2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım sizlere yazıp strese girmenizi istemiyorum asla. Sonuçlar çıkınca sizi haberdar etmek istedim. Ama insan dayanmıyor araştırıyor bakıyor . Kalbindeki delik olduğunun tanısı kondu iki damar arasında odacıga yakın yerde. Bu yüzden amniyosentez oldum😭😭😭😭korktugum hersey başıma geldi
Geçmiş olsun güzelim, dualarım seninle inşallah temiz gelecek sonuç hiç sorun çıkmadan kavuşacaksın yavruna 🙏🏻🌸

Canım bizim sorun şu iki damar arasında, damara baskı yaparsa akcıgerde solunum sorunu olabilirmiş. Çok iyi bir çocuk kardiyoloji doktoru gördü. Delik küçük ama yeri iyi zorlu dedi. İnsallah dediğin gibi olur canım inşallah. 🤲 hamilelerin duaları kabul olur beni ekle dualarına kuzum. Ben bebeğimi 7 sene bekledim 😭
Anladım kuzum.Olucak Allahın izniyle bak unutma sen bir anne gibi her şey etdin oğlun için bunu sanma Allah görmüyor hepsini görüyor sadece bir sınav seninki ağlama oğlun etkilenmesin bana doktor olumsuz konuşunca düşsem bile ama ağlamamak için kendimi tutuyorum çünkü bebiş var onu düşünüyorum..Kurban olduğum ne mucizeler yaratdı 3 hafta sonra sen bura yazıcaksın sonucum temiz çıkmış🙌🏻🙌🏻🙌🏻Allah'tan senin için en en hayırlısını istiyorum bebişin üzmesin seni sonuçların temiz çıksın..sağ salim kavuşak oğluşlarımıza🙌🏻🙌🏻🙌🏻Amin🙌🏻

Kızlar dün detaylı ultrasonda rahim ağzının 27 mm olduğunu daha önce leep olduğum için böyle olduğunu söylemiştim bugün doktorumu aradım ve baya kısalmış kontrolleri sıklaştıralim hafta içi gel ben bakayım çok sık birliktelik kurma iş güç görme dedi çalışıyorum ben dedim rapor 25 in altına düşerse alabilirsin dedi inanılmaz üzüldüm ne yapacağımı bilmiyorum eşime beni erken al bugün muayene olayım tekrar dedim durumun ciddiyetini anlamdı herhalde sizce panik olmalı mıyım devlet hastanesindeki riskli değil durum dedi ama çok korkuyorum

Kızlar dün detaylı ultrasonda rahim ağzının 27 mm olduğunu daha önce leep olduğum için böyle olduğunu söylemiştim bugün doktorumu aradım ve baya kısalmış kontrolleri sıklaştıralim hafta içi gel ben bakayım çok sık birliktelik kurma iş güç görme dedi çalışıyorum ben dedim rapor 25 in altına düşerse alabilirsin dedi inanılmaz üzüldüm ne yapacağımı bilmiyorum eşime beni erken al bugün muayene olayım tekrar dedim durumun ciddiyetini anlamdı herhalde sizce panik olmalı mıyım devlet hastanesindeki riskli değil durum dedi ama çok korkuyorum
Canım endişe etme önce doktorun be güzel daha sık görmek istemiş olması gereken o zaten ahim kısalması durumlarında. Benim de doktorum iş güç yapmamı istemiyor sadece yatış verdi ve heyet raporu verdi 25 mm ve aşağısı risklidir dedi benim en düşük 30 mm oldu yattıkça yükselebiliyor şuan en son 36 mm ölçüldü doktorum normal görüyor şuanda şükür ama o ölçümlere rağmen heyet raporu verdi yani bilmedim senin rapor konusunu niye öyle yaptılar. Benim doktorum cinselliği tamamen yasakladı zaten biz de yoktu korktuğumuz için. Bir de ölçünü vajinal mi yaptılar? Karından ölçüm yaklaşık 4 mm daha yüksek gösteriyor doğru ölçümü vajinal ölçüm veriyor. Çok geçmiş olsun bol bol uzanıp dinlenmen gerekiyor. Artık serklaj zamanlarımız geçti sanırım belli bir haftadan sonra dikiş atılmıyormuş öyle okumuştum internette

• Beğen
Reactions: The
Hahah kız çıtçıtlı zıbın üzerine çıtçıtlı body giydirilmez zaten 😂😂 ikisinden birini giydirip sonrada üst giydiricen evin ısısına göre uzun kollu çıtçıtlı da sadece yeterli olabilir ☺️
Haydaaaa ben bunu bilmiyordum. 😒😒😒😒

Bir sürü çıtçıtlı tulum aldım. İçine çıtlıtlı body giydiremicem o zaman öyle anlıyorum? Sadece bezi mi oalcak o zaman içinde.

Kizlar yakında kan tahlili yaptırdınız mi, ferritin 12 ye dusmus, biraz düşük dedi , kansızlık için ekstra yaptığınız biseyler var mı?

