2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sen bilirsin elbette ben doktorlardan duyduğumu söyledim

Kedi miydi köpek mi ? Eğer kediyse o sineklige tırmanıyorlar daha sakıncalı pat diye düşüverir bebenin üstüne Allah korusun
Evet ya hopluyorlar pat diye düşerler çocuğun üzerine

Reactions: The
Ağlarken sevmezlerde uyurken sıcak gelebilir çocuğun beşiğinin üstüne sineklik koyacam mecbur
Kaç kilo kediler kuzum? Benim minnoş 12-13 kilo. Ama benim ki hiç oralı değil. Yatağına yatabilir ama başta alıştırıp sözümü dinletirim. Bizimle 2 aylıktan beri. Söz de dinler çıkma gitme dersem gitmez yani

Sanırım kediler köpeklerden daha fena asssla lafımı dinlemiyorlar ve yapma demem onlar için hiçbir şey ifade etmiyor

Sanırım kediler köpeklerden daha fena asssla lafımı dinlemiyorlar ve yapma demem onlar için hiçbir şey ifade etmiyor
Evet kediler fena köpekte alfa var. Eşim onun için çok önemli. Beni çok dinlemiyor ben yumuşak geliyorum ona ama eşimi dinliyor

Kedi miydi köpek mi ? Eğer kediyse o sineklige tırmanıyorlar daha sakıncalı pat diye düşüverir bebenin üstüne Allah korusun
Sinekliğin kenarları demir çerçeveli icide çelik beşikten büyük içine düşmez baya iyi olur inşallah camada takıyorum bir süre öyle devam eder bebek kendini korumayı öğrenince açarım artık

Biri 7 biri 5 kilo Tosunlar baya köpek kolay kolay tirmanamazda kedi heryere sığıp atladığı için daha dikkatli olmak lazım

Onlar hissediyor bizdeki değişimi hep destekler benimkilerde etrafımda sürekli göbeğime ayrı zaafları var
iki kedim var bi tanesi 9 senedir diğeri6-7 senedir bende ikisi de benim kızım evladım ama büyüğüyle çok daha farklı br bağımız var bildiğin bu ara bebek gibi kucağımda durmak istiyor sürekli yüzümü yalıyor karnıma yatıyor inş çok kıskançlık yaşamayız doğunca

Kızlar hastane için bu pijamadan alacak olan varsa 1-2 beden büyük alın şimdi geldi de 64 kiloyum L beden aldım ama tam oldu doğumda düğmeleri kapanmaz iade edip xl alıcam bakalım

Eklentiler

• IMG_0262.png
    419,1 KB · Görüntüleme: 60
Benim oğlanda öyle başıma sarılarak uyur yedi yaşında bebekliginden beri benle yapışık yaşarız evde eşimden bile kıskanır eşim sarilarak uyursa gelir üstüne oturur aramıza yatar falan gerçekten çok başka bir bağımız var çok merak ediyorum bebeyle nasıl olacaklar

Kızlar hastane için bu pijamadan alacak olan varsa 1-2 beden büyük alın şimdi geldi de 64 kiloyum L beden aldım ama tam oldu doğumda düğmeleri kapanmaz iade edip xl alıcam bakalım
Bunun bordo rengi var bende yıkadıkca kısalmış kolları ayakları hastane için ben gebe pijaması aldım belden ayarlanıyor

Bunun bordo rengi var bende yıkadıkca kısalmış kolları ayakları hastane için ben gebe pijaması aldım belden ayarlanıyor
Bende 1 tane lohusa takım aldım ama bunlarda cok iyi oluyor dediler ilk zamanlar icin emzirmede de sezeryan olursak dikis yeri icin de iyiymis ay yikayinca cekiyosa acaba xxl mi alsam ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…