2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım kağan kocatepenin bu konuda bir videosu var izlemeni tavsiye ederim.😊

İzledim canım bana kalırsa ben krem bile çatlaklar için kullanmadım geçen gün doğum yapan anneler yazdı diye krem kullanın işte keşki kullansaydım önceden diye benimde gögüslerimin ucu kuru korktum hemen yara olucak diye..doktor kasılma deyince artık yapmam ben Allah korusun

• Beğen
Reactions: The
İzledim canım bana kalırsa ben krem bile çatlaklar için kullanmadım geçen gün doğum yapan anneler yazdı diye krem kullanın işte keşki kullansaydım önceden diye benimde gögüslerimin ucu kuru korktum hemen yara olucak diye..doktor kasılma deyince artık yapmam ben Allah korusun
Doğuma kısa süre kala kullanabilirsin bence. Benim göğüs uclarim da çok kurudu malesef. Doğuma bir ay kala Allah nasip ederse gümüş kapak takmaya başlayacağım yumuşaması için.

ay bende iki kere oldu bu geçen ay, sırtımdan karnıma çok fena bir sancı girdi ama anlatamam adet sancısı gibi değil daha fena. Nasıl can çekiştim eşim sağolsun su falan ısıttı koydu 5 6 dakika can çekiştim resmen ama bi kaç kere yaşadıktan sonra daha tecrübeli oluyor insan
kuzucum suyu nereye koydun karnına vs değildir dimi doktora sor mutlaka o sıcak sk sular bize tehlikeli sıcak duş bile

6 aylık 9 aylık aldım hep bazı şeyleri erkek bebek iri olur derler olmazsa kolu katlarim 😂
6-9 bizde yaza geliyor galiba ben hiç almadım max 3-6 giyimde ondan bile çok az ben de durdum ihtiyac olursa sipariş veririm ertesi gün evde olur bakıyorum dolaba falan en fazla 2 kere giyildi yazmışlar acırım çok pahalandı hersey

burun kemiğine mi kız? Eğer oysa benim detaylıda yandan gördü ama baş aşağı duruyordu sıpam önden göremedi. Bide ikili testte burun kemiği tr standartlarına göre kücüktü ama kan normaldi ense kalınlığı da normaldi. Burun eşimin tarafında genetik çok küçük burunları var ondan pek takılmadım. Bu arada 17. haftamda ben özelede gitmiştim doktor sorun gözükmüyo demişti
Yok kuzum doğru kişiye sormuştum ☺️ minik burun pek severim. Hele ki kızda 😁

6-9 bizde yaza geliyor galiba ben hiç almadım max 3-6 giyimde ondan bile çok az ben de durdum ihtiyac olursa sipariş veririm ertesi gün evde olur bakıyorum dolaba falan en fazla 2 kere giyildi yazmışlar acırım çok pahalandı hersey
Gerçekten öyle oluyor. Oğlumun hiç giymediği kıyafetleri oldu, yazık oluyor 🥲

Patiksiz alt donlar aldım swetler aldım bende hemen küçülmez diye yaza gelsede illa serinlik olur ince pamuklu şeyler aldım onun için zaten yazın zibinla durur diye düşünüyorum bakalım eksikleri tamamlarz Allah'tan Internetten alınıyor gerçekten

Doğuma kısa süre kala kullanabilirsin bence. Benim göğüs uclarim da çok kurudu malesef. Doğuma bir ay kala Allah nasip ederse gümüş kapak takmaya başlayacağım yumuşaması için.
Gümüş kapak hiç almadım ben etkisi varmıki

• Beğen
Reactions: The
Hastane çıkışı olarak aldığınız takımları paylaşabilir misiniz? Nasıl bir şey alacağıma karar veremiyorum. Bir de instagramda satılan isim yazılan takımlardan aldınız mı, tavsiye edeceğiniz sayfalar var mı?
IMG_20231212_091342.jpg

Ben bunu aldım. Bir de ebebekten zurafali bir takım hediye geldi battaniyeli ikisi hastane için yeterli geldi. Bir de yedek birkaç şey alırım tabi hastane çantasına ☺️

Benimki de demiyor zaten pek düşünmüyorduk belki diyorduk. Ama artık sen busun diye dalga geçiyor benle 😂😂
Benimki şimdiden başladı 2.çocuk diye. Cahil cahil konuşma diyorum djsjs kardeşsiz olmaz dedi. Çocuğun kardeşe değil ebeveyne ihtiyacı var, sen güzelce ilgilen çocuğumzla dedim djdjsj

Canım kağan kocatepenin bu konuda bir videosu var izlemeni tavsiye ederim.😊

Kız ben hamileliğin 2.ayından beri göğüslerim de dahil lierc kullanıyorum korktum bak şimdi. Göğüslere sürmeyeyim artık o zaman

Benimki şimdiden başladı 2.çocuk diye. Cahil cahil konuşma diyorum djsjs kardeşsiz olmaz dedi. Çocuğun kardeşe değil ebeveyne ihtiyacı var, sen güzelce ilgilen çocuğumzla dedim djdjsj

Kız ben hamileliğin 2.ayından beri göğüslerim de dahil lierc kullanıyorum korktum bak şimdi. Göğüslere sürmeyeyim artık o zaman
Ucuna çekiştirme yapmadığın sürece birşey olmaz bence bazen bende sürüyorum avcumun içine yağı döküp üstünden geçiyorum öyle ondan ne olacak ki benim sürmeme rağmen göğüslerim çatladı önceki bebek tüp bebekti ve çok hormon almıştım o yüzden acayip şişmişti göğüslerim

30 haftalık olalım yerleştirme aşamasına geçeceğim inşalllah ondan sonra eksilere bakarız bakalım
Ofg ben 30 lu haftalarda alışverişe başlayacağım daha 😂
Çok gülüyorum buna 😂😂 ama gerçekten öyleyim. Sağlıkla zamanında kucağıma alayım benden bu kadar dedim eşime 😂😂
Yaa biliyor musun, çok çok enteresan ama insan unutuyor yoksa nasıl 4 5 çocuk yapılır ki 🤷‍♀️ benim ilkinden sonra hiç yapmamam gerekirdi ama ondan sonra 4 kere daha hamile kaldım 😮

X