Canım endişe etme önce doktorun be güzel daha sık görmek istemiş olması gereken o zaten ahim kısalması durumlarında. Benim de doktorum iş güç yapmamı istemiyor sadece yatış verdi ve heyet raporu verdi 25 mm ve aşağısı risklidir dedi benim en düşük 30 mm oldu yattıkça yükselebiliyor şuan en son 36 mm ölçüldü doktorum normal görüyor şuanda şükür ama o ölçümlere rağmen heyet raporu verdi yani bilmedim senin rapor konusunu niye öyle yaptılar. Benim doktorum cinselliği tamamen yasakladı zaten biz de yoktu korktuğumuz için. Bir de ölçünü vajinal mi yaptılar? Karından ölçüm yaklaşık 4 mm daha yüksek gösteriyor doğru ölçümü vajinal ölçüm veriyor. Çok geçmiş olsun bol bol uzanıp dinlenmen gerekiyor. Artık serklaj zamanlarımız geçti sanırım belli bir haftadan sonra dikiş atılmıyormuş öyle okumuştum internette
Karından yaptılar canım ben gebeliğin başından beri gittiğim her doktora leep ameliyatı olduğumu söyledim beni ciddiye mi almadilar anlamıyorum ki dün detaylida doktor rahim agzin kısa gibi dedi bende tekrar leep olmuştum dedim ondandır şuan 27 mm dedi 25 in altına düşerse korkarız dedi hiçbir şey söylemedi başka bugün dayanamadım dokturumda 25 in altına düşmezse rapor veremem dedi bebeğim 24 haftalık olacak daha çok küçük çok hareketli birşey olmasından korkuyorum bugün gitmem lazım içim içimi yiyor ama erken çıkarsa yakalayamam malesef

Screenshot_2023-12-09-11-00-02-517_trendyol.com.jpg
kizlar sizce bundan almalimiyim yoksa hastanede verdikleri iyimi? Ben depend almiyicam da. 2-3 bez idare edip sonra yikanabilir pedlerime gecicem. Cunki diger pedlere alerjim var always falan mahv ediyor beni. Yani alsammi yoksa verirlermi ya acaba iyi olurmu ordakilar ya esime git eczaneden al derlerse o zaman yanduk işte

Benimde kıyafet epey bitti, araba beşik vs onlarda bitti, ama yine de eksik var daha, vaktimiz de var inşallah Mart anneleri olarak
Aynen kuzum ya daha var bence de . Az az alıyordum bende. Bi baktım eksik yok gibi 😂 bide bizim puset , anne yanı beşiği falan görümcemden alıcaz o yüzden de rahatım

Karından yaptılar canım ben gebeliğin başından beri gittiğim her doktora leep ameliyatı olduğumu söyledim beni ciddiye mi almadilar anlamıyorum ki dün detaylida doktor rahim agzin kısa gibi dedi bende tekrar leep olmuştum dedim ondandır şuan 27 mm dedi 25 in altına düşerse korkarız dedi hiçbir şey söylemedi başka bugün dayanamadım dokturumda 25 in altına düşmezse rapor veremem dedi bebeğim 24 haftalık olacak daha çok küçük çok hareketli birşey olmasından korkuyorum bugün gitmem lazım içim içimi yiyor ama erken çıkarsa yakalayamam malesef
Kötü düşünme canım ilk zamanlar ben bu konuyu baya araştırmıştım serklaj yapmayı planlıyordu doktorum o sıra araştırmıştım. Yani bunun tek yolu progestan fitil ve yatarak geçirmek oluyor. Leep operasyonunu bilmiyorum ne olduğunu 🤷🏻‍♀️ ama keşke rapor verse de biraz dinlensen. İşin nasıl hep ayakta mısın oturuyor musun

Kötü düşünme canım ilk zamanlar ben bu konuyu baya araştırmıştım serklaj yapmayı planlıyordu doktorum o sıra araştırmıştım. Yani bunun tek yolu progestan fitil ve yatarak geçirmek oluyor. Leep operasyonunu bilmiyorum ne olduğunu 🤷🏻‍♀️ ama keşke rapor verse de biraz dinlensen. İşin nasıl hep ayakta mısın oturuyor musun
Leepte rahim ağzında kansere yatkın hücreler bulundu onları aldılar kazıyarak ve bu işlemi yaptıktan sonra kağıt imzaladım gebeliklerde düşük yaşayabileceğimi falan yazmışlardı tüp bebek yaptirdigimiz zaman doktor ikiz transfer etmeyelim tasiyamazsin demişti bu bebek kendiliğinden oldu ve her doktora gittiğimde leep olduğumu söyledim ona rağmen hiçbirsey yapmadılar ve söylemediler ilk defa dün rahim ağzımın kısa olduğunu duydum benimle aynı haftada olanlar 37 mm falan teksildeyim işler az ama yinede dolanıyorum evdeki gibi olmuyor yani

X