2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bu sabah tartıldım. 25+2 deyim 2 kilo almışım. Ama aşırı ödemli ve şişim bence bu direk ödem yani yüzüme bakan ödemimi görebiliyor
Kuzum bulantidan dolayi önce verdin kilo dimi sonra verdiğini alarak +2 oldu yani. Benim annemde kardeşimde 3 kilo verdi sonra 5 kilo aldı toplamda kardeşim 2500 kg doğdu 35 haftalık, bir ay geçti siskoluktan kafasını tasiyamiyordu

badem yağını bende kullanıyorum ama valla yağlanmak bazı günler zor geliyor ya
Yaa kızlar yağ sürmekten mi neden bilmiyorum geçen gün banyodan çıktım kurulandim karnıma bı baktım ayna gibi parlıyor ama bildiğiniz parlıyor sizinde öyle mi eşim gergin olduğu için diyor ama bilemedim

Evet kuzum 73 le hamile kaldım. 70 olmuştum. Bir ay önce 73tüm bugün tartıldım 75. Ama gerçekten bu bile ödem eminim yani görseniz felaket haldeyim
Ayyy dün arkadaşın oğlunu gördüm Ekim de doğdu 2500 gr. Şimdi 5 kilo olmuş tosuncuk gibi ve dönmelere başlamış ben şok

hahaah ayyy hiç bakmadım öyle ne bilim. bugün bi dikkatlice bakim pehlivan gibi olduk be

Yaa maşallah benim de gözlemlediğim küçük bebekler çok daha hızlı kilo alıyor büyüyor annem de kardeşimde sorun var zannederdi kafası hep yana düşerdi yanakları tasiyamiyordu komşular obez usta koymuştu adını

Ahahahahha evet şükür bir de benim ki saha çok sağ tarafa vuruyor. Sağ tarafa vuruyorsa erkek diyordu internette ben çocuğu kızım diye seviyorum doktor kaç kere kesin kız dedi ama korkuyorum
Hahahah sürpriz yapmaz heralde bu saatten sonra benim kızda bak kaç haftalık olduk hala sola vuruyor genel olarak sağ tarafı baskasina tahsis ettik sanki ikiz çocukta tasiyabilirmisim boş orası zaten

Kızlar bu sabah tartıldım. 25+2 deyim 2 kilo almışım. Ama aşırı ödemli ve şişim bence bu direk ödem yani yüzüme bakan ödemimi görebiliyor
Bebeğim takılma hiç. Ben tonla şey yiyip içiyorum bende daha yeni 2 kilo almışım düşün. Yediğin her şey bebeğine yarıyor merak etme Ödem konusunda da şu tansiyon ilacı falan etkiliyo olabilir. Sıkma cnaını. Ödem en kolayı. Doğumdan sonra geçecek hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…