2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar muslin sipariş etmiştim 2 tane çok beğendim küçük diğil içinden 4 tane ağız mendili de çıkıyor..küçük boy almıştım bunlar tam istediğim gibi kundak yapmak için
O zaman kundak yapılacak müslin boyuru 120x120 dir diyebilir miyizi?

Benimki şimdiden başladı 2.çocuk diye. Cahil cahil konuşma diyorum djsjs kardeşsiz olmaz dedi. Çocuğun kardeşe değil ebeveyne ihtiyacı var, sen güzelce ilgilen çocuğumzla dedim djdjsj

Kız ben hamileliğin 2.ayından beri göğüslerim de dahil lierc kullanıyorum korktum bak şimdi. Göğüslere sürmeyeyim artık o zaman
Ahahhahaha cahil cahil konuşma iyiymiş 😂😂😂😂😂😂😂

Ofg ben 30 lu haftalarda alışverişe başlayacağım daha 😂

Yaa biliyor musun, çok çok enteresan ama insan unutuyor yoksa nasıl 4 5 çocuk yapılır ki 🤷‍♀️ benim ilkinden sonra hiç yapmamam gerekirdi ama ondan sonra 4 kere daha hamile kaldım 😮
Hep öyle diyorlar kuzum ama çok çektim çekiyorum ya. Psikolojik de çok yıprandım yani 🙈

Kuzum ben küçük boy sipariş etmiştim anneme gösterdim bana dedi çok küçük bunu aldım dedi çok iyi hatda gösterdi bana tam dedi kundaklık bir müslin sanırım ben yine alıcam
Ben de daha hiç müslin almadım. Bilmiyordum iyi oldu boyutu öğrendiğim. Sağol bebiş.

Ben de giyinip iş bilgisayarımı da alıp avm ye mi gitsem diyorum. Bugün oradan çalışırım. Hem biraz mağaza gezerim belki diye düşünüyorum. Yılbaşı hediyesi almam lazım daha. Her sene minicik bir çorap da olsa vermeye çalışıyorum çevreme. Ama eşimle gezilmiyo öfff, pöffff, almadın mı, bakmadın mı sıkıntısı basıyo kocayı. Rahatça gezerim. Belkim e-bebek mapazasına girer oradan da alışveriş yaparım kızçeme 🥰

Not: Benim avm yalan oldu. kargo gelcekmiş bugün eve 2 farklı. Binada da kimse yok. Neyse belki erken gelirse öyle çıkarım.

Bnımde hareketler artık göbek deliği civarına çıktı. 🤩Ayaklar sol altta, sağ üst kafa, orası sert zaten.

Bnımkininde ne zmn ultrasona girsem eller hep yüzünde. Demekki o göbek deliği kıprasmaları elleri🤩
Benim ayakları sağ altta kafası midemi ittiriyo poposuda göbeğimi yüzünü göremiyoruz kolay kolay dirsek atiyoda olabilir dün o kadar ücret ödedim muayene olacam diye sadece rahim ağzına odaklandık ultrasonda çok güzeldi bebeğe bakamadım korkudan doktorda rahim ağzına odaklandı aslında bakabilirdik üzülüyorum şuan 😢

Aşağıda ayakları var kasığımi tepikliyo bazen ama sırtı dönük olduğu için içeri doğru tekmeliyo benimki poposunu dışarı ittiriyo kuduruk 🤤🤤
Benimkide 24. Haftada baş aşağıydı doktor küçük olduğu için daha çok pozisyon değiştirir merak etme dedi ne durumda şimdi merak ediyorum

• Beğen
Reactions: The
Uçları çok kuruyor zaten bence avuç içiyle üstünden geçebilirsin o zaman uyarılma olmuyor benim çorak topraklar gibi olmuştu bir ara mecbur sürdüm her doktor başka birşey söylüyor mesela benim.arkadasim tandem emzirme yaptı hamileyken kızını emziriyordu erken doğum olacak olsa o yapardı doğurdu ikisini birden emzirdi 🤷
Doğru gerçi. Ay zaten krem sürdüğüm halde kuru. sürmesem düşünemiyorum.
Karnıma bakıp oğlum ne yapıyon annem ne yapmaya çalışıyon diye konuşmaya başlıyorum 😂 biri görse delirdim sanacak geçen hafta ilk yapmaya başladığında şaşırma efektli bağırıyordum kardeşim hep korktu beni korkutuyon diye dedim bende korkuyom bu bebe ne yapiyo keşke ultrason olsa bakabilsem
:KK70: ben geçende ayaktayken aahhhhh diye bağırdım bi anda. ilk defa öyle farklı bi hareketi oldu. ne yapıyolar bilmiyorum :KK70:
Yani bence çok uçlarıyla oynamadıktan sonra bişi olmaz. Avuç içimle yağlıyorum göğüslerimi mesela hızlıca. 10 sn bile sürmüyo zaten. Uçları kurudukça da sıkıntı.
kesinlikle. lierac göğüslere sürülür dimi ya. bi zararı yoktur yani.
Ahahhahaha cahil cahil konuşma iyiymiş 😂😂😂😂😂😂😂
:KK70: :KK70: :KK70: hahah . napayım kuzum. adam çocuk dediğin kardeşsiz olmaz dedikçe karşımda 70 yaşımdaki dedem var gibi geliyo ddjdjjd

:KK70: ben geçende ayaktayken aahhhhh diye bağırdım bi anda. ilk defa öyle farklı bi hareketi oldu. ne yapıyolar bilmiyorum :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70: hahah . napayım kuzum. adam çocuk dediğin kardeşsiz olmaz dedikçe karşımda 70 yaşımdaki dedem var gibi geliyo ddjdjjd
Olur mis gibi de olur canım neden olmasın. Kedi alırız de 😂😂😂😂

Ben lierac kullanmadım canım bilmiyorum. Badem yağı sürüyorum sadece karnıma ve göğüslerime.

X