2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar benim oğlan göbek deliğimin sol tarafında birseyler yapıyor aynı yere böyle avuçluyo mu ittiriyo mu anlamadım ultrasonda elleri ordaydi acayip huylaniyorum sizde var mı böyle birşey

Ofg ben 30 lu haftalarda alışverişe başlayacağım daha 😂

Yaa biliyor musun, çok çok enteresan ama insan unutuyor yoksa nasıl 4 5 çocuk yapılır ki 🤷‍♀️ benim ilkinden sonra hiç yapmamam gerekirdi ama ondan sonra 4 kere daha hamile kaldım 😮
Balım insan ağırlaşıyormus 30 haftadan sonra sen daha iyi bilirsin gerçi tecrüben varmış ama benim ev yüksek kat asansörsüz 32 ye kadar çalışıp sonra evden çıkmamayi planlıyorum 😂

Ucuna çekiştirme yapmadığın sürece birşey olmaz bence bazen bende sürüyorum avcumun içine yağı döküp üstünden geçiyorum öyle ondan ne olacak ki benim sürmeme rağmen göğüslerim çatladı önceki bebek tüp bebekti ve çok hormon almıştım o yüzden acayip şişmişti göğüslerim
Uçlarına falan da sürüyordum . En azından uçlarına sürmeyi keseyim bari. Ya benimde karnım çatlayacak sanki

Uçlarına falan da sürüyordum . En azından uçlarına sürmeyi keseyim bari. Ya benimde karnım çatlayacak sanki
Uçları çok kuruyor zaten bence avuç içiyle üstünden geçebilirsin o zaman uyarılma olmuyor benim çorak topraklar gibi olmuştu bir ara mecbur sürdüm her doktor başka birşey söylüyor mesela benim.arkadasim tandem emzirme yaptı hamileyken kızını emziriyordu erken doğum olacak olsa o yapardı doğurdu ikisini birden emzirdi 🤷

Ay evet . Benimde sol tarafımı parmaklarıyla gıdıklıyor sanki . Bi garip oluyorum 😂
Karnıma bakıp oğlum ne yapıyon annem ne yapmaya çalışıyon diye konuşmaya başlıyorum 😂 biri görse delirdim sanacak geçen hafta ilk yapmaya başladığında şaşırma efektli bağırıyordum kardeşim hep korktu beni korkutuyon diye dedim bende korkuyom bu bebe ne yapiyo keşke ultrason olsa bakabilsem

Huylanma değil ama geçen gecelerde resmen gıdıklanmış gibi hissettim 😅 bir daha olmadı ama bir kere oldu.
Benimki taktı orayı dün eşimin elini tuttum koydum buraya dedim birşey yapiyo bak bir yapıştırdı içerden elini itti eşimin resmen baktım benimkinin gözünden kalpler çıkıyo ilk defa bu kadar net hissetti 🤤

Benimki taktı orayı dün eşimin elini tuttum koydum buraya dedim birşey yapiyo bak bir yapıştırdı içerden elini itti eşimin resmen baktım benimkinin gözünden kalpler çıkıyo ilk defa bu kadar net hissetti 🤤
Yaa ne tatlı anlar valla hamilelik ne kadar zorlasa da bu hissetme anları bambaşka 💙 en çok hamilelikte bunu özleyeceğim

Yani bence çok uçlarıyla oynamadıktan sonra bişi olmaz. Avuç içimle yağlıyorum göğüslerimi mesela hızlıca. 10 sn bile sürmüyo zaten. Uçları kurudukça da sıkıntı.

Sütle alakalı hiçbir şey almadım ya ben bana mucize gibi geliyor benden süt gelirse😅Hep diyorum sütüm gelsin yeterki alırım ben🤷🏻‍♀️
Niye kız, neden gelmesin süt. Gelir sen merak etme. Şimdiden ya gelmezse, ya da gelmez gibi düşüncelere girme. Aksine çok sütün dolup taşacakmış gibi düşün ve hayal et bebek çıktığı gibi. Son ay süt yapacak şeyler yemek çok faydalıymış. Ben hastaneye de götüreceğim.

Ancak asıl önemli olan bebişimi hep memede tutmayı düşünüyorum hastanede. Gerekirse boş boş emsin. Onlar emdikçe süt geliyor çünkü.

Niye kız, neden gelmesin süt. Gelir sen merak etme. Şimdiden ya gelmezse, ya da gelmez gibi düşüncelere girme. Aksine çok sütün dolup taşacakmış gibi düşün ve hayal et bebek çıktığı gibi. Son ay süt yapacak şeyler yemek çok faydalıymış. Ben hastaneye de götüreceğim.

Ancak asıl önemli olan bebişimi hep memede tutmayı düşünüyorum hastanede. Gerekirse boş boş emsin. Onlar emdikçe süt geliyor çünkü.
Çözmüşsün olayı 😁😋

Kızlar benim oğlan göbek deliğimin sol tarafında birseyler yapıyor aynı yere böyle avuçluyo mu ittiriyo mu anlamadım ultrasonda elleri ordaydi acayip huylaniyorum sizde var mı böyle birşey
Bnımde hareketler artık göbek deliği civarına çıktı. 🤩Ayaklar sol altta, sağ üst kafa, orası sert zaten.

Bnımkininde ne zmn ultrasona girsem eller hep yüzünde. Demekki o göbek deliği kıprasmaları elleri🤩

Bilmiyorum ya şimdi kuru ya hiç ıslaklık bile yok..bende yeyerim o zaman götürürüm dediğin gibi.Ederiz elimizden geldiği kadar İn şa Allah olur

Benim hep prolaktinim yüksekti hatta hamile kalmamı engelleyebilir diye de bekliyorduk doktorum çok yüksek değil denemek mantıklı demişti ve öyle de oldu. O yüzden süt konusunda beklentim var. Yıllardır yüksek olan hormonumun işe yaraması gereken zamanda beni hayal kırıklığına uğratmaz umarım 😅

Aynı şeyi vajinaya doğru hissediyorum 🙈
Balım insan ağırlaşıyormus 30 haftadan sonra sen daha iyi bilirsin gerçi tecrüben varmış ama benim ev yüksek kat asansörsüz 32 ye kadar çalışıp sonra evden çıkmamayi planlıyorum 😂
Mantıklı olanı yapıyorsunuz siz canım
Bana bakmayın 😂

İzledim canım bana kalırsa ben krem bile çatlaklar için kullanmadım geçen gün doğum yapan anneler yazdı diye krem kullanın işte keşki kullansaydım önceden diye benimde gögüslerimin ucu kuru korktum hemen yara olucak diye..doktor kasılma deyince artık yapmam ben Allah korusun
evet bende kullanmaya başlayacaktım birkaç hafta sonra ama video önüme denk gelince bir izledim iyiki de izlemişim ☺️

X