iyi oluyor dediler ilk zamanlar icin emzirmede de sezeryan olursak dikis yeri icin de iyiymis ay yikayinca cekiyosa acaba xxl mi alsam ki
Bak ben bunlardan aldım yanlardan ayarlanıyor dikiş olucaksa bile sıkmaz

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-12-21-02-30-62_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2023-12-12-21-02-23-99_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 69
tweeetyyy seninle benim 32. ve 33. hafta sömestr tatiline denk geliyor. Doğum sonrasına aktarabilcez mi o 2 haftayı sence
Kuzum ben maalesef raporluyum normalde 37ye kadar çalışmak istiyordum ama sağlığım izin vermedi. Bundan sonra çalışmayacağım. Doğumdan sonra rapor almak için de yeniyıldan sonra heyet almaya çalışacağım

Kızlar bugün bebekler çok hareketli değil canım sıkılmaya başladı biraz. Sabahtan annemler geldi kahvaltı hazırladım sonra onlar temizlik yaptılar 2-3 saat bende o sırada hiç temizlik yapmadım ama ayakta durdum ne nasıl nerede nereye koyulacak gibi yardım ettim söyledim yerleri sonra gittiler bende hemen duşa girdim duştan sonra yemek hazırlamak için yine ayaktaydım yani hazırdı yemek ısıttım falan derken 5-6 saat yatmadım hep oturur haldeydim acaba ondan mı yoruldular mı ki? Çok nadir hareket ediyorlar ben dokununca gelmiyorlar kafalarına göre iki vurup gidiyorlar sanki

Kuzum ayaktaymışsun ya yorulmuşlardır minnoşlar endişe etme lütfen. Günleri günlerini tutmuyor sıpaların

sen bi tam olarak yat dinlen ayaklanırlar

Yorulmuşsundur kuzum, ayaktaymışsın hep, öyle günlerde bende daha az hissediyorum, yarın acısını çıkarır minnoşlar gönlünü ferah tut sen

Ben de iki gündür aynı anlattığım tempodayim. Bebislerin ranzalari dolapları falan geldi. Annemle onları temizleyip yerleştirdik. Ben çok bir şey yapmadım ama yine de ayaktaydim. Bugün de evin geri kalanını temizledik. Normalden çok daha az oynuyor yoruluyorlar gerçekten endişe etme.

Valla ben aynısını yazmak istedim sen belkide yorulmuşsun ama ben hiç iş görmedim yürümedim fazla yani fazla haraket yok iki gündür moralim hiç iyi diğil önceden 1 meyveye bile hemen tepki verirdi

Valla ben aynısını yazmak istedim sen belkide yorulmuşsun ama ben hiç iş görmedim yürümedim fazla yani fazla haraket yok iki gündür moralim hiç iyi diğil önceden 1 meyveye bile hemen tepki verirdi
Kuzum bazen böyle hareketsiz de oluyomuş ama. Mesela benimki de bazen çok hareketsiz sonra bi bakıyorum bir gün boyunca hareketli. Değişiyor yani

Kızlar hiç ödem toplayanınız var mı ben çok ödem oldum su da içiyorum ama baya şiştim yani ayak bileklerim ve gözlerimden anlıyorum bunu

Kuzum bazen böyle hareketsiz de oluyomuş ama. Mesela benimki de bazen çok hareketsiz sonra bi bakıyorum bir gün boyunca hareketli. Değişiyor yani
Bilmiyorum ya 2 gündür öyle valla bundan sonra yeterki çok haraket etsin hiç konuşmam bakalım yarın doktorum ne söylicek..birde benim suyumda fazla aslında çok haraketli olmalı

Canım normal, benimde oldu bir kaç daha az hissettiğim zamanlar doktor normal demişti.

Bilmiyorum ya 2 gündür öyle valla bundan sonra yeterki çok haraket etsin hiç konuşmam bakalım yarın doktorum ne söylicek..birde benim suyumda fazla aslında çok haraketli olmalı
Canım sen yarın bir oranı sor bakalım. Kaçmış kaç ölçüyor doktor 5 ile 7 arası normalmiş. Senin kaç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…