2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
O zaman kundak yapılacak müslin boyuru 120x120 dir diyebilir miyizi?

Ahahhahaha cahil cahil konuşma iyiymiş

Hep öyle diyorlar kuzum ama çok çektim çekiyorum ya. Psikolojik de çok yıprandım yani

Kuzum ben küçük boy sipariş etmiştim anneme gösterdim bana dedi çok küçük bunu aldım dedi çok iyi hatda gösterdi bana tam dedi kundaklık bir müslin sanırım ben yine alıcam
Ben de daha hiç müslin almadım. Bilmiyordum iyi oldu boyutu öğrendiğim. Sağol bebiş.

Ben de giyinip iş bilgisayarımı da alıp avm ye mi gitsem diyorum. Bugün oradan çalışırım. Hem biraz mağaza gezerim belki diye düşünüyorum. Yılbaşı hediyesi almam lazım daha. Her sene minicik bir çorap da olsa vermeye çalışıyorum çevreme. Ama eşimle gezilmiyo öfff, pöffff, almadın mı, bakmadın mı sıkıntısı basıyo kocayı. Rahatça gezerim. Belkim e-bebek mapazasına girer oradan da alışveriş yaparım kızçeme

Not: Benim avm yalan oldu. kargo gelcekmiş bugün eve 2 farklı. Binada da kimse yok. Neyse belki erken gelirse öyle çıkarım.

Benim ayakları sağ altta kafası midemi ittiriyo poposuda göbeğimi yüzünü göremiyoruz kolay kolay dirsek atiyoda olabilir dün o kadar ücret ödedim muayene olacam diye sadece rahim ağzına odaklandık ultrasonda çok güzeldi bebeğe bakamadım korkudan doktorda rahim ağzına odaklandı aslında bakabilirdik üzülüyorum şuan

Aşağıda ayakları var kasığımi tepikliyo bazen ama sırtı dönük olduğu için içeri doğru tekmeliyo benimki poposunu dışarı ittiriyo kuduruk
Benimkide 24. Haftada baş aşağıydı doktor küçük olduğu için daha çok pozisyon değiştirir merak etme dedi ne durumda şimdi merak ediyorum

Reactions: The
Doğru gerçi. Ay zaten krem sürdüğüm halde kuru. sürmesem düşünemiyorum.
ben geçende ayaktayken aahhhhh diye bağırdım bi anda. ilk defa öyle farklı bi hareketi oldu. ne yapıyolar bilmiyorum
Yani bence çok uçlarıyla oynamadıktan sonra bişi olmaz. Avuç içimle yağlıyorum göğüslerimi mesela hızlıca. 10 sn bile sürmüyo zaten. Uçları kurudukça da sıkıntı.
kesinlikle. lierac göğüslere sürülür dimi ya. bi zararı yoktur yani.
Ahahhahaha cahil cahil konuşma iyiymiş
hahah . napayım kuzum. adam çocuk dediğin kardeşsiz olmaz dedikçe karşımda 70 yaşımdaki dedem var gibi geliyo ddjdjjd

Olur mis gibi de olur canım neden olmasın. Kedi alırız de

Ben lierac kullanmadım canım bilmiyorum. Badem yağı sürüyorum sadece karnıma ve göğüslerime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…